arama

  27 Şubat Şok Aktüel Kataloğu Fırsatlarını Kaçırmayın!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (18 , Ortalama Puan: 4,11
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  27 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte muhteşem indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli birçok ürüne yer verilen söz konusu ŞOK Aktüel kataloğundaki ürünlerin tamamı sizi memnun edecek ürünlerdir. Ne fiyat olarak ne de kalite olarak herhangi bir sorun yaşamanıza olanak tanımayan bu ürünlerle birlikte hem cebinizi mutlu edebilirsiniz, hem de ihtiyacınızı karşıladığınız için kendinizi. İşte 27 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri…

  Huawei Y7 Pro 2018

  Şok Aktüel 27 Şubat 2019 kataloğu ürünlerinden ilki telefon pazarında ciddi yükseliş kaydetmiş olan Huawei tarafından üretilen Y7 Pro 2018 oluyor. Uygun fiyatı ve bu fiyat ele alındığında gayet yüksek özellikleriyle birlikte dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Huawei Y7 Pro 27 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte yalnızca 1.149 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Üründe Andorid Oreo v8.0 işletim sistemi bulunuyor ve bunun yanı sıra 5.99 inç ekran boyutuyla birlikte geliyor. Ekran özelliklerine göz attığımızda ise IPS LCD 16m Colors bir ekran bizi karşılıyor.

  13 MP + 2 MP’den oluşan 2’li arka kamera sistemi ve 8 MP’den oluşan ön kamerası bulunan Huawei Y7 Pro 2018, Snapdragon 430 işlemcisiyle birlikte geliyor ve bu işlemcinin hızı ise 1.4 GHz olarak kendini gösteriyor. Donanımsal olarak ürün özellikleri bu şekilde. 3 GB Ram, 32 GB depolama alanı ve 3.000 mAh batarya ise ana özellikleri olarak şekilleniyor. Ürün için herhangi bir şekilde taksit imkanı sunulmuyor.

  Sinbo Mini Tost Makinesi

  Daha önce gerek ŞOK Aktüel, gerek Bim Aktüel, gerekse A101 Aktüel kataloglarında sık sık rast geldiğimiz Sinbo markalı mini tost makinesi, hangi markete gelirse gelsin çok kısa süre içerisinde yoğun talep sonucunda tükeniyor. Uygun fiyatlı bir ürün olan söz konusu Sinbo mini tost makinesi ızgara pişirme yüzeyi, yapışmaz tabakalarla birlikte tost yaparken herhangi bir şekilde ekmeğin yapışmasını engelliyor. Izgara pişirme yüzeyiyle istediğiniz ekmek görüntüsünü elde ederken, ısı da yine hava almasından dolayı ekmeğe en iyi şekilde yansıyor. 750 W’lık gücü bulunan mini tost makinesinin rengi siyah. Ürünü elinizle sıktırmanıza gerek yok.

  Ekmeği koyduktan sonra kilitleyebiliyorsunuz. Bir de üzerinde yer alan ikaz ışığıyla yeterli ısıya gelip gelmediğini de görebilirsiniz. Yeterli ısıya geldiği takdirde ışık sönecektir. 2 yıl boyunca garanti fırsatı bulunan ürün 49.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılırken peşin fiyatına 6 taksitle satın alma fırsatı da yine müşterilere veriliyor.

  Mutfak Ürünleri

  ŞOK Aktüel 27 Şubat 2019 katlaoğu ürünleri bunlarla sınırlı değil. Bu ürünlerin yanı sıra birçok mutfak ürünü satışa çıkarılıyor. Bu ürünleri sırasıyla sizlere tanıtacağız.

  Kumsal Granit Kek Kalıbı Çeşitleri

  27 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun ilk mutfak ürünü Kumsal markalı granit kek kalıbı çeşitleri oluyor. İster oval, ister baton, isterseniz de yüksek kekler elde etmenize olanak tanıyacak kek kalıplarının adet fiyatı 17.95 TL. İsterseniz siyah, isterseniz mor renk tercih edebilirsiniz.

  Ayaklı Servis Tabağı

  ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan bir diğer mutfak ürünü ise ayaklı servis tabağı olarak dikkat çekiyor. Masalarınızda çok modern bir görüntü oluşturacak söz konusu servis tabağı yalnızca 39.90 TL fiyat karşılığında satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunuluyor.

  Snowbox Saklama Kabı

  27 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda Paşabahçe kalitesiyle yer alan bir diğer ürün ise 4000cc kapasiteye sahip olan geniş Snowbox saklama kabı oluyor. Kapağıyla birlikte gelen söz konusu saklama kabı yalnızca 19.95 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  Oyuncaklar

  ŞOK Aktüel kataloğunda bu ürünlerin haricinde çocuklar için de birçok oyuncak bulunuyor. Oyuncakların fiyatı ise güncel piyasaya kıyasla gayet uygun.

  Sevimli Tekerlekler

  Kırmızı, mavi ve sarı renk seçenekleriyle birlikte gelen sevimli tekerlekler isimli oyuncak arabaların adet fiyatı yalnızca 9.99 TL olarak belirlendi. Oyuncakların üzerinde göz ve ağızda yer alıyor.

  İş Makineleri / İtfaiye Ekibi

  Adından da anlaşılacağı üzere isterseniz iş makineleri setini, isterseniz de itfaiye ekibi setini satın alabiliyorsunuz. Her sette 4 adet mini oyuncak yer alıyor ve fiyatı 29.90 TL.

  Oyuncak Ev Aletleri Seti

  Kız çocukları için çok uygun bir oyuncak olan oyuncak ev aletleri seti yalnızca 49.90 TL’lik fiyatla birlikte geliyor. Oyuncakların tamamı yeşil renkli ve 49.90 TL fiyat karşılığında satışa çıkarılıyor. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

  27 Şubat ŞOK Aktüel fırsatları bu şekilde sıralanıyor. Tamamı düşük fiyatlarla birlikte gelen ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa alma noktasında aceleci davranmanızı öneriyoruz. Çünkü ürünler stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı kısa süre içerisinde tükenebilir. Tükenmeden satın almanız söz konusu ürünlere en ucuz bir şekilde sahip olmanıza olanak tanıyacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.