arama

  2 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Haftasonu Fırsatları…

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Hem haftaiçi hem de haftasonu 1’er adet aktüel kataloğu yayınlayarak müşterilerine düşük fiyatlar karşılığında ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kaliteli ürünler sunan ŞOK, 2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte bunu büyük bir hızla devam ettiriyor. Elektronikten, ev eşyasına, ev eşyasından mutfak ürünlerine kadar birçok ürüne yer verilen söz konusu katalogdaki fiyatlar, dış piyasaya göre gözle görülür bir şekilde düşük.

  2 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda birçok farklı ürün kategorisi olduğundan bahsettik. İlk dikkat çeken ürünler her ŞOK Aktüel olduğunda gibi 2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda da elektronik ürünler olarak ön plana çıkıyor. Peki bu elektronik ürünler hangileri? Fiyatları neler? Kaliteleri nasıl? Hep beraber göz atalım…

  Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü Axen markalı televizyon oluyor. Fiyat bakımından rakiplerine kıyasla çok uygun fiyatla birlikte müşterilere ulaştırılan söz konusu televizyon 32″ ekran boyutuna sahiptir. Bu ekran boyutuyla günümüz televizyonları arasında düşük ekranlılar kategorisinde yer alan ürün fiyatına bakıldığında normal, fakat genel anlamda ortalama altında bir üründür. Bu fiyatlara alabileceğiniz ürünler de hemen hemen Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV ile eşdeğer olacaktır. USB, HDMI girişlerinin yer aldığı televizyon 899.00 TL’ye satılıyor. Herhangi bir problem durumunda 2 yıl boyunca garanti sunuluyor ve peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  Sinbo Tost Makinesi

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan bir diğer elektronik ürün ise Sinbo markalı tost makinesi oluyor. Televizyonda olduğu gibi yine düşük fiyata yüksek kaliteli bir ürün olarak dikkat çeken söz konusu ürün bir tost makinesinden çok daha fazlası. Çünkü ızgara olarak da kullanılabiliyor. İster ticari amaçlı, isterse evde kullanım amaçlı tercih edilebilir. Sinbo kalitesiyle birlikte imal edilen bu üründe tost yapabildiğiniz gibi ızgara da yapabiliyorsunuz. Izgara için 180 derece açıyla açılabilen kapağı bulunuyor. Balık, et, tavuk gibi tüm ızgaralık yiyecekleri pişirebileceğiniz Sinbo tost makinesi 129.00 TL’ye satılıyor. Yine 2 yıl boyunca garantisi var ve aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  Sinbo Smoothie Maker

  Son zamanların popüler içeceği olan Smoothie, sağlıklı ve bol vitaminli içecek tüketmek isteyenler için dikkat çekiyor. Özellikle sporcu kişiler ve sağlıklı hayatı benimseyenler tarafından tercih edilen Smoothie, meyvelerin ve sebzelerin pişirilmeden, yani vitaminleri gitmeden direkt olarak içecek haline getirilmesiyle oluşuyor. Smoothie Maker’de bunun için birebir. İçecek yapmak istediklerimizi ürünün içerisine atıyoruz ve üründen içecek olarak geri çıkıyor. Bu sayede teker teker sıkmak zorunda kalmıyoruz. 79.90 TL’ye satılan Smoothie maker 2 yıl garantili ve peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  2 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Mutfak Ürünleri

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda sadece elektronik değil aynı zamanda mutfak ürünleri de yer alıyor. İşte o mutfak ürünleri…

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu mutfak ürünleri arasında 4 farklı tencere yer alıyor. Bu 4 tencereden 3 tanesi normal tencereyken, birisi ise güveç tenceresi olarak dikkat çekiyor. Fiyatları güncel piyasaya göre çok uygun olan bu tencereleri belirtilen tarih itibarıyla tüm ŞOK marketlerde bulabilirsiniz.

  Granit Efektli Kapaksız Tava

  İlk mutfak ürünü Kumsal tarafından üretilen granit efektli kapaksız tava olarak ön plana çıkıyor. Tasarımsal olarak muhteşem görünüme sahip bu ürün 2 farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Dilediğiniz rengi tercih ederek satın alabilirsiniz. Fiyat olarak 29.90 TL karşılığında satılıyor.

  Granit Efetkli Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere

  Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tencere yine 2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu mutfak ürünlerinin 2.si olarak dikkat çekiyor. Tava gibi 2 farklı renk seçeneği bulunan ürünün çift tarafında tutmak için 2 farklı kulp yer alıyor. Ayrıca bir adet de cam kapak ürünle birlikte geliyor. 49.90 TL fiyat belirlenen bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere

  2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Diğer 2 ürün gibi 2 farklı renk seçeneği sunulan söz konusu tencere 49.90 TL’ye ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte satın alınabiliyor.

  Güveç Tenceresi

  ŞOK Aktüel kataloğunun son mutfak ürünü ise güveç tenceresi. 14.95 TL fiyatı bulunuyor.

  Eğer 2 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan herhangi bir ürüne yönelik ihtiyacınız bulunuyorsa bu ürünleri kaçırmamanızı öneriyoruz. Çünkü yazının başında da belirttiğimiz üzere dış piyasada bu ürünleri kesinlikle belirtilen fiyatlara bulamazsınız. Ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı olarak geliyor. Herhangi bir şekilde stoklar tükenirse bu durumda direkt olarak satıştan kaldırılıyor. O yüzden ihtiyacınız olan ürünü hızlı bir şekilde almanız da stoklar tükenmeden sahip olmanızı sağlayacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.