arama

  30 Ocak ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İndirimli Ürünler…

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Yılın ilk ayının son ŞOK Aktüel kataloğu müşterilerle paylaşıldı. Haftaiçi ve haftasonu 2 farklı ŞOK Aktüel kataloğu yayınlayan ŞOK market, bu ayın son haftaiçi kataloğuyla birlikte müşterilerine muhteşem indirimler sunuyor. Birçok ihtiyacın karşılanabileceği söz konusu 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte düşük fiyata kalitesi yüksek olan ürünleri satın alabilirsiniz. İşte 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri…

  Sinbo Elektrikli Cyclone Süpürge

  Sinbo’nun ürettiği elektrikli cyclone süpürge ŞOK Aktüel kataloğunda birçok kez satışa çıkmış bir ürün. Her geldiğinde karşılaştığı yüksek talep sebebiyle direkt olarak tükenen bu ürün, eğer ihtiyacınız varsa almak için acele etmeniz gereken bir ürün diyebiliriz. Çünkü stoklarla sınırlı geliyor ve bu sebepten dolayı stoklar tükendiğinde satıştan kaldırılıyor.

  Multi Cyclone filtre sisteminin yer aldığı Sinbo Elektrikli Cyclone süpürge toplam olarak 1.5 litrelik toz haznesi kapasitesine sahip bir şekilde geliyor ve evinizi toz torbasını boşaltmadan çok kez temizlemenize olanak tanıyor.

  Hava çıkış filtresi ve koruma filtrelerine yer verilen Sinbo elektrikli cyclone süpürge toplam olarak 890W motor gücüne, 270W emiş gücüne sahiptir. Kablosu 5 metre kadar olan bu ürün, 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında 30 Ocak tarihi itibarıyla tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak.

  Teba Elektrikli Çelik Cezve

  Son yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarının büyük bir bölümünde Teba tarafından üretilen ürünlere yer veriliyor. Bu haftaki ŞOK Aktüel kataloğunda ise yine Teba markalı elektrikli çelik cezve satışa çıkarılıyor. Paslanmaz çelikten imal edilen söz konusu Elektrikli çelik cezve 800 W güçle birlikte kahve pişirmenize veya süt gibi içecekleri kaynatmanıza olanak tanımaktadır.

  4 fincan kapasitesi bulunan 300 mililitrelik Teba elektrikli çelik cezve gizli rezistansıyla birlikte çok daha uzun ömürlü bir şekilde çalışma performansı gösterip hemen bozulma, yanma gibi durumlarla karşılaşmamaktadır. 360 derece dönebilen kablosuz tabana sahip söz konusu ürün çok kolay bir şekilde temizlenir bir şekilde imal edilerek kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır. 2 yıl boyunca garantili Teba elektrikli çelik cezve 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 44.90 TL karşılığında satılmaktadır.

  Mulier Ahşap Kahvaltı Seti

  Mulier tarafından üretimi gerçekleştirilen ahşap ev gereçleri son zamanların en trend mobilyaları olmuş durumda. Üretilen söz konusu ahşap kahvaltı seti 2 farklı tasarımla birlikte geliyor. İster dikdörtgen isterseniz de oval olanı satın alabilirsiniz. 4 farklı kahvaltılığın koyulabildiği söz konusu kahvaltı setinden oval olan 32x32x7 cm ölçülere, dikdörtgen olan ise 34,5x24x7 cm ölçülere sahip bir şekilde geliyor. Üretiminde %100 kayın ağacı kullanılması tercih edilen Mulier ahşap kahvaltı seti 49.90 TL karşılığında satışa çıkarılıyor.

  Ev Tekstili

  30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda ev tekstili ürünleri de öne çıkanlar arasında yer alıyor. Bu kapsamda 3 farklı ürün boy gösteriyor. Yatak örtüsü, sofra bezi ve örme masa örtüsü dış piyasadaki fiyatlara göre çok daha düşük fiyatlar karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. İşte o ev tekstili ürünleri…

  Kapitone Yatak Örtüsü Seti

  30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ev tekstili ürünü Kapitone yatak örtüsü seti olarak kendini gösteriyor. 220 x 240 cm ölçülerle birlikte gelen söz konusu yatak örtüsü seti özel tasarlanmış baskılı kumaşla birlikte dekoratif ve gayet modern bir şekilde dururken, Lazer kapitoneli olarak imal edilmiştir. Kenar bölümleri ise ultrasonik kesim desenlerle birlikte çok daha hoş ve kaliteli bir görünüme kavuşturulmuştur. Ürün fiyatı 49.90 TL’dir.

  Sofra Bezi

  Yıllardır sofralarımızın vazgeçilmezi olan sofra bezi masanın altına serilerek halıya veya yemek yenilen alan nereyse oraya dökülmemesi için gerekli bir üründür. 140 x 140 cm ölçüleri bulunan söz konusu sofra bezinin kenarları püsküllü bir yapısı bulunmaktadır. Adet fiyatı 5.99 TL olan bu sofra bezi 30 Ocak’tan itibaren tüm ŞOK marketlerde 31 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu kapsamında satışta olacak.

  Örme Masa Örtüsü

  Görünüş olarak modern bir görünüme sahip Örme Masa Örtüsü 160×220 cm ölçülerle birlikte 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan ürünler arasında dikkat çekiyor. Beyaz renkte tasarlanan bu ürün ise 16.95 TL karşılığında satılıyor.

  30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bunlarla sınırlı değil. Daha birçok ürün bulunuyor. Biz sizler için tüm 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerini hemen alt bölümde yer alan görsellerde paylaştık. Bu görsellere bakarak 30 Ocak ŞOK Aktüel kataloğundaki ürünleri direkt olarak yakından görebilir ve fiyat – içerik karşılaştırması yapabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.