arama

  17 Ocak A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Muhteşem Fiyatlar…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 , Ortalama Puan: 4,38
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  17 Ocak A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Muhteşem indirimlerin yer aldığı söz konusu katalogda elektronik ürünler dikkat çekiyor. Fiyat – performans ürünü olan bu ürünlerle birlikte A101 stokları tamamen eritecek gibi duruyor. Stoklarla sınırlı olarak gelen söz konusu 17 Ocak A101 Aktüel ürünlerini almak için aceleci davranın. Stoklar bittiği durumda tekrardan yenileme yapılmayacaktır.

  HI-LEVEL 32″ Uydu Alıcılı LED TV

  HI-LEVEL markalı 32 inç ekran boyutu bulunan uydu alıcılı LED TV 17 Ocak A101 Aktüel kataloğunun ilk ürünü olarak ön plana çıkıyor. Siyah çerçeveleri bulunan ve görünüm olarak güzel bir tasarımla gelen söz konusu ürün santimetre cinsinden toplam olarak 81 cm ölçüye sahip olarak geliyor. Dahili HD uydu alıcısının yer aldığı bu ürünle birlikte ek bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyorsunuz. 1 adet SCART, 1 adet HDMI, 1 adet USB girişi bulunuyor. Ürün toplam olarak 1.099 TL karşılığında satılıyor ve 2 yıl boyunca garanti imkanı sunuluyor. Taksitli olarak da satın alabildiğiniz bu ürün Bonus, World ve Maximum kartlara özel 3 taksit imkanıyla birlikte geliyor.

  Samsung Galaxy J4 Core Cep Telefonu

  Samsung’un en sık tercih edilen orta sınıf telefonlarından olan Galaxy J4 Core modeli 1.4 GHz Quad Core işlemcisiyle dikkat çekiyor. 1 GB RAM bulunan üründe çok yüksek performans isteyen oyunlar ve uygulamalar ne yazık ki oynatılamayacaktır. Bu yüzden yüksek performanslı uygulamalar kullanma ya da oyunlar oynama amacınız varsa daha yüksek donanım özelliklerine sahip telefonlara yönelmenizi öneriyoruz. Üründe dahili depolama alanı 16 GB Olarak belirlenmiş olup bu alanı Micro SD kart ile 256 GB’a kadar artırabilmeniz mümkün. İşletim sistemi olarak Android GO 8.1. Oreo işletim sistemi tercih edilmiş durumda. 6 inç ekran boyutuyla birlikte HD çözünürlük sunan, bu kapsamda da  kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayan Samsung Galaxy J4 Core, 3300 mAh bataryasıyla birlikte yeterince uzun şarj süresi sunmaktadır. Üründe 2 farklı kamera yer alıyor. Ön kamera 5 MP, arka kamera ise 8MP çözünürlükle birlikte dikkat çekiyor. Ürün fiyatı ise 999.00 TL olarak belirlendi. Aynı zamanda 2 yıl garanti de sunuluyor.

  Piranha Spor Bluetooth Kulaklık

  Piranha tarafından üretilen mor ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte 17 Ocak A101 aktüel kataloğunda satışa çıkarılan spor bluetooth kulaklık; yürüyüş, koşu, fitness, voleybol, futbol gibi bilimum spor dallarında rahatlıkla takabileceğiniz bir ürün oluyor. Su ile temas etmediği sürece herhangi bir zarar görmeyecek olan bu kulaklık, diğer kablolu standart kulaklıklar gibi uzun ve  seri hareketlerde kulağınızdan düşmüyor. Ona göre ergonomik bir tasarımla üretilmiş bu ürün bluetooth özelliği ile kablo derdinden sizi kurtarıyor ve uzunca kablolarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. 2 yıl boyunca Piranha tarafından garanti sunulan bu ürün 39.95 TL’ye satılıyor.

  HI-LEVEL Depolama Ürünleri

  17 Ocak A101 aktüel kataloğunda HI-LEVEL’e ait 2 farklı depolama ürünü kendini gösteriyor. Biri 32 GB alana sahip Micro SD kart, 2.si ise 32 GB alana sahip Smart USB bellek oluyor. Ürünler kaliteli çiplere sahip olup bozulma gibi durumlarla asla karşılaşmayacaktır. 2 ürün içinde HI-LEVEL tarafından 2 yıl boyunca garanti sunulmaktadır. OTG desteği bulunan cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan 32 GB USB Bellek 27.95 TL’ye satılırken yine diğer Micro SD kartta aynı fiyatla müşterilere sunulmaktadır.

  SEG Çamaşır Makinesi

  17 Ocak A101 Aktüel kataloğunda daha öncede sık sık gördüğümüz SEG çamaşır makinesi yer alıyor. Beyaz, standart tasarımla birlikte gelen bu ürün evinize teslim ediliyor. VESTEL Servis ile ürünü aldıktan sonraki 7 günlük süre içerisinde teslimatı gerçekleştiriliyor ve ücretsiz olarak kurulumu yapılıyor. Ürün 9 KG yıkama kapasitesiyle birlikte 17 Ocak A101 aktüel kataloğunda dikkat çekiyor. Çocuk kilidi bulunan çamaşır makinesinin 15 farklı programı bulunmakta. İstediğiniz kıyafeti veya yıkanacak şeyi, yine istediğiniz programda yıkama şansınız bulunuyor. Hızlı yıkama özelliğini aktif ederek 15 dakika içerisinde yıkama işlemini gerçekleştirme imkanınız da bulunuyor. Ön yıkama, LED gösterge ve zaman erteleme gibi fonksiyonları da bulunan bu ürün 1000 devirle birlikte çalışıyor. 2 yıl boyunca yine VESTEL tarafından garanti sunulan SEG Çamaşır Makinesi 1.299 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Ürünü kredi kartına özel 8 taksitle satın alma şansınız da bulunmaktadır.

  SEG Bulaşık Makinesi

  Bir diğer 17 Ocak A101 Aktüel ürünü ise SEG markalı Bulaşık Makinesi oluyor. SBM 4001 modeliyle dikkat çeken bulaşık makinesi 12 kişilik yıkama kapasitesi, 4 farklı programla alıcılarına müthiş bir performans sunuyor. Yıkamada toplam olarak 12 litre su tüketen bu ürün su taşması gibi durumlarda emniyetiyle birlikte alıcılarının yanında oluyor. Eko program, zaman erteleme gibi birçok fonksiyonu bulunuyor. 2 yıl garanti kapsamında tutulan bu ürün 999.00 TL karşılığında satılmaktadır. Aynı zamanda ürünü kredi kartına özel 8 taksitle satın alma şansınız da bulunmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • bilal
   6 ay önce

   tanıtım yazısı almak isterimi cevabinizi bekliyorum

   4
   yorum beğen