arama

  24 Ocak A101 Aktüel Kataloğu ile Evinizi Yeniden Tasarlayın!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (19 , Ortalama Puan: 3,37
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  24 Ocak A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Elektronikten yiyeceğe, giyecek ürünlerden ev gereçlerine kadar onlarca farklı ürünün bulunduğu söz konusu A101 aktüel kataloğunda ürün fiyatlarına göz attığımızda dış satıcılara kıyasla çok daha düşük fiyatların olduğunu görüyoruz. Bu fiyatlar karşısında kaçırılmaması gereken ürünler olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü bu ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı gelmektedir. Her markete maksimum 4 tane gönderilen ürünlerden stoklar bittiği takdirde alma şansınız bulunmuyor. Eğer İnternet stoklarında varsa Online A.101 sitesinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

  A101 Aktüel 24 Ocak Kataloğu Ürünleri

  A101 Aktüel 24 Ocak kataloğunda birçok ürün yer alıyor. Televizyon, telefon, tablet gibi elektronik ürünlerin yanı sıra lehim tabancası tarzında yapı ürünleri, elektrik süpürgesi, saç kurutma makinesi, elektrikli cezve gibi ev aletleri ve çarşaf ve klozet takımı gibi ev tekstil ürünleri kendini gösteriyor. Ürünlerin tamamı düşük fiyatlarla birlikte müşterilere ulaştırılıyor. Ürünlerin kısa incelemesini sizler için yaptık.

  ELTON 49″ FULL HD Uydu Alıcılı LED TV

  Dahili HD Uydu alıcısı bulunan Elton markalı 49″ ekran boyutu bulunan EL43DLK010 modelli söz konusu televizyon,  400 Hz ekran yenileme hızıyla birlikte standart televizyonlarla aynı hızı sunuyor. Fiyatındaki rakiplere baktığımızda bu hızın çok daha düşük olduğunu görebiliyoruz. Üründe 2 farklı 8W ses çıkışı bulunuyor ve bu ses çıkışları gayet kaliteli bir şekilde ses elde etmemizi sağlıyor. Cızırtı, boğuk ses veya çok fazla tiz ses gibi durumlar üründe kesinlikle meydana gelmiyor. Bağlantı için 2 farklı HDMI girişi, 1 tane USB girişine yer verilen Elton 49″ Full HD Uydu Alıcılı LED TV 2 yıl boyunca Sunny Garantisi altında satılıyor ve herhangi bir sorunda direkt garanti kapsamında gerekli işlemler yapılıyor. 1.699 TL’ye 24 Ocak A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu televizyon kredi kartına 3 taksitle satın alınabiliyor.

  Honor 9 Lite Cep Telefonu

  Honor’un en çok satan telefonu olma özelliğine sahip Honor 9 Lite, sunduğu özelliklere karşılık çok uygun fiyatıyla birlikte 24 Ocak A101 aktüel kataloğunda dikkat çeken en önemli ürünlerden birisi. Ürünün fiyatındaki diğer cep telefonlarına baktığımızda, performans olarak arada dağlar kadar fark bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle tasarım noktasında müthiş detayları bulunan Honor 9 Lite özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

  5.65 inçlik ekran bulunan ürün, ekran çözünürlüğü olarak 1080×2160 px Full HD + çözünürlük sunuyor. Bu değerin belirtilen fiyattaki telefonlara göre devasa nitelikte yüksek olduğunu söyleyebilirim. 427 PPI piksel  yoğunluğu yer alan telefonda 3GB RAM, 32GB Dahili depolama alanı (256 GB’a kadar SD Kart desteği) bulunuyor. Ayrıca tüm bunlar 3000 mAh kapasiteye sahip batarya tarafından güç alıyor. Çift hat desteğiyle gelen ürünün 4 kamerası bulunuyor. 13 MP Biri 2 MP biri olmak üzere 2 adet ön yapay zeka destekli kamera, 13 MP biri 2 MP biri olmak üzere yine 2 adet arka yapay zeka destekli kamera ürünle birlikte geliyor.

  Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge

  Fantom tarafından üretilen DC2000 modelli toz torbalı süpürge her A101’e geldiğinde talep patlaması sonucu marketin açılmasıyla birlikte 1-2 saat içerisinde tükenen ürünlerden biri. Bu şekilde hızlı tükenmesindeki en büyük etken fiyatının sunulan özelliklere göre çok düşük olmasından kaynaklanıyor. A101 temel olarak tüm ürünleri uygun fiyatla satıyor fakat bu üründe çok daha düşük fiyatlar kendini gösteriyor. 850 W gücü bulunan ürün Dry motor tipiyle birlikte performansa ek performans katıyor. Kablo uzunluğu 5 metre. Bu sayede kablo yetişmiyor gibi sorunları dert etmenize gerek kalmıyor. Aynı zamanda 2 litrelik büyük toz haznesi bulunuyor. Sürekli olarak açıp kontrol etmenize gerek olmaması için dolduğu zaman göstergeyle bildiride bulunuluyor. 259.00 TL’ye satılan Fantom DC2000 Toz torbalı süpürge 2 yıl garantili olarak geliyor ve aynı zamanda kredi kartına taksit imkanıyla satın alınabiliyor.

  SUNNY Diva Saç Kurutma Makinesi

  24 Ocak A101 Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise SUNNY markalı Diva modelindeki saç kurutma makinesi olarak dikkat çekiyor. Uygun fiyat ve yüksek kalite sunulan ürünlerden olan Diva saç kurutma makinesi 2 yıl boyunca garantisiyle “saç kurutma makinesi içinde mi garanti olurmuş” dedirtiyor. Ürün 2000 Watt güç, çift kademeli ısı ayarıyla birlikte geliyor. İster soğuk bir şekilde, isterseniz de sıcak bir şekilde çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. 49.95 TL karşılığında satılan söz konusu ürün kalite anlamında sizi kesinlikle mağdur edecek ürünlerden değil.

  Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerden meydana gelen 24 Ocak A101 aktüel kataloğu ürünleri hemen alt bölümde yer alan katalogda kendini göstermektedir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.