arama

  28 Şubat A101 Aktüel Kataloğu ile Uygun Fiyatlı Ürünlere Sahip Olun!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel ürünler 28 Şubat tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer aldı. Yayınlanan kataloğa göz attığımızda ürünlerin büyük bir bölümünün elektronik ürünlerden oluştuğunu görebiliyoruz. Sadece elektronik ürünlere yer verilmeyen söz konusu 28 Şubat A101 Aktüel kataloğunda bu ürünlerin haricinde çok sayıda tekstil ürün, kişisel bakım ürünü ve ev gereçleri yer alıyor.

  28 Şubat Perşembe tarihinden itibaren Türkiye’de yer alan 8000’den fazla A101 marketin tamamında bulabilecek olduğunuz 28 Şubat A101 Aktüel kataloğu ürünleri stoklarla sınırlı geliyor. Eğer geldiğinde stoklarda tükenirse 1 haftalık süre dolmadan direkt olarak satıştan kaldırılıyor ve satılması için yeni ürünler gelmiyor. Bundan dolayı sizlere önerimiz 28 Şubat tarihinde sabah erken saatlerde A101 Marketlere gitmeniz.

  A101 Aktüel 28 Şubat Kataloğu Elektronik Ürünler

  A101 Aktüel 28 Şubat kataloğunda çok sayıda elektronik ürüne yer veriliyor. Bu ürünler televizyon, cep telefonu, dikiş makinesi, şarj cihazı, hoparlör şeklinde ön plana çıkıyor. Öne çıkan ve incelemeye değer ürünleri bu başlık altında sizler için anlatacağız.

  ELTON Televizyonlar

  A101 Aktüel 28 Şubat kataloğunda 2 farklı ELTON markalı televizyona yer verilmiş durumda. Bu televizyonlardan ilki 49 inç ekran boyutuna sahip, diğeri ise 32 inç ekran boyutuna sahip şekilde geliyor. Fiyatları ekran boyutlarına ve sunduğu özelliklere göre piyasada bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan oluşan televizyonlardan 49 inç boyuta sahip televizyon Dahili HD uydu alıcısıyla birlikte hem sizi ek bir uydu alıcısı almaya zorlamıyor, hem de sunduğu HD görüntü ile birlikte yayın izlemekten zevk aldırıyor. 400 Hz ekran yenileme hızı, 2 farklı 8W ses çıkışı, 2 farklı HDMI girişi ve 1 adet USB girişine sahip bu televizyon 2 yıl SUNNY garantisi altında 1.699 TL’ye satılıyor.

  Bir diğer ELTON markalı televizyon ise 32 inç ekran boyutuna sahip televizyon oluyor. Bu üründe uydu alıcı ne yazık ki bulunmuyor. 200 Hz ekran yenileme hızıyla birlikte geliyor. Ekran teknolojisi gayet yeni olan bu üründeki Mega Contrast özelliği ile kaliteli görüntüler elde etme şansı bulabiliyorsunuz. Yine diğer televizyon gibi 2 tane 8 W ses çıkışına sahip ELTON 32 inç Uydu Alıcılı LED TV 899.00 TL’ye 2 yıl boyunca SUNNY Türkiye garantisiyle birlikte satılıyor.

  SAMSUNG Galaxy Grand Prime Plus

  A101 Aktüel 28 Şubat 2019 kataloğunun bir diğer elektronik ürünü ise Samsung markalı Galaxy serisinin Grand Prime Plus modeli olarak dikkat çekiyor. Ürün daha önce de A101 Aktüel kataloglarında satışa çıkarıldı ve gelen yoğun taleple satışa çıktığı gün tükendi. Gelen yorumlara baktığımızda ise herhangi bir olumsuz yoruma rastladığımızı söyleyemeyiz. Özelliklerine göre rakiplerine göz atıldığında gayet düşük fiyatı bulunan Galaxy Grand Prime Plus 2 yıl boyunca Samsung Türkiye garantisiyle satılıyor ve A101 marketlere 3 farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. 1.4 Ghz işlemcisi, 1.5 GB RAM’i, 8 GB depolama alanı, 8MP Arka kamerası, 5 MP ön kamerası, 5 inç ekran boyutu bulunuyor. Ürün 799.00 TL’ye satılıyor.

  A101 Aktüel 28 Şubat Kataloğu Ev Gereçleri

  A101 Aktüel 28 Şubat kataloğunda bu ürünler haricinde ev gereçleri ürünlerine de yer verilmiş. Arzum, Fantom ve SUNNY markaları altında 3 farklı ev gereç ürünü bulunuyor. İşte o ürünler

  Arzum Türk Kahvesi Makinesi

  Kalite anlamında piyasada bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden biri olan Arzum markalı Türk Kahvesi Makinesi kısa süre içerisinde kahve yapmanıza olanak tanıyor ve bol köpüklü kahveler elde etmeniz için fırsat sunuyor. Gerek enerji tüketimi gerekse sunduğu performansla birlikte diğer kahve makinelerine göre kısa süre içerisinde ettirdiği tasarrufla fiyatını amorti ettiriyor. 249.00 TL’ye satılan Türk kahvesi makinesi 2 yıl boyunca garantili.

  Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge

  Daha önce A101 Aktüel kataloglarında 10’dan fazla kes satışa sunulmuş ve her seferinde gelen yoğun talepler sonucunda stoklarda tükenmiş olan Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge 850 W güçle birlikte satışa çıkarılıyor. Dry motor tipi ile sessiz ve gayet performanslı bir çekiş performansı sunan bu süpürge 2 litrelik geniş toz haznesiyle odaların tamamını rahatlıkla süpürmenize olanak tanıyor. 259.00 TL fiyatla geliyor. Ayrıca 2 yıl boyunca da garantisi bulunuyor.

  SUNNY Reflex Çelik Su Isıtıcısı

  Diğer ürünlerde olduğu gibi SUNNY Reflex Çelik Su Isıtıcısı’da düşük fiyatıyla ve yüksek kalitesiyle birliket öne çıkan ürünlerden birisi. 1000 Watt çalışma gücüyle birlikte 1.7 Litrelik kapasitesiyle dikkat çeken ürün tamamıyla paslanmaz çelikten üretilmiştir ve 49.95 TL fiyatla müşterilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca 2 yıl boyunca da garanti sunulmaktadır.

  28 Şubat A101 Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. İhtiyacınız olan her ürünü düşük fiyatla satın alabilirsiniz. Söz konusu fiyatlar dış satıcılar tarafından sunulan fiyatlara göre çok düşük olduğu için ihtiyaç halinde kesinlikle kaçırılmaması gerekiyor. Eğer sizlerde A101 Aktüel kataloğu 28 Şubat ürünlerinden herhangi birine ihtiyaç duyuyorsanız belirtilen tarihten itibaren stoklar tükenmeden hemen sabah saatlerinde size en yakın A101 şubesine gitmelisiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.