arama

  10 Ocak A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! 10 Ocak A101 Fırsat Ürünleri Listesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 3,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  10 Ocak Perşembe’den itibaren A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan aktüel ürünler belirlendi. Her hafta düzenli olarak yayınlanan A101 Aktüel kataloglarında genel olarak elektronik ürünler çoğunlukta yer alıyor. Bu A101 Aktüel kataloğunda da çok sayıda elektronik ürün bulunuyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli söz konusu 10 Ocak A101 aktüel ürünleri garanti – servis hizmetleriyle birlikte belirtilen tarih itibarıyla 8000’den fazla A101 markette satışa sunuluyor.

  TOSHIBA 43L2863DAT 43″ FULL HD SMART LED TV

  10 Ocak A101 Aktüel kataloğunun ilk ürünü TOSHIBA markalı 43L2863DAT modelli 43 inç ekran boyutuna sahip olan televizyon oluyor. Siyah renkte tasarlanmış olan söz konusu televizyon SMART TV özelliklerinin tamamına sahip. Bu kapsamda Youtube, Netflix gibi uygulamalara televizyon üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. 3 farklı HDMI girişinin yer aldığı televizyonda, 2 tane de USB girişi bulunuyor. Yine Dahili HD uydu alıcısı, Bluetooth özellikleri de ürünün diğer özelliklerinden. 2.099 TL fiyatla satılan, 3 yıl boyunca garanti kapsamında olan ve herhangi bir sorunda direkt olarak VESTEL’in ilgilendiği ürün servis tarafından ücretsiz montajlanıyor. Taksitli olarak da satın alabileceğiniz bu televizyon 3 taksite bölünebiliyor.

  ELTON EL49DLK1705 49″ Full HD Uydu Alıcılı LED TV

  Televizyonda SMART TV olması sizin için pek önem arz etmiyorsa, ekranı da büyük olsun istiyorsanız işte karşınızda ELTON markalı Full HD Uydu Alıcılı LED TV. TOSHIBA’nın 43 inç ekran boyutuna sahip televizyonuna kıyasla çok daha ucuz olan bu ürün görüntü kalitesi olarak gayet tatmin edici bir şekilde geliyor. Full HD çözünürlükle birlikte izlediğiniz her kanalın yayın kalitesini çok iyi bir şekilde göreceksinizdir. Youtube, Netflix gibi ortamlara SMART TV özelliğinin bulunmamasından kaynaklı erişim sağlayamadığınız bu ürün uydu kanallarını eksiksiz bir şekilde görmenize olanak tanıyor. Youtube olmasını istiyorsanız Turkcell TV gibi kablo TV’ler alabilir, bu sayede Youtube plaformuna da erişim sağlayabilirsiniz. 1.699 TL fiyatı bulunuyor.

  Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  Yazıcılar arasında çok büyük bir yeri olan Canon markalı çok fonksiyonlu yazıcı E414 modeliyle birlikte hem tarayıcı hem fotokopi makinesi hem de çıktı makinesi olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu özelliklerinin sayesinde çok fonksiyonlu yazıcı olarak isim belirlenen ürünün 4800 dpi baskı çözünürlüğü var. Bu çözünürlük çok net çıktılar elde etmenizi sağlayacaktır. Fakat çıktılar çok net alındığı için kartuşlarda doğru orantıda azalacaktır. 179.00 TL fiyatla satılan bu ürün yine kredi katına taksitle alınabilmektedir.

  Kablosuz Ağ Genişletici

  Wi – Fi ağınızın çekim mesafesi yetersiz mi kalıyor? Kablosuz ağ genişleticiyi alarak bu mesafeyi dilediğiniz gibi uzatma fırsatından faydalanabilirsiniz. 3 anteni bulunan ürün, bu 3 anten sayesinde çekim kapasitesini diğer ürünlere kıyasla 3 kat artırmış durumda. Sadece ağın çektiği alanları genişletmek değil, daha hızlı bir Wi – Fi keyfi için de yine bu ürün tercih edilebilir. Çünkü bağlantı uzaklaştıkça İnternet’te doğru orantıda yavaşlamaktadır. 69.95 TL’ye satılan bu ürün 300 Mbps değerinde genişletme sağlıyor.

  SINGER Brilliance-8160 Dikiş Makinesi

  SINGER markalı Brilliance-8160 modelli dikiş makinesi uygun fiyatıyla birlikte kataloğun en dikkat çeken ürünlerinden biri oluyor. Profesyonel kullanım için uygun olan bu ürün, yine öğrenme aşamasında olanlar içinde farklı desen modelleriyle birlikte tercih edilebilen bu ürün 549.00 TL fiyatla satılıyor. Aynı zamanda kredi kartına 6 taksitle de alınabiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.