arama

  5 Aralık ŞOK Aktüel Katalog Ürünleri Yayınlandı! Fırsat Ürünleri Listesi…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Evin ihtiyaçları için birbirinden uygun ürünlerin yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünlerden mevsimsel ürünlere, temizlik ürünlerinden yiyeceklere kadar çok sayıda uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürün bulunuyor. 5 Aralık 11 Aralık tarihleri arasında satışta olacak ŞOK Aktüel ürünleri stoklarla sınırlı gelmesi sebebiyle alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

  Fanlı Isıtıcı

  ŞOK Aktüel kataloğunun elektronik ürünlerinden olan RAKS markalı fanlı ısıtıcı Aralık ayının başladığı şu günlerde evlerimizde, ofislerimizde kullanabileceğimiz çok fonksiyonel bir ürün. Quartz tüplere sahip ısıtıcılara kıyasla fanlı olması sebebiyle direkt ortamı ısıtabilen fanlı ısıtıcı uzun süre kullanıldığında sağlığa zarar verebilir. Bu yüzden ortam ısındığında ısıtıcıyı kapatmakta fayda var. 2000 Watt güce sahip olan ürünün hem yavaş, hem de hızlı modu bulunuyor. Bunun yanı sıra hem sıcak hem de soğuk modu bulunuyor. İstediğiniz şekilde çalıştırabilirsiniz. Modern bir tasarımı bulunan ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında 59.90 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksitle birlikte ŞOK marketlerde yer alıyor.

  Elektrikli Çay Seti

  ŞOK Aktüel kataloğunda birde Sinbo markalı elektrikli çay seti bulunuyor. Siyah renkte tasarlanan ve birçok özelliği bulunan ürün fiyat bakımından rakiplerine kıyasla kendi farkını ortaya koyuyor. Üründe dual ısıtma sistemi yer alıyor. Bu ısıstma teknolojisiyle birlikte enerji tüketimi konusunda %90’a varan tasarruflar elde etmeniz mümkün. Kapasite olarak da sizi üzmeyen ve memnun eden bu çay makinesinin 1.7 litrelik su ısıtıcısı, 0.7 litrelik de demliği bulunuyor. Su kaynadığında direkt olarak kaynamayı kesen ve suyu sürekli sıcak tutan makine bu sayede hem çayın tadının bozulmasını engelliyor, hem de sürekli soğuyan suyu kaynatarak yüksek enerji kullanılmasını. 1800 W gücündeki bu ürün 2 yıl garantili satılıyor. 79.90 TL fiyatı bulunuyor ve ayrıca 2 yıl garantiyle birlikte ŞOK marketlere 5 Aralık Aktüel kataloğuyla geliyor.

  Camlı Halatlı Sarkıt Avize

  Dekorseverler dikkat. Bu ürün tam sizin için. Evlerin tavanında çok hoş bir şekilde duracak avize ŞOK tarafından satılıyor. Metal, cam ve hasır ipten tasarlanmış söz konusu avize tavandan 40 cm’den 70 cm’ye kadar aşağı sarkıtılabiliyor. Tamamen sizin evinizin koşulları ve zevkinize göre bu uzaklığı ayarlama şansınız var. E27 Ampulle çalışan söz konusu camlı halatlı sarkıt avize, içeriden daire dışarıdan çok detaylı bir şekilde tasarlanmış. 39.90 TL fiyat biçilen bu söz konusu avizeyi yine peşin fiyatına 6 taksitle aylık 6.65 TL karşılığında alabiliyorsunuz.

  Ayakkabılık

  5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda mobilya da bulunuyor. Bu hususta bir ayakkabılık satışa çıkarıldı. Aynı ayakkabılığın farklı türleri 150 – 200 TL aralığında satılırken ŞOK Aktüel kataloğunda bu ürünün 99.90 TL’ye satılması büyük bir fırsat diyebiliriz. 2 yıl garantisi de bulunan ayakkabılık 3 raflı olarak ŞOK Aktüel kataloğunda yer alıyor. Parlak beyaz suntalamdan gayet sade bir şekilde tasarlanmış olan bu ürünü ister kapı önüne isterseniz de antreye yerleştirebilirsiniz. Her yere rengi sebebiyle rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

  Kışlık Giyim Ürünleri

  5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu tam kışa denk gelmesi sebebiyle kışlık birçok ürüne sahip. Erkekler ve kadınlar için farklı farklı giyim ürünleri bulunuyor. Bu ürünler sayesinde kışı çok daha hafif bir şekilde üşümeden geçirebileceksiniz.

  Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanmış çok sıcak tutan termal havlu çorap 5.99 TL karşılığında alınabiliyor. Bunun yanı sıra S – M – L – XL beden seçenekleriyle birlikte ŞOK Aktüel kataloğunda gördüğümüz spor tayt ise yine 17.95 TL’ye satılıyor.

  Erkekler ve kadınlar için yine termal ürünlerden içlik bulunuyor. Uzun kollu üst içlikle birlikte giyeceğiniz kazaklarla birlikte çok sıcak hissedeceksiniz. Dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun hissetmeyeceksinizdir. 24.90 TL’ye satılan termal içlikle birlikte birde erkekler için satılan termal alt içlik bulunuyor. Bunun fiyatı da yine diğer ürünle aynı şekilde 24.90 TL olarak öne çıkıyor.

  Bu ürünlerin yanı sıra erkek örme bere 6.99 TL, erkek polarlı bere 7.99 TL, erkek boyunluklu bere 9.99 TL, kadın peluş ponponlu bere 9.99 TL, kadın panço 19.95 TL, kadın eldiven 19.95 TL, kadın boyunluk 5.99 TL.

  Söz konusu 5 Aralık ŞOK Aktüel ürünleri bu şekilde öne çıkıyor. Özellikleri, fiyatları tamamıyla sizlere anlatmaya çalıştık. Ürünlere yönelik herhangi bir sorunuz, isteğiniz, öneriniz olursa direkt olarak yorum bölümünden bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır. 5 Aralık ŞOK Aktüel katalog görselleri hemen aşağıda yer aldığı gibidir. Görsellere bakarak ürünlere yönelik daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.