arama

  26 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu ile Muhteşem Fırsatları Kaçırmayın!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Uygun fiyata yüksek kaliteli birçok ürünün yer aldığı 26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda arabanız için birçok ihtiyaca cevap verebilecek ürün bulunuyor. Bu ürünlerin tamamını ŞOK marketlerden uygun fiyata edinebilirsiniz. İşte 26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri…

  Axen 43″ Uydu Alıcılı Led TV

  Axen markalı 43 inç ekran boyutu bulunan uydu alıcılı Led TV sunduğu özelliklere göre çok uygun fiyatla satılıyor. Eğer televizyon ihtiyacınız var ve ne çok pahalı ne de çok kalitesiz olsun diyorsanız işte bu ürün tam size göre. 1920 x 1080 px ekran çözünürlüğüyle birlikte izlediğiniz kanallarda kaliteli görebileceğiniz Axen 43″ uydu alıcılı LED TV 2 farklı 8W ses çıkışıyla ses anlamında da görüntü kadar kaliteyi yakalamanızı sağlıyor. Santimetre cinsinden 109 cm ekran boyutuna sahip olan televizyon USB Media Player özelliğini destekliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan bu ürün 1.599 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  Kawai Multimedya Set

  Double teyp olarak bilinen Kawai markalı multimedya set arabalarda muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır. Aracınızın modernliğine modernlik katacak olan söz konusu ürünü alarak hem kullanım kolaylığının keyfini, hem de iç güzelliğin seviyesini artırabilirsiniz. Şahsi olarak bende bu üründen kullanıyorum ve 6 aya yakın oldu. Herhangi bir şikayetim yok gayet güzel bir şekilde çalışıyor. USB, SD Kart, AUX ve Bluetooth ile bağlantı sağlanabiliyor aynı zamanda Mirror Link özelliği ile telefon yansıtması yapılabiliyor. Uzaktan kumanda ilede kontrol edilebilen 7 inç ekran boyutuna sahip bu ürün 399.00 TL’ye satılıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  Sinbo Araç İçi Süpürge

  Sinbo markalı araç içi süpürge yine 26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun dikkat çeken ürünlerinden biri oluyor. Islak ve kuru olarak kullanma imkanı sunulan söz konusu süpürge 60 W güç üretmektedir. Bu sayede rahat bir şekilde aracınızın içerisini temizleyebilirsiniz. Çok üst düzey bir temizlik beklemeyin, araç çakmaklık girişinden elektrik alınması ve gücünün büyük makinelere kıyasla düşük olmasından dolayı bir ev elektrikli süpürgesi gibi çalışmayacaktır. 44.90 TL fiyatı bulunuyor.

  Sinbo Araç Kettle

  Bir diğer 26 Ocak ŞOK Aktüel ürünü araç kettle oluyor. Özellikle uzun yol şoförlerine kesinlikle önerdiğimiz bu ürün sayesinde çay ve kahve içmek için illa aracınızı kenara çekip piknik tüpü yakmak zorunda kalmayacaksınız. Çakmaklık girişine bağlayarak çalıştırabildiğiniz söz konusu Kettle ile kısa süre içerisinde kaynar su elde edebilirsiniz. 1 Litrelik paslanmaz çelik su haznesi bulunan kettle aşırı ısındığı durumlarda kendini otomatik olarak kapatıp olası kazaları direkt olarak engellemektedir. 12 V güçle çalışan ürün 130 W güce sahip.

  26 Ocak ŞOK Aktüel Küçük Araç Ürünleri

  26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda birçok küçük araç ürünü yer alıyor. Bu ürünlerin fiyatının piyasadaki en düşük fiyatlar olduğunu ve kalite anlamında fiyatına göre çok üst düzey bir kalite sunduklarını söyleyebiliriz.

  Araç Çakmak Şarjı

  Aracınızın çakmaklık girişine bağlayarak telefonunuzu şarja takabileceğiniz söz konusu cihazta 2 farklı şarj girişi yer alıyor. Yani anda 2 adet cihazınızı şarja takabilirsiniz. USB girişleriyle şarj ediliyor. Eğer şarj cihazınızın USB kablo bölümü bulunmuyorsa ne yazık ki ürünü çalıştıramazsınız. Buna dikkat ederek almalısınız. Ürün 9.99 TL’ye satılıyor.

  Kablolar

  26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda hem Apple markalı telefonlar için hem Android kullanan telefonlar için hem de AUX bağlantısı gerçekleştirmek isteyeler için farklı farklı kablolar yer alıyor. Her kablonun adet fiyatı 6.99 TL olarak belirlenmiş durumda.

  Mıknatıslı Araç Telefon Tutacağı

  26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğundaki küçük araç ürünlerinde Mıknatıslı araç telefon tutacağı dikkat çekenler arasında boy gösteriyor. Klasik telefon tutacaklarına kıyasla çok daha kolay kullanılabilen bu ürün telefonunuza yerleştirdiğiniz manyetik alıcıyla birlikte telefonunuzu yaklaştırır yaklaştırmaz tutmanızı sağlayacaktır. 9.99 TL fiyatı bulunuyor ve tüm ekler hediye olarak gönderiliyor.

  Araç Telefon Tutacağı

  Bu üründe mıknatıslı araç telefon tutacağına kıyasla manuel olan ürün. Direkt olarak telefonu elinizle kendiniz yerleştiriyorsunuz. Eğer camda olsun, güzel dursun diyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Fiyatı 9.99 TL’dir. 

  Paspas – Minder Takımı

  26 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda bunların yanı sıra ayrı ayrı hem paspas takımı hem de minder takımı yer alıyor. Oto minder takımı 3 parça olarak geliyor ve 17.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  Oto paspas takımı ise 4 parçalı olarak gelmekte olup 29.90 TL karşılığında satılmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.