arama

  13 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta Çarşamba ve Cumartesi satışa çıkarılmak üzere yayınlanan 2 farklı ŞOK Aktüel kataloğu bulunuyor. Bu haftanın Çarşamba gününden itibaren satışta olacak Haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğu olan 13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Yine diğer ŞOK Aktüel kataloglarında olduğu gibi birçok uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünün yer aldığı 13 Ocak ŞOK Aktüel kataloğundaki söz konusu ürünler stoklarda tükenmediği takdirde 19 Şubat tarihine kadar satışta olacak. Eğer aktüel kataloğunda herhangi bir ürüne ihtiyacınız varsa, ürünlerin satışı tükenmeden satın almanızı öneriyoruz. Çünkü bu kadar düşük fiyatları bir daha farklı bir satıcıda bulamayacaksınız.

  13 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  Yayınlanan her ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünlere yer veriliyor. 13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda ise satışa çıkarılan 3 farklı elektronik ürün bulunuyor. Söz konusu elektronik ürünler elektrikli ayaklı ızgara, bluetooth hoparlör ve karaoke mikrofon olarak ön plana çıkıyor.

  Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda ilk dikkat çeken elektronik ürün Sinbo tarafından üretilen elektrikli ayaklı ızgara oluyor. Bu ürünü, evde mangal yapmak isteyenlerin kesinlikle alması gerekiyor. Çünkü herhangi bir şekilde koku ve duman yaymıyor ve aynı dışarıda yapmış olduğunuz mangal gibi tad veriyor. Izgara bölümü 1.sınıf malzemeden üretilmiştir. Yapışmazdır ve aynı zamanda çok kolay bir şekilde temizlenebilir.

  Kolay kurulabilen portatif ayakları ile birlikte seyyar olarak da kullanabileceğiniz elektrikli ayaklı ızgara 100 derece ila 260 derece arasında istediğiniz seviyede çalışabiliyor. Çıkarılabilir yağ damlama tepsisi, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalar gibi ek özellikleri bulunan ızgara 2000W güce sahip bir şekilde geliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. 69.90 TL fiyat belirlenen bu ürün peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alınabiliyor.

  Bluetooth Hoparlör

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Bluetooth hoparlör. Herhangi bir marka belirlenmeyen bluetooth hoparlör için 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. İsteğiniz dahilinde siyah, kırmızı ve mavi renklerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile birlikte cep telefonu, tablet, PC ve diğer tüm destekleyen cihazları bağlayabildiğiniz hoparlör fiyatına göre sunduğu ses kalitesiyle sizi çok şaşırtacak. Ürün sadece Bluetooth ile değil aynı zamanda USB ve TF kart ile de bağlantıyı destekliyor. 10 metrelik çekim alanı bulunuyor ve 3W güçle birlikte geliyor. Yine Sinbo markalı elektrikli ayaklı ızgara gibi 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor. Ürün fiyatı 29.90 TL olarak belirlenmiş durumda.

  Karaoke Mikrofon

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun son elektronik ürünü ise Karaoke mikrofon olarak dikkat çekiyor. Yine 3 farklı renk seçeneği bulunan bu mikrofonun sarı, siyah ve pembe renklerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bluetooth ile bağlantı gerçekleştirilebilen söz konusu mikrofonda USB ve TF kart ile de bağlantı kurulabiliyor. Hoparlör gibi bunun da 10 metrelik çekim mesafesi bulunuyor. AUX girişinin de yer aldığı söz konusu mikrofon şarjlı olarak çalışıyor ve 800 mAh bataryası bulunuyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılan ürün 49.90 TL karşılığında müşterilere sunuluyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor.

  13 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Mutfak Ürünleri

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünlerin haricinde çok sayıda mutfak ürünü bulunuyor. Tencereler, bardaklar, saklama kapları, kurulama bezleri gibi farklı ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

  Tencereler ve Tavalar

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda karnıyarık tenceresi, derin tencere, tava, sahan tava gibi ürünler bulunuyor. Tamamı granit efektli olan bu ürünlerden tencereler cam kapaklı olarak ilan edilmiş durumda.

  • Karnıyarık Tencere – 24 cm – 39.90 TL
  • Derin Tencere – 24 cm – 39.00 TL
  • Tava – 26 cm – 27.50 TL
  • Sahan Tava – 18 cm – 17.95 TL
  • Tava – 18 cm – 17.95 TL

  Bardaklar / Saklama Kapları

  ŞOK Aktüel kataloğunun mutfak ürünlerinden bardaklar Paşabahçe imzasıyla geliyor. Bu kapsamda 3’lü bardak için belirlenen fiyat 12.95 TL, 6’lı çay bardağı için belirlenen fiyat ise 11.95 TL.

  16 cm çelik saklama kabı 12.95 TL, 18 cm çelik saklama kabı 14.95 TL, 20 cm çelik saklama kabı ise 16.95 TL karşılığında satılıyor.

  13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Hemen alt bölümde yer verdiğimiz 13 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu görselleri ile birlikte ürünlere yönelik görsel bilgi sahibi olabilir ve daha net incelemeler yapabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olarak gelen bu ürünler stoklarda tükendiği takdirde 19 Şubat’tan daha önce satıştan kalkacaktır. Bu sebepten dolayı ihtiyaç varsa 13 Şubat sabahı erken saatlerde ŞOK markete gidip almanız gerekiyor. Aksi takdirde stoklar tükenebilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.