ŞOK 2 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 2 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Haziran ayının ilk haftasına özel olarak Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğu uzun bekleyişlerin üzerine resmi internet sitesinde yayınlandı. Birbirinden inanılmaz ürünlerin bir arada olduğu Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğundaki fırsat ürünleri milyonların ilgisini üzerinde toplayacak türden.

ŞOK 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğu resmi internet sitesinde kısa bir süre önce yayınlandı. Birbirinden harika fırsatların dolu olduğu katalogda dikkat çekici ürünlerin yer aldığı görülüyor. ŞOK market zincirinin yapmış olduğu inanılmaz indirimler müşterilerin ilgisini çekecek türden. Elektronik cihazlar, ufak ev aletleri, koltuk ve birçok fırsat ürünleri Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğunda yer alıyor. Şok 2 Haziran 2021 kataloğuna göre reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel ürünler arasında hangi ürünler var?

Alpina 3'lü Cam Ankastre Set

Ankastre Fırın;

Alpina 3'lü Cam Ankastre setin ilk ürünü olan Ankestre Fırın müşterilerin en çok dikkatini çeken ürünlerden birisi olmayı başarıyor. Siyah emaye olmasının yanı sıra tam 3 adet farklı fonksiyonda pişirme özelliğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Ankastre Fırın'ın yanı sıra 1 adet tepsi ve 1 adet ızgarası hemen yanında geliyor. Fırın içi aydınlatma özelliği sayesinde sizlere daha iyi bir görüş sunarken 75 Litre geniş hacmi ile istediğiniz yemeği pişirme avantajını da sağlıyor.

Ankastre Cam Ocak;

Alpina 3'lü Cam Ankastre Set'in ikinci bir ürünü olan Ankastre Cam Ocak bu 3'lü seti daha cezbedici kılıyor. Tam tamına 4 adet gazlı gözü olan cam ocakta otomatik ateşleme özelliğinde bulunuyor. Doğal gaz ve LPG uyumlu olması ise kullanıcısına ayrı bir konfor sağlıyor. Ankastre cam ocağın otomatik gaz kesme emniyetiyle kullanıcısına adeta güven verirken emaye ızgara ve temperli cam yanında geliyor.

Ankastre Davlumbaz;

Alpina 3'lü Ankastre Set içinde bulunan diğer bir ürün ise Ankastre Davlumbaz oluyor. Tam olarak 3 kademeli kontrol paneli ile geniş bir kullanım sağlayan Ankastre Davlumbaz 60 cm genişlik ile dikkatleri üzerinde topluyor. Push button özelliğiyle kendisini bir adım öne atmayı başaran bu davlumbazda 450 m3/h özelliğinin yanı sıra holojen aydınlatma özelliği de barındırıyor. 56 Dba ses seviyeiyle sizlere rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanıyor.

Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğunun ilk sayfasında sizleri inanılmaz ürünler bekliyor. İlk ürün ise Alpine 3'lü Cam Ankastre Set olarak müşterilerin karşısına 1349,00 TL karşılığında satışa çıkıyor. 

Alpina 3'lü Cam Ankastre Set

Su Arıtma Cihazı

Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğunun ilk sayfasında bulunan diğer bir çarpıcı ürün ise Su Arıtma Cihazı oluyor. Su Arıtma Cihazı Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğunda tam tamına 499,00 TL karşılığında satışa sunuluyor. Onlarca özelliğiyle birlikte müşterileri cezbeden Su Arıtma Cihazı 1. sınıf su arıtma cihazı unvanına da sahip. En dikkat çekici özelliklerinden birisi ise magnezyum ve kalsiyum zengini olmasının yanı sıra yüksek minarelli olması da dikkatleri çekiyor. Avrupa tarzı lüx aç kapa musluk olması alıcısını cezbederken, su depolama tankı ile 7/24 hazırda su depolaması müşteriler için bir artı haline geliyor. 

Diğer Fırsat Ürünleri

Şok 2 Haziran 2021 Aktüel kataloğunda bulunan diğer fırsat ürünlerini ise sizler için sıraladık. Alpina marka İnox Aspiratör 179,00 TL, Büyük Mikser Kurutma ve Doğrayıcı 39,95 TL, Portatif Mikser Shaker 34,95 TL, 3'ü 1 Arada French Press 39,95 TL, Maxi Saklama kabı (20 lt) 24,95 TL, Kobalt 3 Kişilik Koltuk 699,00 TL, 3'lü Zihon Sehpa Takımı 249,00 TL, Silindir Puf 119,00 TL, Zebra TV Ünitesi 299,00 TL, Jakarlı Çift Kişilik Yatak Örtüsü 49,95 TL'den satışa sunuluyor.

Su Arıtma Cihazı

Etiketler

Şok Aktüel