arama

  15 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! ŞOK Fırsat Ürünleri Belli Oldu… İşte Tam Liste!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Yıllardır yayınladığı ŞOK Aktüel kataloglarıyla birlikte müşterilerine hizmet etme noktasında en kapsamlı hizmeti veren ŞOK, çok uygun fiyatlar karşılığında stoklarla sınırlı bir şekilde belirli tarih aralıklarında sürekli satışta olmayan ürünler getiriyor ve müşterilerine bu ürünleri sunuyor. Ürün tanıtımlarını ise yayınlanmış olduğu ŞOK Aktüel katalogları ile yapıyor. Bu hususta 15 – 18 Aralık tarihleri arasında ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak söz konusu ŞOK Aktüel ürünleri, birçok müşterinin dikkatini çekiyor. Dış piyasayla fiyat bakımından kıyaslandığında ciddi boyutta dikkat çeken ŞOK Aktüel kataloğundan söz konusu indirimler kapsamında istediğiniz alışveriş belirli tarih aralıklarında gerçekleştirebilirsiniz.

  Ürün AdıFiyatı
  Axen 40" Uydu Alıcılı LED TV1.399
  Arzum Saç Kurutma Makinesi64.90
  Döner Mekanizmalı Temizlik Seti34.90
  Ütü Masası69.90
  Kurutmalık39.90
  Duş Başlığı12.95
  Oyuncak Küçük Ütü ve Ütü Masası9.99
  Örgü Desen Yuvarlak Sepet7.99
  Örgü Desen Oval Sepet9.99
  Örgü Desen Kapaklı Kutu9.99
  Örgü Desen Çöp Sepeti9.99
  Örgü Desen Tuvalet Fırça Takımı9.99
  Örgü Desen Sele Sepet19.95
  Örgü Desen Kare Çamaşır Sepeti24.90
  Torku Beyaz Peynir16.00
  Marmarabirlik Siyah Sele Zeytin6.00

  Axen 40″ Uydu Alıcılı LED TV

  ŞOK Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz  Axen markalı televizyonlardan 40 inç ekran boyutu bulunan dahili uydu alıcılı söz konusu LED TV, uygun fiyatıyla düşük bütçeli bireyler için çok iyi bir seçenek olarak ön plana çıkmakta. Ürünün bize sunduğu özelliklere göz atacak olursak fiyatına göre yüksek özellikleri olduğunu söyleyebiliriz. 40 inç ekran boyutu bulunan söz konusu uydu alıcılı LED TV’nin görüntü kalitesi çok iyi. Özellikle bu fiyata alabileceğiniz LED TV’ler arasında en iyi kaliteye sahip ürün denilebilir. 2 farklı 8 W ses çıkışı bulunan söz konusu LED TV, 1920 X 1080 px ekran çözünürlüğüyle birlikte geliyor. HDMI ve USB girişleri bulunan söz konusu ürün 1.399 TL’ye satılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 3 taksit imkanından faydalanılabiliyor.

  Arzum Saç Kurutma Makinesi

  Bir diğer 15 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünü Arzum markalı saç kurutma makinesi oluyor. Siyah renkte tasarlanan söz konusu saç kurutma makinesi 2000 W güçle birlikte geliyor. Bu söz konusu güçle muhteşem bir performans sunan söz konusu ürünün yanında fön çekmeniz için dar uçlu boru ve daha rahat saç kurutma için difüzör hediye oolarak gönderiliyor. Ürünü hem sıcak hem de soğuk olarak kullanabiliyorsunuz. Bu tamamen size kalmış bir durum. İster sıcak modda ister soğuk modda çalıştırabilirsiniz. Yine hız ayarını da kendiniz ayarlıyorsunuz. Hızlı veya yavaş olmasını siz seçiyorsunuz. 64.90 TL’ye satılan söz konusu ürün 3 yıl boyunca garantili bir şekilde yer alıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanabiliyorsunuz.

  Döner Mekanizmalı Temizlik Seti

  ŞOK Aktüel katalog ürünleri yalnızca elektronik ürünlerden oluşmuyor. Ev gereçlerine yönelikte birçok ürün var. Bu ürünlerden ilk sırada gelen döner mekanizmalı temizlik seti oluyor. Artık eski model baskıyla sıktığınız viledaları bir kenara bırakın. Bu döner mekanizmalı temizlik setiyle viledanızı kurutmakta etrafı temizlemekte çok kolay. Zevk alarak temizlik yapabileceğiniz bu ürünle birlikte muhteşem temizlikler evinizi bekliyor. Fiyatı 34.90 TL aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  Ütü Masası / Kurutmalık

  15 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda ev gereçleri hususunda bir adet ütü masası ve yine bir adet kurutmalıkta satışta. Ütü masası klasik standart bir şekilde tasarlanmış olup normal ütü masalarına kıyasla farklı bir özelliği bulunmamaktadır. Çarpraz ayaklarıyla birlikte yer almaktadır. Diğer bir ürün ise kurutmalık oluyor. Özellikle kış aylarının geldiği kar ve yağmurun eksik olmadığı şu günlerde evlerin içerisinde kurutma yapabileceğiniz söz konusu kurutmalık da uygun fiyatla satılıyor. Ütü masasının fiyatı 69.90 TL olarak belirlenmişken, diğer bir ürün olan kurutmalığın fiyatı ise 39.90 TL olarak belirlenmiş. Her iki ürün içinde peşin fiyatına 6 taksitle alınabilme özelliği bulunuyor. 6 taksitle alacağınız ütü masası için aylık 11.65 TL, kurutmalık için ise 6.65 TL ödeme yapıyorsunuz.

  Aynı zamanda 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 2 farklı ürün de satışta. Torku 1000 gr beyaz peynir 16.00 TL, Marmarabirlik sele zeytin ise 6.00 TL’ye düşüyor. Tek şartı 25 TL veya daha fazla alışveriş yapmak.

  Tüm ŞOK Aktüel ürünleri ve fiyatları bu şekilde sıralanmaktadır. Fabrika’dan Halk’a sloganı altında uzun yıllardır hizmet veren 6.000 market sayısını aşan Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan ŞOK, bu mağazalarının tamamına söz konusu ürünleri gönderiyor. 15 Aralık tarihinden 18 Aralık tarihine kadar belirttiğimiz, sizlere tanıttığımız bu tüm ürünler satışta olacak. Fakat stoklarla sınırlı gelmesi sebebiye henüz siz erişemeden ürünler tükenmiş olabilir. Bu sebepten kaynaklı olarak erken saatlerde size en yakın ŞOK markete gitmeniz ürüne ulaşmanız ve stoklar tükenmeden alabilmeniz için faydalı olacaktır. 15 Aralık ŞOK Aktüel kataloğuna yönelik herhangi bir soru, görüş, öneriniz varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

  Ayrıca ŞOK Marketlere gelmesini istediğiniz ürünleri de yorum bölümünden yazarak yetkililerin görmesini sağlayabilirsiniz. 

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.