arama

  20 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  20 Şubat tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Çok uygun fiyatlara yer verilen söz konusu ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte ŞOK Aktüel takipçileri evinin ihtiyaçlarını çok düşük fiyatlarla karşılayabilecek. ŞOK Aktüel kataloğunda yer verilen ürünlerin kalitesi üretildikleri marka bakımından gayet kaliteli olarak kendini gösteriyor. Bu kaliteye karşılık farklı satıcılardaki fiyatlarına bakıldığında fiyatların ciddi anlamda düşük seviyede olduğunu görebiliyoruz.

  20 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı elektronik ürüne yer verilmiş durumda. Bu ürünler; ütü ve su ısıtıcısı olarak öne çıkıyor.

  Tefal Access Buharlı Ütü FV 1538

  Tefal markalı kırmızı ve beyaz renk kombinasyonuyla birlikte tasarlanmış olan 2100 Watt güce sahip FV1538 Modelli ütü, diğer satıcılardaki fiyatı ele alındığında çok düşük fiyatla birlikte geliyor. dakikada 100 gram şok buhar, 25 gramda sürekli buhar özelliği sunan söz konusu ütü easy gliding tabanla birlikte kıyafetlerinizi tabiri caizse “jilet” gibi yapmanıza olanak tanıyor. 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor ve firma kaynaklı en ufak problemde Tefal tarafından gerekli onarım ve değişimler yapılıyor. Fiyatı 129.00 TL ve peşin fiyatına 6 taksitle satın alma imkanı var.

  Teba Çelik Su Isıtıcısı

  Tamamı paslanmaz çelikten üretilmiş olan Teba markalı çelik su ısıtıcısı 1.8 litrelik geniş iç hacmiyle, paslanmaz çelik gizli rezistansıyla birlikte onlarca yıl kullanmanıza olanak tanıyor. Aynı kapasite ve güce sahip diğer su ısıtıcılara göre fiyatı çok düşük olan bu ürün daha önce birkaç kez ŞOK Aktüel kataloglarında satışa çıktı ve her seferinde ilk gün stoklarda tükenen ürünler arasına girmeyi başardı. Otomatik kapanma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemiyle birlikte üretimi yapılan bu ısıtıcı 39.90 TL karşılığında 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

  20 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Ev Gereçleri

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu tamamıyla elektronik ürünlerden oluşmuyor. Ev için ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ütü masası, kurutmalık, fırın gibi ek ürünlerde yer alıyor.

  KUMTEL Tam Boy Fırın

  KUMTEL imzası taşıyan tam boy 4 gözlü ocağa sahip olan söz konusu fırının gövde bölümü gri renkle ocak bölümü ise siyah ankastre renkle birlikte dizayn edilmiş durumda. Çok modern bir görünüm elde etmenize olanak tanıyan Kumtel tam boy fırın özellikle mutfak dekorasyonunda modern tarzı benimseyenler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir ürün. Tasarımı kadar gücüyle de ön plana çıkan söz konusu ürün 2000 Watt güçle birlikte geliyor ve bu güçle normal bir fırının yapabildiklerini aynı süre içerisinde 2 kat olarak yapabiliyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunan bu ürün de yine peşin fiyatına 6 taksitle alınabilenler arasında. Fiyatı ise 799.00 TL

  Kurutmalık

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Kurutmalık olarak dikkat çekiyor. Kaymaz plastik taba sahip tabana sahip söz konusu katlanabilir ürün 39.90 TL Fiyatın yanı sıra peşin fiyatına ayda 6.65 TL taksitle 6 aylık ödeme karşılığında da satın alınabiliyor. Özellikle kış aylarında her eve lazım olan çamaşır kurutmalığı 18 metre yükseklikle birlikte üretilmiş olup çamaşır 2’ye katlandığı takdirde 36 cm uzunluktaki kıyafetlere kadar yere temas etmeden kurutma yapmanızı sağlamaktadır.

  Ütü Masası

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun son ev ihtiyacı ürünü ise Ütü masası olarak dikkat çekiyor. Modern ve bir hayli güzel kılıfıyla birlikte görünüm olarak dikkat çeken söz konusu ütü masası standart ütü masalarının sunduğu özelliklerle eş değer özellikler sunuyor. Isıya karşı dayanıklı kumaştan üretilmiş olan masa kılıfının yanı sıra ütü tabanını koruyan yapışmaz silikon kapalı sıcak ütüyü koyma bölgesi de dikkat çekiyor. 36 x 112 cm ütüleme alanı bulunan söz konusu ütü masası 69.90 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte satışa çıkarılıyor.

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde belirlenmiş durumda. Eğer söz konusu ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa belirtilen tarihten itibaren dilediğiniz ŞOK Markete giderek sahip olabilirsiniz. Fakat ürünler stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. İşte 20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu görselleri…

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.