arama

  19 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 3,33
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  19 Aralık tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Evinizin ihtiyaçları için belirtilen tarihten itibaren herhangi bir ŞOK markete giderek gerekli alışverişi çok uygun fiyata yapabilirsiniz. Uygun fiyata yüksek kalite seçeneğinin sunulduğu söz konusu ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte birbirinden farklı ürünleri dış satıcılara kıyasla en düşük fiyatla ŞOK Aktüel kataloğunda bulabiliyorsunuz. 25 Aralık tarihine kadar ŞOK marketlerde satışta olacak söz konusu ürünler stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Tükendiği takdirde tekrardan yeni ürünler gelmeyecektir.

  Ürün AdıFiyatı
  Aqua Su Arıtma Cihazı450.00
  KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı69.90
  Erkek Spor Bot45.00
  Erkek / Kadın / Çocuk Terlik15.95
  Kadın / Çocuk Termal Çorap9.99
  Desenli Erkek Boxer9.99
  Desenli Kadın 2'li Slip9.99
  Chantale Çıtçıtlı Kadın Body9.99

  Aqua Su Arıtma Cihazı

  19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü Aqua markalı su arıtma cihazı oluyor. Ürünün birçok farklı fonksiyonu var. Bu fonksiyonlara değinmeden önce ilk olarak şunu söylemeliyim; ürün bundan önce çok kez ŞOK Aktüel kataloglarında farklı tarihlerde satışa sunuldu. Ürünü alan bireyler tarafından yapılan yorumlara göz attığımda herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmadım. Bu sebepten dolayı ürün kullanıcısını kesinlikle tatmin ediyor ve herhangi bir mağduriyet yaşatmıyor diyebiliriz. Aynı zamanda garanti konusunda da gayet ilgili oldukları bilgisi bulunuyor.

  Ürün su arıtma noktasında çok kaliteli bir şekilde çalışıyor ve 3 aşamada su arıtma işlemini tamamlayıp tamamen size tertemiz bir su içme fırsatı veriyor. Sular kesildiğinde ürünün 12 litrelik kapasitesi sayesinde direkt üründen su içebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra mineral filtresi bulunuyor. Bu filtre aracılığıyla da alkali su elde edebiliyorsunuz. Açıp kapatmalı lüks musluktan oluşan söz konusu ürünün musluk tipi “Avrupa” olarak belirlenmiş durumda. Kutudan çıkan parçalar kuruluma hazır bir şekilde geliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Üründe NSF&ISO belgeleri de bulunuyor. Bunun yanı sıra 450.00 TL fiyatı bulunuyor.

  Aqua Su Arıtma Cihazı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831

  Isıtıcı sektörünün lider firmaları arasında yer alan KUMTEL tarafından üretilen Delux LX-2831 Modelindeki söz konusu elektrikli ısıtıcı şu soğuk kış günlerinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Ürün boyutu ve tüplerin sağladığı enerjiyle birlikte muhteşem şekilde sıcaklık sağlamaktadır. Bu sayede ofisinizde, evinizde veya herhangi bir yerde üşümeden direkt olarak ısınabilirsiniz. Faturalara maliyeti çok yüksek olmayacaktır. Eğer çok uzun süre çalıştırırsanız 1800 Watt gücün bedeli faturada çok yüksek olarak çıkar. Fakat gün içerisinde oda ısınınca kapatır ve bir dahaki 4-5 saat boyunca açmazsanız faturalarınız düşük gelecektir. Ürün tamamıyla elektrikle çalışmakta olup, gazla veya yakmakla ilgili hiçbir şeye ihtiyaç duymamaktadır.

  3 Quart tüpü bulunmaktadır. Bu tüplerle birlikte muhteşem seviyede ısı sağlanmaktadır. Yani tüpler tarafından yansıtılan ısı ciddi anlamda alıcılarını memnun etmektedir. Ayarlanabilir termostatlı bir şekilde tasarlanan söz konusu KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831 devrilme emniyetine de sahip. Taban bölümünde yer alan emniyet çubuğuyla birlikte ürün devrildiğinde otomatik olarak kapanma sağlanıyor. Bu sayede de yangın gibi durumlar engellenmiş oluyor. 1800 Watt güce sahip bir şekilde gelen söz konusu elektrikli ısıtıcı sağladığı bu güçle birlikte kesin ısınma sağlayacak ve performansıyla memnun edecektir. Bunun yanı sıra kolay taşınılabilir bir şekilde geldiği için odalar arasında ya da evden işe, işten eve rahatlıkla taşıma yapılabilmektedir. Fiyatı 69.90 TL olan söz konusu ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor.

  KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831 İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  Erkek Spor Bot

  Kış aylarının gelmesiyle birlikte bot sezonu başladı. 40 – 44 numara aralığında satılan söz konusu erkek spor bot, siyah renkte tasarlanmıştır. Termo tabanı bulunan ürün hem görünüş açısından hem de soğuk geçirgenliği ve kayganlık açısından memnun edecektir. Bu fiyata farklı bir yerde bot bulma olasılığınız çok düşük bulsanız dahi bu kalitede bulamazsınız. Ürün 45.00 TL’ye satılıyor. Belirtilen tarihten itibaren tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak.

  Giyim

  Bunların haricinde erkek, kadın, çocuk terlik 15.95 TL, kadın, çocuk termal çorap 9.99 TL, chantale desenli erkek boxer 9.99 TL, chantale desenli kadın 2’li slip 9.99 TL, chantale çıtçıtlı kadın body 9.99 TL karşılığında satılıyor.

  19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu bu şekilde sıralanıyor. Her kesimden her ihtiyaca yönelik farklı ürünlere yer verilen ŞOK Aktüel kataloğunun gördüğünüz üzere kışlık ürünleri çok uygun. Bu hususta kış aylarında evinizde, ofisinizde, işyerinizde üşümeden durmak için ısıtıcıyı alabilir, karda yürürken kaymayım, ayağım üşümesin fakat spor görünümde olsun diyorsanız erkek spor botu alabilirsiniz. Bunların yanı sıra termal çoraplarda fiyatıyla dikkat çeken bir diğer ürün olmakta.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.