arama

  31 Ocak A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Düşük Fiyatlı – Yüksek Kaliteli Ürünler…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Türkiye’de 8000’den fazla mağaza sayısına ulaşan marketler zinciri A101, yayınlamış olduğu 31 Ocak A101 Aktüel kataloğu ile birlikte müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Her kesimden her ihtiyaca yönelik farklı ürünlere yer veren A101, katalogda sunduğu tüm ürünleri 31 Ocak tarihi itibarıyla Türkiye’deki tüm A101 marketlerde satışa çıkaracak. Ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı stoklar tükendiği takdirde direkt olarak satıştan kaldırılacaktır. Kataloglar Sayfanın Altındadır

  SAMSUNG 55NU7300 55″ UHD Curved TV

  31 Ocak A101 aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü şüphesiz Samsung tarafından üretilen 55 inç ekran boyutu bulunan muhteşem kalite sunan bu televizyon olmaktadır. Ürün dev ekranıyla birlikte ne izlerseniz izleyin sinema havası yaratıyor. İnce bir şekilde dizayn edilmesiyle birlikte evde modern bir ortam oluşturan söz konusu televizyon 2 farklı USB girişine, ekran aynalama özelliğine ve bunun yanı sıra 20W’lık ses çıkışına sahip bir şekilde gelmektedir. Üründe SMART TV özelliği bulunmakta olup bu özelliğin desteklediği her şeyi kullanabilirsiniz. Wi – Fi ile İnternet’e bağlanabildiğiniz ürün 3 farklı HDMI girişini destekliyor. 2 yıl boyunca garantili olan televizyon 4.499 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  ELTON 32″ Uydu Alıcılı LED TV

  Diğer televizyonun fiyatı yüksek geldiyse Elton markalı 32 inç ekran boyutu bulunan bu televizyonu tercih edebilirsiniz. “Her kesimden her ihtiyaca yönelik ürünler” derken bunu kastediyorduk. 32 inç ekran boyutu bulunan söz konusu televizyonla birlikte ek bir uydu alıcısı almanıza gerek kalmıyor çünkü kendi içeriğinde dahili HD uydu alıcısı bulunuyor. HDMI girişi, USB girişi v.s. tamamı ürün üzerinde yer alıyor. 949.00 TL fiyatla müşterilere ulaştırılan bu televizyon 2 yıl boyunca SUNNY garantisi altında destekleniyor ve herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt olarak onarım işlemleri gerçekleştiriliyor. Eğer dilerseniz ürünü 3 taksitle satın alabiliyorsunuz.

  Harici Hard Disk

  WD Markalı harici hard disk boyut olarak 1 terebaytlık büyük bir alana sahip. Eğer dosyalarınızı saklayacak yer arıyorsanız ve USB belleklerin boyutları yetersiz geliyorsa bu durumda kesinlikle harici hard disk almanızı öneriyoruz. USB 3.0’ı destekleyen ve çok hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapılmasını sağlayan söz konusu WD markalı bu hard disk 279.00 TL karşılığında A101 Aktüel takipçilerine ulaştırılıyor. Yine bu ürünü de taksitli olarak satın alabiliyorsunuz.

  Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 Cep Telefonu

  Samsung markalı Galaxy serisinin Grand Prime Plus modelindeki bu cep telefonu sunduğu fiyatla birlikte tam bir fiyat performans ürünü olduğunu gösteriyor. Ürün kalite anlamında sizi memnun edecek seviyede bir kaliteye sahip. Her şeyden önce bu fiyata böyle bir telefon bulamayacağınızı söylemek istiyoruz. 5 inç ekran boyutu bulunan bu cep telefonunun dahili depolama alanı 8 GB olarak belirlenmiş durumda. Bu özelliklerin yanı sıra 1.5 GB RAM, 2600 mAh bataryası bulunuyor. 2 farklı kameranın bulunduğu üründe ön kamera için çözünürlük değeri 5 MP, arka kamera için çözünürlük değeri ise 8 MP olarak belirlenmiş durumda. Uygun fiyatlı bu ürün 879.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  VESTEL Kayı Meyve Sıkacağı

  Katı meyveleri sıkmak birktaç taneyse kolaydır. Fazlaysa çok zahmetli ve yorucu bir iş olmaktadır. Eğer meyve sularını organik bir şekilde içmek istiyorsanız bu durumda sadece kendi yaptığınız meyve sularına güvenmelisiniz. Vestel bunun için muhteşem bir ürünle birlikte karşımıza geliyor ve katı meyveleri sıkmamızı sağlayan elektronik cihazı bize sunuyor. Her türlü boyutta meyveyi yerleştirebileceğimiz bu ürün meyveleri 1 mililitre su kalana kadar sıkmakta. 249.00 TL fiyatı bulunuyor ve yine taksitle satın alınabiliyor. Eğer firma kaynaklı herhangi bir sorun meydana gelirse garanti kapsamında gerekli işlemler yapılıyor.

  Voit Boks Torbası

  Çok uygun fiyatla birlikte gelen 31 Ocak A101 aktüel kataloğundaki bu boks torbası kırmızı ve siyah renk tasarımıyla birlikte dikkat çekiyor. Özellikle fiyatının çok uygun olması sebebiyle tercih sebebi olan bu ürün profesyonel kullanım için değil, daha çok hobi amaçlı kullanımlar için tavsiye edilmektedir. 39.95 TL’ye satılmakta olup, yanında askı için aparatları hediye olarak gönderilmektedir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.