arama

  28 Kasım ŞOK Aktüel Kataloğu Yayında! Uygun Fiyatlı – Yüksek Kaliteli Fırsat Ürünleri!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. 28 Kasım ila 4 Ekim tarihleri arasında ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu 28 Kasım ŞOK Aktüel ürünleri arasında elektronik ürünler çoğunlukta bulunuyor. 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan elektronik ürünlerin tamamı uygun fiyat – yüksek kalite satış politikası çerçevesinde satılmaktadır. Aynı ürünlerin internet üzerinde araştırmasını yaparsanız 45 – 50 TL farklarla satıldığını göreceksinizdir. 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerinden ihtiyacınız olan ürünleri kaçırmamanızı öneriyoruz. Çünkü fiyatlar çok uygun bir şekilde geliyor.

  Sinbo Ürünleri

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda Sinbo markalı 2 farklı elektronik ürün bulunuyor. Elektronik ürünler, daha doğrusu küçük ev aletleri konusunda Sinbo’nun ne kadar kaliteli üretim yaptığını bilmeyeniniz yoktur. Sinbo markalı ürünlerden biri elektrikli süpürge diğeri ise tost makinesi.

  Dik Süpürge

  Sinbo Dik Süpürge 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun ilk sırasında kendini gösteriyor. Siyah renkte tasarlanan sadece tutma kolunun altındaki yer gri olan üründe müthiş bir görünüm var. Görünümün yanı sıra performans isteyenlerdenseniz, performan noktasında da hiç kuşkunuz olmasın. Ürün sağladığı güç, daha yüksek performans için bulunan ek özellikleriyle birlikte yerde ne var ne yok çekiyor, evinizi tertemiz bir hale getiriyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan dik süpürge 99.00 TL’ye satılıyor.

  Mini Tost Makinesi

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun 2. Sinbo ürünü olan mini tost makinesi, 2 tost ekmeği kapasiteli bir şekilde satılıyor. Çok düşük bir fiyata satılan mini tost makinesini evlerde, ofislerde kullanabilirsiniz. Her türlü tostu yapabileceğiniz bu cihaz çok çabuk bir şekilde tost yapmaktadır. Yapışmayan ve yanmayan yüzey bulunan üründe tost ekmeğinin yapışması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Yine siyah renkte tasarlanan mini tost makinesi 750 W gücüyle birlikte dikkat çekmektedir. 2 yıl garantili bu ürün 49.90 TL’ye satılıyor.

  Sinbo Termos

  Elektrikli Sinbo ürünlerinden olmasa da yine Sinbo ürünlerinden biri olan 1.2 litre kapasitesi bulunan termos 2 yıl garantili olarak geliyor. Yüksek ısı yalıtımıyla birlikte sıcak ve soğukluk dengesini tam anlamıyla istendiği gibi kurabilen bu termos, pikniklerde ya da dışarıda bir şey içecek olduğunuzda size kesinlikle mağduriyet yaşatmayacaktır. 27.90 TL’ye satılmaktadır.

  LAV Ürünleri

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda Sinbo ürünleri gibi LAV ürünleri de dikkat çekiyor. LAV’a ait olan 12 parçalı desenli çay seti ise LAV ürünleri kategorisinin ilk sırasında kendini gösteriyor. Bunun ardından ise meşrubat bardağı ve kahve yanı su bardağı geliyor. 3’üde aynı desenlerle birlikte farklı farklı kendi içlerinde set olarak satılıyor.

  Desenli Çay Seti

  Züccaciye sektörünün dev firmalarından olan LAV imzası taşıyan 12 parçalı desenli çay seti, rengarenk desenlerle birlikte üretilmiş olup 165 cc ölçüsüyle dikkat çekmektedir. Çay bardağı altlığı ve bardaktan oluşan desenli çay setindeki bu söz konusu 12 parça 22.50 TL’ye satılmaktadır.

  Desenli Meşrubat Bardağı

  3’lü olarak satılan desenli meşrubat bardağı yine çay setiyle aynı desenlere sahip bir şekilde imal edilmiş olup 315 cc ölçüleriyle birlikte gelmektedir. Görünüm olarak klasik meşrubat bardağı tasarımına sahip olan bu ürün 7.99 TL’ye satılmaktadır.

  Desenli Kahve Yanı Su Bardağı

  Meşrubat bardağında olduğu gibi bunda da aynı desenler bulunuyor ve yine aynı meşrubat bardağı gibi 3’lü olarak satılıyor. Taban bölümünde 1-2 cm’lik çıkıntı bulunan kahve yanı su bardağı 150 cc ölçüye sahip bir şekilde geliyor. Bunun fiyatı ise 5.99 TL. 

  İsterseniz bu 3 seti farklı farklı alın, istersenizde üç setin üçünüde alarak tamamen bardak takımı oluşturmuş olun. Tamamen zevk ve bütçenize göre bunu değerlendirmelisiniz.

  Paşabahçe Ürünleri

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda Paşabahçe imzalı 3 farklı ürün bulunuyor. Yine LAV ürünlerinde olduğu gibi düşük fiyat – yüksek kalite düşüncesiyle birlikte satılmakta olan ürünler arasında kase, bardak seti ve saklama kabı seti bulunmaktadır.

  Ayaklı Kase

  Paşabahçe tarafından özenle tasarlanan söz konusu ayaklı kase 1710 cc alana sahip bir şekilde geliyor. Masa üzerinde, antrede, meyvelik ve yaratıcı zekanıza göre birçok farklı şekilde kullanılabilecek olan ayaklı kase 17.95 TL’ye satılıyor.

  Kulplu Bardak

  Kuplu bardak sektörüne farklı bir tasarım kazandıran Paşabahçe Vario 4’lü kulplu bardaklarını 28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda alıcıları ile buluşturuyor. 150 cc ölçüye sahip söz konusu bardaklar 19.95 TL’ye satılıyor.

  Kapaklı Saklama Kabı Seti (4’lü)

  28 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise kapaklı saklama kabı seti oluyor. 140 cc alana sahip olan söz konusau saklama kabı setinin 4’lü fiyatı 14.95 TL. Ne yazık ki teker teker adet hesabı satılmamaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.