arama

  3 Kasım 2018 ŞOK Aktüel Kataloğu Haftasonu Fırsatları!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  3 Kasım 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu takipçilere duyuruldu. Birçok fırsatın bulunduğu 3 Kasım ŞOK Aktüel kataloğundaki ürünler ev gereçleri, ayakkabı, elektronik ürünler, mutfak eşyaları şeklinde sıralanıyor. ŞOK Aktüel kataloğunun bu ürünleri uygun fiyatlarla birlikte müşterilerin beğenisine sunuluyor. İhtiyaç dahilinde kaçırılmayacak fiyatlarla satılan bu ürünleri ihtiyacı olanların hiç beklemeden alması gerektiğini, büyük bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

  Mobilya

  ŞOK aktüel kataloğunun mobilya kategorisinde 2 yıl garantili bir şekilde ayakkabılık satılıyor. 3 rafı bulunan ve ortalama olarak 9 ayakkabının sığdığı ayakkabılığın üst bölümüde düz bir şekilde suntalamdan imal edildiği için raf olmayan üst bölüme de ayakkabı koyabiliyorsunuz. Dekoratif ayaklara sahip olan söz konusu ayakkabılığı 99.90 TL karşılığında alabiliyorsunuz. Dilerseniz ŞOK Aktüel fırsatları kapsamında 16.65 TL aylık ödemeyle 6 taksitle ürüne sahip olabilirsiniz.

  Genel, Ev Ürünleri

  ŞOK Aktüel kataloğunda mobilya ürünü 1 tane demiştik. Mobilya ürününün yanı sıra ev gereçleri ürünlerine sıra geliyor. Ev gereçleri için ŞOK Aktüel kataloğunda birçok ürün yer almakta. 4+1 basamaklı merdiven bu ürünlerin başında geliyor. Evinizde yüksek yerlerde yapılacak işler için gerekli olan toplam 4 basamağı ve 1 adet de makas basamağı bulunan bu merdiveni 69.90 TL’ye alabilirsiniz.

  Ev gereçleri ürünleri arasında ŞOK aktüel kataloğundaki begonya toran saksı çiçeği bulunuyor. Muhteşem bir görünümü bulunan bu çiçek saksısıyla birlikte satılıyor 7.90 TL’ye satılan söz konusu çiçeği 3 Kasım tarihi itibarıyla tüm ŞOK mağazalarında ŞOK aktüel kapsamında bulabilirsiniz.

  5 Farklı Mutfak Ürünü Geliyor

  Mutfak ürünlerinin sayısı 3 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda 5 adet. Mutfak ürünlerinden ise ahşap ekmeklik, ahşap peçetelik, ahşap tepsi, kestane, ceviz kıracağı dikkat çekiyor. Sırasıyla ürünlerin fiyatları ahşap ekmeklik için 19.95 TL, ahşap peçetelik için 3.95 TL, Ahşap tepsi için 9.99 TL, kestane çizici için 2.95 TL, ceviz kıracağı için ise 4.90 TL olarak belirlendi.

  Erkekler İçin…

  ŞOK Aktüel kataloğunda bunların yanı sıra erkeklere özel 2 ürün bulunuyor. Kışlık ayakkabı ve şarjlı tıraş makinesi. 40 – 44 numara aralığındaki kışlık ayakkabının fiyatları gayet uygun. Premier markalı şarjlı tıraş makinesi 2 yıl garantili bir şekilde 39.90 TL’ye satılıyor. Erkek kışlık ayakkabı ise 39.90 TL’ye satılıyor.

  2018 yılının 3 Kasım tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. 3 Kasım 2018 tarihinde Türkiye’de yer alan tüm ŞOK mağazalarına gelecek olan ürünlerin listesi çıktı. ŞOK Aktüel kataloğundaki fiyatlar gördüğünüz üzere çok uygun. Dışarıda farklı bir yerde bu ürünleri çok daha yüksek fiyatlara buluyorsunuz. Sadece 2 günlüğüne gelen bu ürünler sınırlı sayıda geldiği için aceleci davranmanız yararınıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.