arama

  1 Aralık 2018 ŞOK Aktüel Kataloğu Arabanızın İhtiyaçları İçin Geliyor!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloglarından 1 Aralık tarihli katalog yayınlandı. 1 Aralık’tan 4 Aralık tarihine kadar tüm ŞOK mağazalarında satışta olacak söz konusu ŞOK Aktüel ürünlerinin tamamı araba ürünlerinden oluşuyor. Double teyp ise bu araba ürünlerinin en dikkat çekeni olarak kendini gösteriyor. Her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi bu katalogda da yine 25 TL ve üzeri alışverişler için geçerli olan indirimler mevcut. Bu kampanya kapsamında yer alan ürün sayısı ise 2 olarak belirlendi.

  Kawai Double Teyp

  Kawai markalı Double Teyp, 1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü. Daha önce birçok kez ŞOK Aktüel kataloğuna gelmiş olan söz konusu ürün kalite ve performans konularında asla mağdur etmeyecek, mükemmel bir şekilde üretilmiştir. Fiyat – performans ürünü olan bu teyp, 1.000 TL’ye satılan double teyplerle kıyaslanamaz. Kendi fiyatında lider konumda diyebiliriz. Şahsi olarak bende teybi kullanıyorum ve ciddi anlamda teypten memnunum. 2 yıl Kawai garantisiyle gelen bu söz konusu ürünün yanında geri görüş kamerası hediye olarak gönderiliyor. 399.00 TL’ye satılan double teyp yine peşin fiyatına 6 taksitle de alabileceğiniz bir ŞOK Aktüel ürünü.

  Sinbo Araç İçi Süpürge

  Araçlar, en çabuk kirlenen alanlardan biridir. Araç içi süpürmek çoğu zaman gerekli olmaktadır. Toz, kir, ya da herhangi bir kırıntı döküldüğünde bunları teker teker çıkarmak çok zordur. Bu yüzden araç süpürgesine ihtiyaç duyarız. Günümüzde çoğu benzinlikte araç içi otomatik süpürgeler bulunsa da çok iyi süpürmemektedir. Oto yıkamacılarda bu hususta yüksek paralar almaktadır. Sinbo markalı söz konusu araç içi süpürge 45.00 TL karşılığında satılmakta olup, ıslak ve kuru olarak istediğiniz şekilde çalışmaktadır. Yıkanabilir filtrenin yer aldığı araç içi süpürgenin 60 W gücü bulunmaktadır. Double teyp gibi 2 yıl garanti ve 6 taksit imkanıyla ŞOK Aktüel kataloğunda gördüğümüz bu ürün stoklarla sınırlı olarak gelmektedir.

  Sinbo Araç Kettle

  Özellikle sık sık uzun yola çıkanlar için kesinlikle gerekli olan bu kettle, 130 W gücü bulunan bi ürün. Kahve, çay gibi sıcak suyla karıştırılarak tüketilmesi gereken içecekleri benzinlik veya dinlenme tesisi aramaya gerek kalmadan direkt aracınızda bu ürün sayesinde yapıyorsunuz. Pasanmaz çelik gizli rezistansı bulunan ürün direkt olarak elektriği aracın çakmaklık bölümünden almaktadır. Ürün aşırı ısınırsa ya da susuz kalırsa direkt olarak kendini kapatmakta olup, çalışmamaktadır. Bu sayede de emniyet açısından herhangi bir sorun yaratmayacaktır. 39.90 TL fiyatı bulunan bu kettle 2 yıl garantili.

  Akü Takviye Kablosu

  Aracınızın aküsü herhangi bir sebepten dolayı bitebilir. Akşam radyonuzu açık unutmuş olabilirsiniz, veya ışıklardan herhangi biri açık kalmıştır. Ya da direkt soğuktan ya da uzun süre çalıştırmamaktan dolayı bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda da yapmanız gereken 2 şey var, ya aracı iterek vurdurmak ya da takviye kablosu ile başka bir araçtan takviye atmak. 2. olan kolaydır. Bu yüzden aracınızdan takviye kablosunun eksik olmaması gerekiyor. 400 amperlik 2.30 metre uzunluğu bulunan bu kablo ŞOK Aktüel kataloğunda 29.90 TL’ye satılıyor.

  Lastik Tamir Kiti

  Lastik tamir kiti, dubleks lastik kullananların olmazsa olmazıdır. Yolda giderken aniden lastiğinize bir şey olabilir. Patlama, havası inme v.b. v.b. bu durumlarda eğer stepneniz yoksa lastik tamir kiti ihtiyacınızı gidermenizde yardımcı olacaktır. 300 ml ölçüsü bulunan lastik tamir kiti, lastiğin sibop bölümünden içeriye salgıladığı havayla birlikte lastiğinizi, en azından bir lastikçi bulana kadar şişirmektedir. 16.95 TL fiyatla satılan bu ürün yine diğer ŞOK Aktüel ürünleri gibi stoklarla sınırlıdır.

  Oto Paspas Takımı

  Araçların olmazsa olmazı paspaslardır. Alt taban halısının hemen kir çekmesi sebebiyle üretilen paspaslar araç içerisine ayrı bir hava katmaktadır. ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan 5 farklı parçası bulunan oto paspas takımı siyah rengiyle birlikte 34.90 TL’ye 6 taksitli alınabilir bir şekilde satılmaktadır.

  Bu ürünlerin yanı sıra oto koltuk arkası organizer 17.95 TL, oto cam suyu 7.99 TL,ışıldaklı el feneri 5.95 TL, buz kazıyıcı 3.99 TL, kokusuz küllük 2.99 TL, buğu önleyici 3.99 TL, buz çözücü 3.99 TL, yağmur kaydırıcı 3.99 TL karşılığında satılmaktadır.

  1 Aralık’tan 4 Aralık tarihine kadar tüm ŞOK mağazalarında satışta olacak söz konusu ŞOK Aktüel ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyat – yüksek kalite satış anlayışı içerisinde satılmakta olan ŞOK Aktüel ürünlerinin çoğu 2 yıl garantili ve 6 taksit imkanıyla alınabiliyor. İşte söz konusu 1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu…

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.