arama

  15 Şubat BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 , Ortalama Puan: 3,33
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  15 Şubat tarihli Bim Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan Bim Aktüel kataloglarında olduğu gibi bu katalogda da birçok uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürün bulmanız mümkün. Söz konusu ürünlerin farklı satıcılarda bulunan fiyatları, söz konusu 15 Şubat Bim Aktüel kataloğu fiyatlarına göre yüksek. Eğer ihtiyacınız olan herhangi bir ürün varsa bunu direkt Bim’den almanız cebinize faydalı olacaktır.

  15 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünleri arasında her hafta olduğu gibi bu haftada da elektronik ürünler dikkat çekiyor. Peki nedir 15 Şubat Bim Aktüel kataloğu elektronik ürünleri? Tamamı düşük fiyatlarla gelen söz konusu elektronik ürünlere hep beraber göz atalım.

  Radyolu Bluetooth Hoparlör

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü radyo özelliği bulunan Bluetooth hoparlör olarak ön plana çıkıyor. Siyah renkte tasarlanan ve yan bölümünde ses açıp kısma, müzik değiştirme ve farklı modlara geçme butonu bulunan bu ürüne her türlü bağlantı aracılığıyla telefonunuzu, bilgisayarınızı, MP3, MP4 çalarınızı, iPod’unuzu bağlayabiliyorsunuz. İster Bluetooth ile, ister USB ile, ister AUX kablosu ile isterseniz de SD Kart ile bağlantı gerçekleştirebileceğiniz Radyolu Bluetooth hoparlör 39.90 TL karşılığında satılıyor ve 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor.

  Hometech Uydu Alıcı

  Homoetch markalı uydu alıcı daha önce çok kez Bim aktüel kataloğu kapsamında satışa sunulmuş ve her defasında yoğun talep almış bir ürün olarak kendini gösteriyor. HT105 modelli söz konusu uydu alıcı ekranı 9’a bölme fonksiyonu, BISS fonksiyonu, otomatik bir şekilde kanal güncelleme, MPEG-1 Audio, MPEG-2 Video formatlarını destekleme fonksiyonuyla birlikte 75.00 TL karşılığında satılıyor. Ürünü peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 2 yıl boyunca da garanti imkanı sunuluyor.

  Işıldak 39 Led

  15 Şubat Bim aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Işıldak. Bu ürün muhteşem ışık seviyesine sahip bir şekilde üretilmiştir. Öyle ki karanlık havalarda yukarıdan aşağı doğru tutulduğunda direkt olarak sokak lambası etkisi yaratacak kadar güçlüdür. Dilerseniz daha kısık ayarda çalıştırabilirsiniz. 120 mAh batarya kapasitesi bulunmaktadır ve 16 saat aralıksız olarak çalışabilmektedir. 2 farklı aydınlatma seçeneğiyle gelen ürünün içerisinde adından da anlaşılacağı üzere 39 farklı SMD led bulunmaktadır. Ürün için belirlenen fiyat 29.90 TL’dir. Aynı zamanda 2 yıl boyunca da garanti hizmeti sunulmaktadır.

  15 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Mobilya Ürünleri

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunda elektronik ürünlerin yanı sıra 1 adet mobilya ürünü bulunuyor. Kaliteli bir yapıya sahip bu mobilya ürünü çok amaçlı dolap olarak dikkat çekiyor.

  Çok Amaçlı Dolap

  Bim Aktüel 15 Şubat kataloğundaki çok amaçlı dolap 1.sınıf suntalamdan imal edilmiş olup, fiyatına göre üst düzey bir kaliteye sahiptir. Kapaklı bölmlerin içerisinde 2’şer bölmeli ek raflar yer almaktadır. Yani kapakları çıkarırsak toplam olarak 5 raf bulunuyor. 4 tanesi kapak içerisinde, bir tanesi orta bölümde. Ürünü isterseniz mutfaklarda fırın dolabı olarak, isterseniz banyolarda çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Demonte olarak müşteriye ulaştırılan çok amaçlı dolap 149.00 TL fiyatla satılmakta olup peşin fiyatına 6 taksitle alınmaktadır.

  15 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Ev Gereçleri

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunda 3 farklı ev gereci ön plana çıkıyor. Bu ev gereçleri ise çay makinesi, blender seti ve kettle olarak belirlenmiş durumda. 3’üde gayet uygun fiyatlarla garantili olarak satılmakta olup çay makinesi ve blender seti için peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

  Conti Çay Makinesi

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Conti markalı çay makinesi siyah ve geniş tasarıma sahip bir şekilde dikkat çekmektedir. Otomatik sıcak tutma ve yine kaynadığında durma fonksiyonu bulunan söz konusu ürün 0.7 litrelik demlik, 1.7 litrelik su haznesine sahiptir. Fiyatı 99.00 TL’dir ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulmaktadır.

  Fakir Rhapsody Blender Seti

  Bim Aktüel 15 Şubat kataloğunun bir diğer ev gereci ürünü Fakir’in Rhapsody Blender Seti olmaktadır. 2 kademeli ayarlanabilir hız fonksiyonu, paslanmaz çelik blender ve mikser ürünleriyle birlikte gelen söz konusu aletin 600 ml ölçü kabı bulunmaktadır. 139.00 TL fiyatla satılan ürün peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabilir.

  Premier Su Isıtıcı Kettle

  15 Şubat Bim Aktüel kataloğunun öne çıkan son ev gereci ürünü su ısıtıcı kettle olarak dikkat çekiyor. Pembe renkte dizayn edilen söz konusu kettle 1850 – 2200 Watt aralığında çalışma performansı göstermekte olup 1.7 litrelik kapasitesiyle birlikte dikkat çekmektedir. 2 yıl boyunca garanti sunulmakta olup 49.90 TL fiyat belirlenmiştir.

  Tüm 15 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünleri stoklarla sınırlı olarak geliyor. Ürünler stoklarda tükendiği takdirde tekrardan yenilenmeyecektir.Bu yüzden almak istediğiniz ürünler için 15 Şubat tarihinde sabah erken saatlerde Bim Marketlere gitmeniz ulaşmanız için gereklidir. Çünkü çoğu ürün gelen yoğun talep sonucu tükenip, satıştan kaldırılmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.