arama

  22 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 , Ortalama Puan: 3,60
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Şubat 2019 tarihli Bim Aktüel kataloğu yayınlandı. Evinizin birçok ihtiyacını karşılayabileceğiniz 22 Şubat Bim Aktüel kataloğu ile düşük fiyata yüksek kaliteli onlarca farklı ürüne erişebiliyorsunuz. Belirtilen tarih itibarıyla Türkiye’deki tüm Bim marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu 22 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünleri cep telefonundan kulaklığa, fırından ocağa kadar birçok farklı kategoride kendini gösteriyor. Sizler için tüm ürünleri teker teker inceledik.

  22 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğu elektronik ürünler kategorisinde 4 farklı ürün kendini gösteriyor. Bu ürünler cep telefonu, kulaklık, taşınabilir şarj aleti ve selfie çubuğu olarak ön plana çıkıyor. 4 ürünün 4’üde sunduğu özelliklere göre çok düşük fiyatlar karşılığında satılmaktadır.

  LG K9 Cep Telefonu

  Düşük bütçeli bireyler için kesinlikle tercih edilebilecek cep telefonlarından birisi olan LG K9, sunduğu özelliklere göre düşük fiyatla satılıyor. Aynı özelliklere sahip diğer cep telefonları 1.000 TL’nin üzerinde fiyatlarla satılırken BİM’de yalnızca 849.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılmaktadır. 8MP Arka kamera, 5 MP ön kamerası bulunan söz konusu ürün 4 çekirdekli 1.3 GHz işlemcisiyle birlikte 2 GB RAM de eklenince çok yüksek performans istemeyen orta sınıf uygulamaları çok iyi bir şekilde oynatmanıza olanak tanıyacaktır. 5 inç ekran boyutuyla birlikte gelen üründe 16 GB Dahili depolama alanı da yer alıyor.

  Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

  HP tarafından üretilmiş olan mikrofonlu kulak içi kulaklık, 1.1 metre kablo uzunluğuna sahip, kulak içi bölümleri rahat silikon malzemeden üretilmiş 1.sınıf bir kulaklıktır. Alacağınız ses kalitesi de yine verdiğiniz fiyata kıyasla çok üst düzeydir. 29.90 TL fiyatı bulunan bu ürün 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

  Xiaomi 20.000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğu elektronik ürünlerinden bir diğeri Xiaomi markalı 20.000 mAh kapasiteye sahip taşınabilir şarj aleti oluyor. Beyaz renkte tasarlanan söz konusu şarj aleti, görüntü olarak gayet hoş bir tasarıma sahiptir. 20.000 mAh kapasitesiyle birlikte ortalama olarak 4.000 mAh kapasiteye sahip cep telefonlarını 5 kez şarj etmenize olanak tanıyan bu ürün iki yönlü hızlı şarj özelliğiyle birlikte çok kısa süre içerisinde şarjınızı %100 seviyesine çıkarmanızı sağlamaktadır. Yine ürünle birlikte aynı anda 2 USB cihazı bağlayarak 2 farklı aygıtın şarjını doldurabilirsiniz. 129.00 TL fiyatla satılan bu ürün 2 yıl boyunca garantili olarak satışa çıkarılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

  Trust Selfie Çubuğu

  Trust tarafından üretilen fonksiyonel selfie çubuğu 22 Şubat Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bir diğer elektronik ürün. Çubuktan kumandalı denklanşörüyle birlikte telefonla herhangi bir iletişim kurmadan direkt çubuk üzerinden fotoğraf çekebiliyorsunuz. Teleskopik ve katlanabilir tasarımı bulunan ürün 25 cm’den 80 cm’e kadar uzayan sapıyla birlikte 29.90 TL’ye satılmaktadır. 2 yıl boyunca garantisi bulunmaktadır.

  22 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Mutfak Ürünleri

  22 Şubat Bim Aktüel kataloğu mutfak ürünleri arasında kayda değer 3 farklı ürün boy gösteriyor. Bunlar cam set üstü ocak, turbo fırın ve aspiratör olarak dikkat çekiyor. 3 üründe rakiplerine kıyasla ciddi oranda düşük fiyatlarla birlikte satılıyor.

  Kumtel Cam Set Üstü Ocak

  Kumtel markası altında satışa çıkarılan cam set üstü ocak doğalgaz ayarlı olarak gelmekte olup, LPG ayarlı dönüşüm istendiğinde ek ücret alınıyor. Siyah renkte tasarlanan söz konusu cam set üstü ocak otomatik çakmaklara sahip, kolay temizlenebilir siyah camdan imal edilmiş fonksiyonel bir üründür. Üründe yer alan gaz emniyet sistemiyle birlikte gaz açık kalsa dahi belirli bir süre sonra otomatik olarak kapatacaktır. 299.00 TL fiyat belirlenen Kumtel Cam Set Üstü Ocak peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  Luxell Turbo Fırın 39 Litre

  Bir diğer 22 Şubat Bim Aktüel kataloğu ürünü Luxell markalı 39 litre iç hacme sahip olan turbo fırın olarak öne çıkıyor. 1800 Watt gücü bulunan söz konusu fırın zaman ayarlı zil uyarısı ve termostatlı yapısıyla birlikte 2 yıl boyunca garantili olarak 199.00 TL’ye satılıyor.

  Bim Aktüel 22 Şubat 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Tamamı düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli olan bu ürünlerin dış satıcılarda olan fiyatlarına göz attığımızda gözle görülür bir şekilde yüksek fiyatlar meydana çıktığını söyleyebiliriz. O yüzden katalogdan herhangi bir ürüne ihtiyacınız varsa kaçırmadan almalısınız. Ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı geldiği için satın alma noktasında aceleci olmanız, stoklar tükenmeden ürünü satın almanıza olanak tanıyacaktır. 22 Şubat tarihinde sabah erken saatlerde Bim’e giderek ürünlere sahip olmalısınız. Aksi takdirde gelen yoğun talep sonucu ne yazık ki ürün tükenecektir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.