arama

  21 Şubat A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Stoklarla Sınırlı Ürünler Geliyor…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (19 , Ortalama Puan: 3,89
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Şubat tarihli A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Müşterilerine onlarca farklı ürünü çok düşük fiyatlar karşılığında sunarak memnuniyeti üst düzeye taşıyan A101, 21 Şubat A101 Aktüel kataloğu ile birlikte yine birbirinden güzel indirimler altına imza atmış durumda. Televizyondan bulaşık makinesine, bulaşık makinesinden cep telefonuna, cep telefonundan mobilya ürünlerine kadar onlarca farklı ürünün tamamı dış satıcılarla kıyaslandığında dahi en uygun A101’de satışa çıkarılıyor. Bu sebepten dolayı stoklarda tükenmeden satın almanız faydanıza olacaktır. 21 Şubat tarihinde sabah erken saatlerde size en yakın A101’e giderek ürünlere sahip olabilirsiniz.

  TOSHIBA 43L2863DAT Full HD Smart LED TV

  21 Şubat A101 aktüel kataloğunun ilk ürünü TOSHIBA imzası taşıyan 43L2863DAT Full HD Smart LED TV oluyor. Hem dış görünüş, hem de özellikler açısından dikkat çeken söz konusu ürünü kesinlikle ihtiyaç durumunda kaçırılmaması gereken bir televizyon olarak ön plana çıkıyor. Söz konusu televizyon 43 inçlik yani 109 santimetrelik bir ekrana sahip şekilde geliyor. Ayrıca 2 adet HDMI girişi, 2 adet de USB girişi yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Smart TV özelliklerinin tamamı aktif olarak kullanılabiliyor. Youtube, Tarayıcı ve diğer tüm Smart TV uygulamalarına giriş sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca üründe Netflix’de yer alıyor. Bu sayede yabancı dizi de izleyebiliyorsunuz.

  SEG Beyaz Eşya Ürünleri

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunun diğer ürünleri ise SEG tarafından üretilen beyaz eşyalar olarak dikkat çekiyor. Toplam olarak 3 farklı ürün 21 Şubat A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılıyor. İşte söz konusu SEG Beyaz eşya ürünleri

  SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi

  SEG Beyaz Eşya Ürünleri arasında ilk dikkat çeken ürün SCM 9100 modelli çamaşır makinesi oluyor. Günlük 60 derece/90dk yıkama yapabilen çamaşır makinesi çocuk kilidine sahip bir şekilde tasarlandığı için çocuklar tarafından uğraşıldığında kilit sebebiyle çalışmamaktadır. 15 farklı programa yer verilen ürün, 15 dk hızlı yıkama özelliğine sahiptir. Ön yıkama özelliğinin en kaliteli bir şekilde yerleştirildiği ve çamaşırlarınızı tertemiz çıkarmanıza olanak tanıyan SEG SCM9100 1.299 TL karşılığında satışa çıkarılıyor. Ürünün 9 KG yıkama kapasitesi bulunuyor ve çalışırken 1000 devirde çalışıyor. A++ enerji sınıfına sahip bu ürün için 2 yıl boyunca garanti sunulurken yine kredi kartına taksitle de satın alınabiliyor.

  SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise SEG markalı SBM 4001 modelli bulaşık makinesi olmaktadır. Söz konusu bulaşık makinesi yine kalite yönünden çamaşır makinesi ile aynı kaliteye sahiptir. Bir yıkamada toplam olarak 12 litre su tüketimi yapan bulaşık makinesi birçok fonksiyona sahip şekilde tasarlanmıştır. Ekonomik programı bulunmaktadır. Az bulaşık seçeneğiyle birlikte tamamen doldurmanıza gerek kalmadan az sayıdaki bulaşığınızı tertemiz çıkarabilirsiniz. 4 farklı programla birlikte gelen bulaşık makinesi 12 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. Toplam fiyatı ise 999.00 TL olarak belirlenmiştir.

  SEG SDF 2451 Derin Dondurucu

  A101 Aktüel 21 Şubat 2019 kataloğunun son SEG beyaz eşya ürünü ise SDF 2451 modelli derin dondurucu oluyor. Söz konusu derin dondurucu yine diğer ürünler gibi A++ enerji sınıfıyla birlikte çok düşük enerji tüketimiyle birlikte satışa çıkarılıyor. Üründe toplam olarak yer alan çekmece sayısı 6 olarak belirlenmiş durumda. Bunun yanı sıra 220 litrelik brüt hacmiyle tüm gıda ürünlerinizi dondurmanıza olanak tanımaktadır. 2 farklı dondurucu bölmesi ve 4 farklı çekmecesi bulunan SEG SDF 2451 Derin dondurucu değiştirilebilir kapı açılış yönüne de sahiptir. 1.099 TL fiyatla satılan ürün yine 2 yıl garantili ve kredi kartına taksitli olarak alınabiliyor.

  Piranha Akıllı Çocuk Saati

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunda dikkat çeken bir diğer ürün ise Piranha akıllı çocuk saati oluyor. Mavi ve pembe renk seçenekleriyle birlikte gelen söz konusu akıllı çocuk saati çocuğunuzun anlık olarak nerede olduğunu görebileceğiniz, bunun yanı sıra çocuğunuzla iletişim kurabileceğiniz muhteşem bir üründür. 199.95 TL karşılığında satılan söz konusu ürün 2 yıl boyunca garantili olarak gelmekte olup kredi kartına taksit imkanıyla satın alınabilmektedir.

  Bahsettiğimiz tüm A101 Aktüel kataloğu ürünleri daha önceki haftalarda yayınlanan kataloglarda satışa çıkarılmış ve genellikle olumlu yorum almış ürünler olmaktadır. Ürünleri teker teker yorum bazında incelediğimizde herhangi bir olumsuz yorum göremediğimizi, gördüklerimizin ise tamamıyla marka karalama amacıyla yapıldığını söyleyebiliriz. Birçok ürüne taksit imkanı sunulan ve neredeyse tüm elektronik ürünlerde garanti hizmeti sunulan 21 Şubat A101 Aktüel kataloğu görselleri hemen alt bölümde yer alıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Ferhat uzun
   4 ay önce

   Bu pirana çocuk saati denen ürün Ne simkart görüyor ne internete bağlanıyor

   2
   yorum beğen