arama

  21 Aralık BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 , Ortalama Puan: 4,20
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Aralık tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli olarak yayınladığı kataloglarla müşterilerine uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünler sunmakta olan BİM, 21 Aralık tarihinden itibaren muhteşem ürünler getiriyor. Birkaç yıldır BİM Aktüel katalogları adı altında muhteşem indirimler yapan BİM, çoğu ürününde herhangi bir vade farkı almadan peşin fiyatına 6 taksit yapıyor. Dış piyasa ile kıyaslandığında aynı model aynı marka ürünleri çok daha ucuza bulabilecek olduğunuz BİM’den her ihtiyacınızı karşılayacak ürünler tedarik edebilirsiniz. Katalog Sayfa Sonundadır.

  Ürün AdıFiyatı
  PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü449.00
  KL Pro Dekupaj Testere169.00
  KL Pro Elektrikli Emme ve Üfleme Makinesi159.00
  10 Metre Makaralı Ara Kablo45.00
  Şönit Saçaklı Yolluk39.90
  Polar Eşofman Takımı Kadın - Erkek32.50
  Polar Eşofman Takımı Çocuk19.90
  Kar Botu34.50
  Ev Terliği16.90
  Trendy Kol Saati14.90
  Termal Çorap6.50
  Patikli Çorap4.50
  Fakir Türk Kahve Makinesi275.00
  Kütahya Porselen 12 Para Dekorlu Kare Yemek Takımı65.00
  Chef's Tava26.90
  Kare Tava34.90
  Chef's Granit Efektli Pankek Tavası27.90
  Birdie Çay Seti25.00
  3'lü Birdie Desenli Uzun Meşrubat Bardağı7.95
  3'lü Elegan Kulplu Kupa6.90
  3'lü Elegan Uzun Meşrubat Bardağı6.95
  6'lı Elegan Kahve Yanı Su Bardağı6.95
  3'lü Elegan Kısa Meşrubat Bardağı5.95
  Paşabahçe Borcam Dikdörtgen Tepsi21.90
  Paşabahçe 2'li Saklama Kabı 1L7.95
  Melamin Tepsi13.90
  Bulaşıklık8.95
  Baharat Seti 6'lı12.90
  Melamin Kaşıklık4.95
  Lolla's ve Çakıl Parkta49.90
  Damperli Kamyon ve Çöp Kamyonu21.90

  Fakir Türk Kahve Makinesi

  BİM Aktüel kataloğunun dikkat çeken ürünlerinden birisi Fakir markalı Türk Kahvesi makinesi oluyor. Köpüklü muhteşem lezzette kahveler yapmak için bu makineyi tercih edebilirsiniz. Şahsi olarak benimde kullandığım bu üründen dolayı herhangi bir şikayetim olmadı. Aksine fiyatına göre gösterdiği performanstan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. 4 Fincana kadar kahve yapabildiğiniz söz konusu kahve makinesinde daha fazla kahve yapmak istiyorsanız 4’er 4’er servis yapma şansınız bulunuyor. Hızlı bir şekilde kahve yapmanıza olanak tanıyan söz konusu kahve makinesi su olmadan çalışmıyor. Gereğinden fazla ısınırsa yanma, patlama gibi durumlar meydana gelmemesi için yine kendini direkt otomatik olarak kapatıyor. 275.00 TL fiyatla satılan söz konusu Türk kahve makinesi peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. Aynız amanda 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor.

  Fakir Türk Kahve Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  Kütahya Porselen 12 Parça Dekorlu Kare Yemek Takımı

  Hanımlar dikkat! Muhteşem görünümü bulunan misafirlerinizin gözüne hitap edecek masalarda muhteşem bir şekilde görünecek söz konusu 12 parçalı dekorlu kare yemek takımını çok uygun fiyata alabilirsiniz. Paketin içerisinde 4 farklı servis tabağı, 4 farklı pasta tabağı, 4 farklı çukur tabak yer alıyor. 2 farklı desende üretilmiş olan söz konusu yemek takımı Kütahya Porselen kalitesiyle birlikte geldiği için kalite noktasında herhangi bir sorununuz olmasın. 65.00 TL gibi çok uygun fiyatla satılan ürünü kaçırmadan almalısınız.

  PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

  PHILIPS Buhar Kazanlı ütü yine 21 Aralık BİM Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden birisi oluyor. Büyük boy görselle öne çıkan söz konusu PHILIPS markalı Buhar Kazanlı Ütü dakikada 100 gram sürekli buhar verebilmektedir. Performansın yanı sıra görünüm anlamında da modern olan ütü ütüleme esnasında su dolumu yapabileceğiniz teknolojide üretilmiş durumda. Kireç temizleme zamanı geldiğinde direkt olarak hem sesli hem de görsel olarak ikaz veren ürün bu sayede çok daha uzun ömürlü kullanılabiliyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunan ütü 449.00 TL karşılığında satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla geliyor. Bonus, World, Maximum kartların tamamına vade farksız taksit yaptırabiliyorsunuz.

  PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  KL Pro Ürünleri

  Yapı malzemeleri konusunda KL Pro kendini kanıtlamış bir marka olarak ön plana çıkıyor ve BİM Aktüel kataloglarında sık sık karşımıza çıkıyor. Bu hususta KL Pro tarafından üretilmiş 2 farklı ürün 21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda yer alıyor. Bu ürünlerden birisi dekupaj testere olurken diğeri ise emme ve üfleme makinesi oluyor. Hem fiyat, hem de kalite bakımından öne çıkan söz konusu 2 ürün de 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

  Dekupaj Testere

  KL Pro’nun KLDT10265 modelindeki söz konusu dekupaj testere yeşil – turuncu renklerle tasarlanmış bir şekilde geliyor. 450 Watt motor gücü bulunan söz konusu dekupaj testere kesme noktasında da öne çıkıyor. Ahşapta 60 mm, metalde ise 6mm  kesme kapasitesi bulunan söz konusu ürünün derinlik hareketi ise 18 mm olarak tasarlanmış durumda. Pandül hareketi özelliğinin bulunduğu ürünün açısını da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yüksüz hızı ise 500 ila 3100 dev. / dk. olarak belirlenmiş. 169.00 TL’ye satılan bu ürün 2 yıl garantili ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla geliyor .

  Dekupaj Testere İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  Emme ve Üfleme Makinesi

  KLUF903 modeliyle birlikte gelen emme ve üfleme makinesi 600 wattlık motor gücüyle birlikte fiyatına göre çok uygun bir güç sağlıyor. Yüksüz 16 bin devir / dakikada çalışabilen söz konusu makine yine 2 yıl boyunca garantili olarak 159.00 TL’ye 21 Aralık tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerde bulunabilecek. Aynı zamanda diğer üründe olduğu gibi bu ürünüde 159.00 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

  Emme ve Üfleme Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız

  Stoklarla sınırlı olarak gelen BİM Aktüel ürünleri 21 Aralık tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerde yerini alacak. Ülkenin her şehrinde, şehirlerin yanı sıra çok sayıda ilçe ve mahallede bulunan BİM marketlerin tamamında ürünler stoklarla sınırlı. Kimi markete 1 BİM Aktüel ürününden 1 tane gönderilirken, kimisine ise 2 veya 3’er adet gönderiliyor. Bu sebepten ihtiyacınız olan ürünü en kısa zaman içerisinde BİM marketlere giderek almanızda fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.