arama

  24 Kasım ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Haftasonu ŞOK Fırsatları Neler? Tam Liste!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  24 Kasım tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Fabrikadan Halka! sloganı ve harca harca bitmez sloganıyla öne çıkan ŞOK market yayınlamış olduğu 24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte dikkatleri üzerine çekme noktasında büyük bir ilerleme kaydediyor. Birbirinden uygun fiyatların yer aldığı 24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu elektronikten mobilyaya, mobilyadan ev tekstiline kadar birçok ürün içeriyor. ŞOK Aktüel kataloğunun 24 Kasım ayağında her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışveriş için kampanya da düzenleniyor. 24 Kasım – 27 Kasım tarihleri arasında ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan aktüel ürünlere detaylı bir şekilde göz atalım…

  25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

  25 TL ve üzeri alışverişler için her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda da 2 farklı ürün indirim kapsamında öne çıkıyor. Bu ürünlerden biri çay diğeri ise zeytin, çok uygun fiyatla satılan ve eski fiyatına neredeyse %50 oranında indirim uygulanmış olan bu 2 ürünün fiyatı 7 ve 10 TL.

  Oba Filizim Demlik Poşet Çay (100’lü) 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 18.90 TL yerine 10.00 TL’ye satılıyor. Yine Fora Kuru Sale Siyah Zeytin (330 gr) 25 TL ve üzeri alışverişlerde 12.00 TL yerine 7.00 TL’ye satılıyor.

  Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV

  Axen markalı 32 inç ekran boyutu bulunan uydu alıcılı LED TV, gerek görüntü kalitesi, gerek hızı, gerekse ses kalitesiyle birlikte fiyatının en iyi ürünlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 2 farklı HDMI çıkışı bulunan söz konusu ürünün bunun yanı sıra yine 2 tane 8 W’lık ses çıkışı bulunuyor. Bu ses çıkışları sayesinde yüksek seste de çok yüksek bir cızırtı ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Kalitesi yüksek yayınlarda sinema salonu havasında ses almanız dahi mümkün. 1366 X 768 px ekran çözünürlüğüyle birlikte ŞOK Aktüel kataloğunun ilk sırasındaki Axen markalı 32 inç bu televizyon Usb Media Player’e sahip. Yani USB aracılığıyla herhangi bir şekilde film, müzik, görüntü oynatabiliyorsunuz.

  Televizyon Sehpası

  24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerinden bir diğeri ise Televizyon ünitesi. 79.90 TL’ye satılan söz konusu televizyon ünitesi son zamanların en trend mobilyalarından biri oluyor. Hem kapladığı alanın küçük olması hem de pratik bir şekilde kurulması sebebiyle öne çıkan söz konusu ürün V ayaklara sahip. Bu ayaklar sayesinde sağlamlık açısından da kendini kanıtlamış olup uygun fiyatlı bir şekilde satılmaktadır. Demonte olarak gelen ürünün kurulumunu siz gerçekleştiriyorsunuz. Kurulum kılavuzuyla birlikte çok rahat bir şekilde işlem gerçekleştirme ihtimaliniz bulunuyor. 6 taksitle alınabilen bu ürün aylık 13.32 TL ödeme karşılığı 6 takside satılıyor.

  Akel Mini Quartz Isıtıcı

  Akel markalı Mini quartz ısıtıcı, 1500 Watt gücüyle birlikte dikkat çekiyor. 2 farklı quartz tüpü bulunan ısıtıcı, ısı sağlama yönünden önemli seviyede fayda sağlıyor. Öyle ki ısı sağlama konusunda hem gücü, hem de kullanıldığı malzemeler sebebiyle odayı bile anında sıcacık edebiliyor. Özellikle ayak sıcaklığı için kullanılmakta olan söz konusu ısıtıcı ofislerde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün ayaklarının birinde emniyet kilidi yer alıyor ve herhangi bir şekilde kaza usulü devrildiğinde emniyet kilidi otomatik olarak kapanıyor. Bu şekilde de ortaya çıkabilecek yangın gibi felaketler engellenmiş oluyor. 39.90 TL’ye satılan Akel ısıtıcı 2 yıl boyunca garantili.

  Çift Kişilik Yorgan

  69.90 TL karşılığında kış aylarının gelmesiyle birlikte ŞOK Aktüel kataloğunda dikkat çekerek öne çıkan çift kişilik yorgan herhangi bir ek detaya sahip değil klasik beyaz yorgan görünümündedir. Mikrofiber silikon dolgu kullanılan söz konusu yorgan 195 x 215 cm ölçülere sahip bir şekilde geliyor. Hem sıcak tutacak hem de ağırlık konusunda hafif olan bu ürünle birlikte kış aylarınızın çok daha iyi geçeceğinin teminatını verebiliriz.

  Kadın Bot

  24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun giyim kategorisinden dikkat çeken Kadın Bot, 36 – 42 numara aralığında satılıyor. Hardal sarısı rengiyle birlikte öne çıkan bu ürünün küçük beyaz detayları bulunuyor. Bu sayede ürün incelik kazanmış oluyor. Termo taban ve yumuşak iç tabana sahip kadın botu 34.90 TL fiyatla tüm ŞOK mağazalarında 24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu kapsamında 24 Kasm’dan itibaren yer alacaktır.

  24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu bu ürünlerden oluşuyor. Yazının ilk sırasında belirttiğimiz gibi muhteşem indirimlerin uygulandığı ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerini ihtiyacınız dahilinde belirtilen tarihten itibaren hemen almanızı öneriyoruz. Çünkü stoklarla sınırlı geliyor ve bu fiyatlara bu ürünleri bir daha kolay kolay bulamazsınız.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.