arama

  29 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu ile 2018 Yılı ŞOK Aktüel İçin Kapanıyor!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğu 29 Aralık kataloğu yayınlandı. Muhteşem indirimlerin ve ürünlerin bulunduğu söz konusu aktüel kataloğu bu yılın son aktüel kataloğu olarak öne çıkıyor. 2019 yılında ŞOK Aktüel katalogları yayınlanmaya devam edecek. Fakat bu yıl için son aktüel kataloğu bu. Başlığı “Yeni Yıl Alışverişi İçin ŞOK Yeter de Artar” olan söz konusu aktüel kataloğunun bünyesinde yer alan ürünler piyasaya göre çok daha düşük fiyatlar karşılığında satılmaktadır. Bu ürünlere ihtiyacınız varsa belirtilen tarihten itibaren ŞOK marketten alarak hiç zaman kaybetmemenizi öneriyoruz.

  Stoklarla sınırlı bir şekilde ŞOK marketlere gelecek ve satışı gerçekleştirilecek olan söz konusu 29 Aralık ŞOK Aktüel ürünlerini uygun fiyata yalnızca ŞOK marketlerden bulabilirsiniz. Aynı ürünler dış satıcılarda %30 – 40 daha pahalı fiyatlarla birlikte satılmaktadır. Bu yüzden kaçırmamanızı öneriyoruz. Stoklarla sınırlı gelen bu ürünler için tekrar stok yenilenmesi yapılmayacaktır ve tekrardan ŞOK marketlerde bu ürünleri görmek için uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. O yüzden alma noktasında aceleci olun ve kimse almadan hemen ŞOK markete erken saatlerde giderek siz satın alın.

  25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

  29 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerini tanıtmadan önce 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kampanyayı ele alalım. Eğer ŞOK marketten belirtilen aktüel tarihinden 1 Ocak tarihine kadar 25 TL ve üzerinde herhangi bir ürün alışverişi yaparsanız bu durumda direkt olarak 2 farklı ürün için sizlere muhteşem indirim tanınmaktadır. Her haftasonu yapılan 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyası yılın son ŞOK Aktüel kataloğunda da eksiksiz bir şekilde yer alıyor. Bu hususta 29 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında ŞOK marketlerden gerçekleştirecek olduğunuz 25 TL ve üzeri alışverişlerde 1 Kilogramlık Oba Çay Rize 23.90 TL yerine 18.00 TL karşılığında satılacak, yine Ariel Sıvı Deterjan ise 32.00 TL yerine 22.00 TL’ye müşterilere ulaştırılacak. Bu fırsatları kaçırmayın…

  Axen 49″ Uydu Alıcılı LED TV

  Ekran boyutuyla birlikte direkt olarak dikkat çeken 29 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ürünü Axen markalı 49 inç boyutu olan bu ürün dahili uydu alıcısına sahip bir şekilde geliyor. Ekran büyük olunca direkt olarak insanların aklına acaba görüntü kalitesi nasıl? sorusu gelmektedir. Bu soruya kesinlikle iyi yanıtını verebiliriz çünkü 1920 x 1080 px ekran çözünürlüğü bulunuyor ve bu insanları tatmin edecek kadar kaliteli görüntü sunma yönünde etkili oluyor. Ürünün ses sistemi de yine göz ardı edilemeyecek kadar muhteşem bir şekilde 2 farklı 8 W’dan kalite odaklı çalışmakta olup size kaliteli müzik dinletme adına çok güzel konumlandırılmıştır. 124 cm ekran boyutu olan söz konusu televizyon 2 yıl boyunca Axen garantisi altında olup herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt garanti kapsamında onarılmakta veya onarılmadığı durumlarda 0 ürünle değişim kapsamına alınmaktadır. 1.849 TL karşılığında satılan söz konusu ürün USB Media Player özelliğini de bünyesinde barındırıyor. 3 taksitle de satın alınabiliyor ve taksitler için vade farkı alınmıyor.

  Şamdan Mini Fırın

  Yılın son ŞOK Aktüel kataloğunda ŞOK özellikle hanımlar için muhteşem bir kampanya altına imza atarak Şamdan markalı mini fırını hiçbir yerde olmayan fiyatla birlikte satışa sunuyor üstüne üstelik bir de kredi kartına taksit imkanı tanıyor. Ürün fonksiyonları ve pişirme performansı açısından efsane bir ürün diyebiliriz. Şahsi olarak benimde kullandığım bu fırında klasik fırınlarda olan tüm otomatik zamanlama ve termostat ayarı bulunuyor. Güç bakımından da çok kısa sürede yakmadan pişirme yapabilen ve boşken çok çabuk ısınabilen mini fırın 139.00 TL karşılığında satılıyor. Aynı zamanda yine Axen televizyon gibi 2 yıl boyunca garanti kapsamında satışa çıkarılıyor. Kullanıcı kaynaklı olmayan her sorunda yardımcı oluyorlar ve gerekli desteği garanti kapsamında veriyorlar.

  Mutfak Ürünleri

  ŞOK Aktüel kataloğunda yalnızca bu ürünler yer almıyor. Çok sayıda mutfak ürünü de kendini gösteriyor. Bu hususta ürünlere teker teker göz atalım. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan çelik köfte tepsisi 24.90 TL karşılığında, yine tamamı paslanmaz çelikten üretilen çelik sütlük 19.90 TL karşılığında, Keramika imzalı çerezliklerin tanesi 3.99 TL karşılığında, ahşap baskılı tabloların tanesi 6.99 TL’den, metal ekmeklik 32.50 TL’den, plastik kova 9.99 TL’den, metal kavanozlar 6.99 TL’den, french press ise yine 9.99 TL’den satışa çıkarılmıştır.

  29 Aralık ŞOK Aktüel katalog ürünleri hemen alt bölümde katalog halinde siz değerli ziyaretçilerimiz için yer almaktadır. Bu katalog ürünlerine dair herhangi bir soru, görüş ve öneriniz olursa hemen bize yorum bölümünden iletebilirsiniz. İşte 29 Aralık ŞOK Aktüel katalog görselleri…

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.