arama

  29 Kasım A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! A101 Aldın Aldın Ürünleri Listesi…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (16 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Onlarca farklı ürünün yer aldığı 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda müşteriler için uygun fiyat – yüksek kalite anlayışıyla birlikte satış gerçekleştiriliyor. A101 Aktüel kataloğunda yer almakta olan ürünlerin tamamı, dış pazarda daha yüksek fiyatlara satılıyor. Aynı ürünü çok daha uygun fiyata almak için A101’i tercih edebilirsiniz. 29 Haziran A101 Aktüel kataloğunda yer alan birbirinden uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

  Katalog Sayfa Altındadır

  SAMSUNG 55″ TELEVİZYON

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğunun en pahalı ürünü olarak ön plana çıkan Samsung markalı 55 inç ekran boyutuna sahip olan SAMSUNG 55NU7300 UHD CURVED TV, birçok fonksiyonuyla sunduğu fiyatı hakediyor. Yüksek gelir grubuna hitap etmekte olan A101 Aktüel ürünü SAMSUNG 55NU7300, kavisli ekran ve ince dizaynıyla birlikte görünüm açısından direkt 1-0 öne geçiyor. Ardından ise özellikleri geliyor. Televizyon 4K görüntü kalitesine sahip. Sunduğu bu görüntü kalitesiyle birlikte televizyon izlemek ayrı bir zevk haline geliyor. 2 tane USB girişi bulunan televizyonun ekran aydınlatma, 20 W’lık ses çıkışı, Wi – Fi gibi birbirinden farklı özellikleri de bulunuyor. Aynı zamanda 3 HDMI girişi ve USB Film modu mevcut. 4.499 TL’ye satılan televizyon 3 taksitle de satın alınabiliyor.

  Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  A101 Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz Canon markalı çok fonksiyonlu yazıcı fiyatına göre sunduğu yüksek özelliklerle birlikte mutlu ediyor. Öyle ki ürün hem tarayıcı, hem fotokopi makinesi hem de baskı makinesi olarak kullanılabiliyor. 4800 dpi muhteşem bir baskı kalitesi bulunan Canon çok fonksiyonlu yazıcı E414 modeliyle birlikte 8000 sayısını aşan A101’de satışa çıkarılıyor. 29 Kasım A101 aktüel kataloğunda bu ürün 179.00 TL fiyatla satılıyor.

  Katalog Sayfa Altındadır

  Arzum El Blender Seti

  Özellikle hanımların A101 aktüel kataloglarına gelmesini merakla beklediği Arzum markalı el blender seti sunmuş olduğu yüksek özelliklerle birlikte uygun fiyatla satılıyor. 700 W gücündeki söz konusu el blender seti, parçalama ve doğrama noktasında beklentileri sonuna kadar taşıyan bir ürün oluyor. Kırmızı renge sahip el blender set 3 yıl boyunca Arzum garantisiyle birlikte 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda 99.95 TL karşılığında satılıyor.

  Arzum Dikey Elektrikli Süpürge

  Son zamanların trend süpürgeleri dikey olarak süpürgeler. Hem depolama anlamında rahat depolanabildiği için hem de kıvrımlı ve köşeli yerlere rahat bir şekilde girebildiği için tercih edilen dik süpürge 29 Kasım A101 aktüel kataloğu Arzum ürünlerinden biri. 800 W çekiş gücü sayesinde yerde tek bir çer çöp bırakmayacak süpürge 3 yıl garantiyle 129.95 TL karşılığında satılıyor.

  Samsung Galaxy Grand Prime Plus

  5 inç ekran büyüklüğü bulunan Grand Prime Plus 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunun yine öne çıkan ürünlerinden biri. Sunduğu özellikler ve uygun fiyatıyla birlikte dikkat çeken ürün ekran haricinde diğer özelliklerini fiyatına göre hakediyor. Ekran netliği konusunda ise çok iyi diyemeyeceğimiz çözünürlüğe sahip Grand Prime Plus 849.00 TL’ye satılıyor.

  Piranha Bluetooth Hoparlör

  Yüksek seste müzik dinlemeyi seviyor ve sürekli kabloya ihtiyaç duymak istemiyorsanız bu durumda Piranha tarafından üretilen Bluetooth hoparlörü kullanabilirsiniz. Mavi, kırmızı ve siyah renklerde dar silindir tarzında imal edilmiş olan Piranha Bluetooth hoparlör sunduğu ses kalitesi ve sağladığı yüksek sesle birlikte 29 Kasım A101 aktüel kataloğunda 49.95 TL gibi çok uygun fiyata satılıyor.

  Arzum Epilasyon Aleti

  Hanımlar. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın 3 yıl garantili Arzum garantisiyle birlikte gelen hem görünüş hem de kullanış açısından çok yüksek bir ürün olarak kendini gösteren Arzum’un Epilasyon aleti her kadın tarafından tercih edilmeli. Sıradan epilasyon aletleri gibi tüyleri kısaltmayan direkt olarak kökünden alabilen bu ürün 59.95 TL’lik fiyatıyla 29 Kasım A101 aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünlerinden oluyor.

  A101 Aktüel kataloğu görselleri hemen alt bölümde yer almakta olup, sizler için özenle hazırlanmıştır. Her ihtiyaçtan her kesme yönelik ürün satışı yapmakta olan A101, söz konusu ürünlerle birlikte birçok A101 aktüel takipçisinin yüzünü güldürecek gibi duruyor. Televizyondan telefona, mutfak gereçlerinden ev tekstiline, oyuncaklardan yiyeceklere kadar çok sayıda ürünün bulunduğu 29 Kasım A101 Aktüel kataloğu için hemen alt bölüme bakın.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.