arama

  1 Mart Bim Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Muhteşem Cuma İndirimleri…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Mart tarihli Bim Aktüel kataloğu yayınlandı. Uygun fiyata yüksek kaliteli birçok ürüne yer verilen 1 Mart Bim Aktüel kataloğundaki fırsatları kaçırmayın. Cep telefonundan ev gereçlerine, ev gereçlerinden mutfak ürünlerine ve mutfak ürünlerinden giyime kadar onlarca farklı ürüne yer verilen 1 Mart Bim Aktüel kataloğunda fiyatlar oldukça uygun. İşte 1 Mart Bim Aktüel kataloğu ürünleri…

  Huawei 75 2018 Cep Telefonu

  1 Mart Bim Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü Huawei Y5 2018 cep telefonu olarak öne çıkıyor. Katalogda tam sayfa olarak yer verilen söz konusu cep telefonu sunulan özelliklere göre uygun fiyatıyla birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Ürün orta segment bir cep telefonu. Yani çok yüksek performans gerektiren uygulamalar ve oyunlar konusunda sizi zorlayabilir. Fakat fiyatına göre rakiplerine bakıldığında özellikleri çok daha yüksek seviyededir. Ürün 4 çekirdekli Cortex A52 1.5 GHz işlemciye sahip bir şekilde gelmektedir. Üründe orta sınıf birçok telefonda olmayan yüz tanıma özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 8 MP arka kamera, 5 MP ön kameraya sahip bir kamera yapısı bulunmaktadır.

  Ürünün özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor ve çift sim kart desteği sunuluyor. Ekran anlamında da fiyatına göre normalin üzerinde boyut ve çözünürlüğe sahip olan Huawei Y5 2018 5.45 ” ekran boyutuna sahip bir şekilde geliyor ve tüm bu özellikleri 3020 mAh batarya ile kullanmanıza olanak tanıyor. Ürünün dahili depolama alanı 16 GB ve RAM’i 2 GB olarak belirlenmiş durumda. Tüm bu özelliklere sahip söz konusu cep telefonu yalnızca 899.00 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor ve 2 yıl boyunca da garanti imkanı veriliyor.

  Fakir Skyjet Buharlı Ütü

  2400 W güce sahip Fakir markalı Skyjet modelli buharlı ütü, şuanda güncel ütü piyasasında en düşük fiyata sahip ütülerden birisi olarak dikkat çekiyor. Premium nano seramik tabana sahip olan söz konusu ürün 170 gram şok buhar özelliğiyle geliyor. Aynı zamanda sürekli buharı ise dakikada 45 gram olarak belirlenmiş durumda. Ürünün su tankının kapasitesi 300 ml olurken, otomatik kapanma emniyeti ve 3 metre uzunluğunda güç kablosu da bulunuyor. Ayarlanabilir termostatı bulunan söz konusu ürünün aynı zamanda dikey buhar çıkışı, kendi kendini temizleme özelliği gibi ek özellikleri de bulunmakta. 189.00 TL fiyat belirlenen Fakir buharlı ütü 2 yıl boyunca garantili olarak peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  HITACHI Kırıcı – Delici Matkap

  1 Mart Bim Aktüel kataloğunda yer alan ürünler sadece elektronik ürünler veya ev ihtiyaçları ürünleri değil aynı zamanda yapı malzemeleri de bu ürünler arasında kendini gösteriyor. HITACHI markalı kırıcı ve delici matkap SDS-Plus kırıcı ve delici promatik matkap olarak kendini göstermekte olup kalite anlamında sizi son derece memnun edecektir. 2.7 kg ağırlığı bulunan bu matkabın 2.7 Joule yüksek darbe kuvveti de bulunmaktadır.

  Ürün 0-1050 devir / dakika çalışma prensibiyle çalışmakta olup yine dakikada 0 – 3950 darbe verebilmektedir. Betonda 24 mm’ye kadar delme kapasitesi sunulan HITACHI markalı söz konusu kırıcı ve delici matkap orijinal taşıma çantasıyla birlikte satılmakta olup yanında uç verilmemektedir. 499.00 TL fiyatı bulunmakta olup peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. Ayrıca sunulan 2 yıllık garanti de müşterilerin memnun olmasına olanak tanıyor.

  Fakir Cafemood Kahve Cezvesi

  Fakir Cafemood kahve cezvesi görünüm olarak çok şirin bir tasarıma sahip. 650 – 800W güç aralığında çalışma sağlayan söz konusu cezvenin 300 ml su kapasitesi ve bunla doğru orantıda 4 fincan kahve kapasitesi bulunmuyor. Aşırı ısınma ve susuz kalma gibi durumlarda direkt olarak ürünle birlikte emniyet sistemi devreye giriyor. Kablo aparat kısmının ayrı bir şekilde bulunması sayesinde kablosuz olarak kullanım imkanı sunulmaktadır. 75.00 TL Fiyat belirlenen Fakir Cafemood Kahve Cezvesi peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor ayrıca 2 yıl boyunca da garanti imkanı sunuluyor. Pembe renk tasarımındaki söz konusu ürün sunduğu yüksek güçle birlikte çok kısa süre içerisinde kahvenizi hazır hale getirmenize de olanak tanıyor.

  Fakir Dik Durabilen Süpürge

  1 Mart Bim Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise Fakir dik durabilen süpürge. 1 litre toz haznesine sahip olan söz konusu süpürge  sert zemin aparatı ve köşelere uygun bir şekilde girmesine olanak tanıyan klasik üçgen uçla birlikte geliyor. İyileştirilmiş ses seviyesi eklenen ürün 78 dB sesle birlikte sizi asla rahatsız etmez. Görünüm açısından da gayet modern bir görünüm elde etmenize olanak tanıyan dik durabilen süpürge 2 yıl boyunca garantili olarak yalnızca 149.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.