arama

  11 Ocak BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Muhteşem İndirimler Sizleri Bekliyor…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM Aktüel kataloğu 11 Ocak tarihli aktüel ürünler yayınlandı. Her hafta olduğu gibi BİM bu haftada müşterilerine muhteşem indirimler sunuyor. Her kesimden her ihtiyaca yönelik ürünlerin yer aldığı 11 Ocak BİM Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünleri katlanır yatak, ütü, ankastre set olarak ön plana çıkıyor. Tabi bu ürünlerin yanı sıra onlarca farklı üründe BİM Aktüel kataloğunda uygun fiyatlarla boy gösteriyor. Söz konusu ürünlerin dış satıcılardaki fiyatlarına göz attığımızda aralarında ciddi farklar olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı eğer 11 Ocak BİM Aktüel kataloğunda yer alan ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa direkt olarak satın almanızı öneriyoruz.

  Katlanır Yatak

  11 Ocak BİM Aktüel kataloğunda yer alan katlanır yatak çok fonksiyonel bir ürün olarak kendini gösteriyor. Sadece yatak olarak bakmayın. Bu ürün aynı zamanda koltuk ve puf olabilir. Gece yatmadan önce yatak, sabah uyandığınızda koltuk olarak kullanabildiğiniz bu yatağın katlama bölümleri kaliteli malzemelerden üretildiği için bozulma, yıpranma gibi durumlar kısa dönemde çok zordur. Kahverengi ve beyaz renklerle gelen söz konusu ürünün uzunluğu 190 cm, genişliği ise 90 cm olarak belirlenmiştir. Yani klasik olarak tek kişilik yataktır. 175.00 TL fiyatla satılan söz konusu katlanır yatak peşin fiyatına 6 taksitle birlikte alınabiliyor.

  Tefal Buharlı Ütü

  11 Ocak BİM Aktüel kataloğunun elektronik ürünlerinden birisi olan Tefal Buharlı Ütü FV1538 modeliyle birlikte BİM aktüel raflarında yer alacak. Dakikada 100 gram şok buhar özelliği bulunan söz konusu ütü su damlatmama özelliğiyle birlikte kıyafetlerinizi çok daha temiz ve lekesiz bir şekilde halk arasında tabir edildiği üzere jilet gibi dümdüz yapmaktadır. Easy gliding tabanı bulunan bu ütü tasarımsal açıdan da çok hoş bir görüntüyle sizleri karşılamakta olup kırmızı ve beyaz renklerle gelmektedir. 2 yıl boyunca Tefal tarafından garanti verilen 2100 Watt gücü bulunan Tefal Fv1538 139.00 TL fiyatla peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte satılmaktadır. Bonus, World ve Maximum kartlara özel taksit imkanı bulunmaktadır.

  KUMTEL 3’lü Ankastre Set

  11 Ocak BİM Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü KUMTEL tarafından üretilen 3’lü ankastre set olarak ön plana çıkıyor. Fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan söz konusu üçlü mutfaklarınız da hem fonksiyonellik hem de görüntü açısından muhteşem alanlar oluşturmanız noktasında en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle düşük fiyatı sebebiyle yeni evlenecek çiftlerin kesinlikle tercih etmesi ve kaçırmaması gereken bu ürün rakiplerine kıyasla çok uygun fiyata satılmaktadır.

  Ankastre Fırın- Söz konusu ankastre fırın 57 litrelik geniş iç hacmi bulunan ve içerisinde istediğinizi pişirebileceğiniz bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ayarlanabilir termostatıyla birlikte kaç derecede pişirmeniz gerekiyorsa direkt olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra zaman fonksiyonu da bulunmaktadır. Ayarladığınız zaman itibarıyla ürün direkt olarak kendini kapatabilmektedir. 3 programlı bir şekilde gelen söz konusu fırının temizliğinin kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için ön kapağı sökülebilir bir yapıyla tasarlanmış olup çok kolay bir şekilde çıkartılabilir, yine çok kolay bir şekilde takılabilir. İç aydınlatma lambasının da yer aldığı fırının 2000W gücü bulunuyor. Bu sayede istediğinizi rahatlıkla pişirebiliyorsunuz.

  Ankastre Ocak- Diğer ankastre setin ürünü Ankastre ocak oluyor. 4 göz bulunan söz konusu ocak standart şekilde tasarlanmıştır. Fonksiyonel olarak bakıldığında otomatik ocağı bulunmakta ve gaz emniyetiyle özellikle patlamalara ve yangınlara karşı büyük oranda korumalı bir şekilde gelmektedir. Ürün ilk kurulduğu esnada doğalgazla uyumlu bir şekilde olsa da talebiniz doğrultusunda mutfak tüpüyle yani LPG ile çalıştırılabilir bir şekle dönüştürülebilmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kurulan bu sette yine dönüşüm için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

  Davlumbaz- Görmeye alışık olduğumuz klasik piramit davlumbaz tasarımıyla birlikte gelen setin diğer ürünü sökülebilir 2 farklı filtresiyle birlikte öne çıkıyor. Bu 2 filtre de alüminyumdan imal edilmiştir. Ön aydınlatma lambası ve 5 farklı tuşun yer aldığı ön bölümünde ise muhteşem bir tasarım bulunmaktadır. Mutfağınızı çok elit bir görünümle karşı karşıya bırakmaktadır. Ürün çalıştırıldığı esnada toplam olarak 450 metreküplük çekiş yapabilmekte olup 2 tane 30 cm ayarlanabilir bacasıyla bu çekişi dışarıya vermektedir. 163W güçle birlikte satışa çıkarılan setin diğer ürünü davlumbaz 220 – 240V aralığında çalışmaktadır. 50-60 Hz frekansı bulunmaktadır. 

  2 yıl boyunca garantili olan A enerji sınıfına sahip bu söz konusu 3’lü ankastre set 799.00 TL’ye satılmaktadır. 

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.