arama

  19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Türkiye’de yer alan tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu 19 Ocak ŞOK Aktüel ürünlerini uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Birçok üründe peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunarak müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan ŞOK yayınladığı 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte her kesimden her bütçeye hitap eden ürünlerle birlikte geliyor. Öyle ki ürün seçeneklerine ve fiyatlarına göz attığımızda bunu çok net bir şekilde görebiliyoruz. Peki 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte satışa çıkarılacak olan ürünler hangileri?

  19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 3 farklı elektronik ürün kendini gösteriyor. Bu elektronik ürünlerin tamamı 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. 1 tanesi hariç diğer 2’si peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor. Çok düşük fiyatlara sahip elektronik ürünleri 19 Ocak’tan itibaren tüm ŞOK marketlerden bulabilirsiniz.

  RAKS Saç Kurutma Makinesi

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü RAKS markalı saç kurutma makinesi olarak ön plana çıkıyor. 2 farklı hız ve yine 3 farklı ısı ayarıyla birlikte müşterilere sunulan saç kurutma makinesi, yavaş ve hızlı modlarla birlikte soğuk – normal – sıcak ısı değerleriyle birlikte geliyor. Düşük enerjiyle birlilkte yüksek güç üretmeyi başaran saç kurutma makinesi 2200 W güçle birlikte saçlarınızı çok kısa süre içerisinde kurutmanız için olanak tanıyor. Bunun yanı sıra yanında gelen fön başlığı ile birlikte fön çekerken daha iyi düzleştirme sağlayabiliyorsunuz. 59.90 TL fiyatla satılan bu ürün peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alındığında aylık 9.99 TL’ye denk geliyor. 2 yıl da garantisi bulunuyor.

  Sinbo Saç Maşası

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu elektronik ürünlerden bir diğeri ise Sinbo saç maşası.  Kalite noktasında sizi kesinlikle mağdur etmeyecek ve bu fiyata aldığınız ürün için sık sık yorum yapacağınız türden olan Sinbo saç maşası düşük fiyatla satılan en kaliteli saç maşalarından birisi. Gerek e-ticaret sitelerinde gerekse geçmiş kataloglarda ürünle ilgili yorumlara göz attığımızda kalite anlamında yüksek bir ürün olduğu ve beklentiyi karşıladığı yazıyor. Çok fazla şikayet bulunmuyor. 10 olumlu yorum arasında 1 olumsuz yorum ancak bulunuyor. Hızlı ısıtma için PIC Isıtıcının yer aldığı saç maşasında güç gösterge lambası bulunuyor. Bu sayede ısıtıp ısıtmadığını görebiliyorsunuz.

  Ürünün kablosu 360 derecelik dönebilen açıyla birlikte üretildiği için, saçınıza maşa yaparken kendiniz dönmek zorunda kalmıyor ürünü döndürüyorsunuz. Fırça takabildiğiniz bu ürün 29.90 TL’ye satılıyor ve 2 yıl garantisi bulunuyor. Ne yazık ki kredi kartına taksit imkanı sunulmuyor.

  Premier Sakal Şekillendirici

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun son elektronik ürünü Premier sakal şekillendirici. Genellikle kuaförlerde gördüğümüz bu sakal şekillendirici performans anlamında fiyatına göre şaşırtan bir performans sergiliyor. Uygun fiyatıyla birlikte de bu performansı en iyi şekilde fiyatlandırmayı başarıyor. Kablosuz bir şekilde kullanabildiğiniz ürünü tam şarj ettikten sonra 45 dakika aralıksız kesim yapabilirsiniz. 45 dakika maksimum değerdir, sakal yoğunluğunuza göre bu 40 dakikaya inebilir. 2 yıl boyunca garantisi bulunan ürün 45.00 TL’ye satılıyor ve 6 takside alınabiliyor. 7.50 TL taksitli ödemesi bulunuyor.

  19 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Ev Gereçleri

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ev gereçleri kategorisinde birçok farklı ihtiyaca yönelik ev gereci dikkat çekiyor. Uygun fiyata satılan bu ürünlerden yine bazılarını kredi kartına peşin fiyatına taksitle satın alabiliyorsunuz.

  Sinbo Döner Mekanizmalı Temizlik Seti

  Dış satıcılarda ortalama olarak 45 – 70 TL arasında satılan Sinbo döner mekanizmalı temizlik seti 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda yalnızca 37.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulan üründe aylık ödemeniz 6.32 TL oluyor. Mor ve pembe renkler tercih edilen sinbo döner mekanizmalı temizlik seti için yapılan yorumların büyük bölümü olumlu.

  2’li Banyo Paspas Takımı

  19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise 2’li banyo paspas takımı. 100×60 cm ölçüde birisi, 150×60 cm ölçüde diğeriyle dikkat çeken banyo paspas takımı banyo ve klozet önüne serilebilir şekilde tasarlanmış durumda. Kaymaz tabanlı bu paspaslar sayesinde fayans üzerinde kayma derdine son.

  Welsoft Ayak İzli Paspas

  Welsoft tarafından üretilen yine kaymaz tabana sahip olan 50×70 cm çlçülerindeki kaymaz taban paspas, özellikle tuvalet ve banyo önlerinde kullanılmak için tercih ediliyor. Muhteşem su emici özelliği bulunan bu paspas ise 6.99 TL’ye satılıyor.

  Bu ürünlerin yanı sıra 19 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ev gereçleri kategorisinde birçok ürün bulunuyor. İşte o ürünler ve fiyatları:

  • Çamaşır Sepeti – 9.99 TL
  • Kirli Sepeti – 24.95 TL
  • İki Katlı Banyo Köşeliği – 19.95 TL
  • Dolap içi Köşe Raf – 16.95 TL
  • Duş Başlığı Seti – 12.95 TL
  • Oyuncak Temizlik Kovası Seti – 9.99 TL
  • Bayan Termal Tayt – 14.95 TL

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.