arama

  6 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu “ŞOK Ucuz” Sloganıyla Yayınlandı!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  6 Şubat tarihli ŞOK Aktüel kataloğu müşterilere ulaştırıldı. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli birçok ürünün yer aldığı söz konusu ŞOK Aktüel kataloğunda her hafta olduğu gibi evinizin ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılayacağınız geniş ürün yelpazesi yer alıyor. Fiyatların ürün kalitelerine bakıldığında çok düşük olduğunu söyleyebiliriz.

  6 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürün olarak 5 farklı elektronik ürün bulunuyor. Bu ürünler tablet, erkek bakım seti, elektrikli çelik cezve, saç kurutma makinesi ve saç maşası olarak ön plana çıkıyor.

  Vestel Vtab 7810 Tablet

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Vestel markalı Vtab 7810 modelindeki tablet özellikle çok yüksek performans istemeyen uygulamalar kullananlar için alınabilecek en mantıklı tabletlerden birisi. Yine çocuklar için de kullanımı uygun olan bu tablet 7.86 inç ekranla birlikte geliyor. Günümüzde ortalama tablet boyutu olan 7 inç’in üzerindeki bu ürün 4 çekirdekli işlemciyle birlikte 8 GB dahili depolama alanı, 3000 mAh pil ve 2’şer MP olmak üzere ön ve arka kameraya sahip bir şekilde geliyor. Herhangi firma kaynaklı sorunda direkt olarak ücretsiz bakım, onarım ve değişim hizmetinin verileceği 2 yıl boyunca da garanti sunuluyor. Fiyatı 299.00 TL olan bu ürünü peşin fiyatına; herhangi bir ek vade ödemeden 6 taksit karşılığında satın alabiliyorsunuz.

  6 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Kişisel Bakım Ürünleri

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda tabletin yanı sıra elektronik kişisel bakım ürünleri de boy gösteriyor. Bu ürünler ise yine elektronik başlığında belirttiğimiz gibi erkek bakım seti, saç kurutma makinesi ve saç maşası olarak öne çıkıyor.

  Fakir Erkek Bakım Seti

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda ön plana çıkan Fakir erkek bakım seti, ıslak veya kuru olarak 2 farklı şekilde kullanılabiliyor. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. Ürün kablosuz olarak 45 dakikaya kadar kullanım imkanı sunulan sayılı tıraş makinelerinden birisi. Paslanmaz çelik kesici ve kaliteli bıçaklardan meydana gelen Fakir Erkek Bakım Seti; 3mm, 6mm, 9 mm, 12mm olmak üzere çift yönlü 4 farklı saç kesme tarağıyla, 1.5 mm, 2.5mm ve 3.5mm olmak üzere 3 farklı vücut tıraş tarağıyla geliyor. Fiyatı 119.00 TL olan bu ürün yine peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor. 2 yıl boyunca da garantisi bulunuyor.

  Fakir Saç Kurutma Makinesi

  Yine 6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Fakir markalı saç kurutma makinesi 2000W güçle birlikte geliyor. 2 farklı hız ayarının bulunduğu bu ürünü ister normal, isterseniz de hızlı modda çalıştırabiliyorsunuz. Soğuk fan düğmesiyle birlikte daha kolay şekil verme şansı da sunulan fakir saç kurutma makinesinin yanında dar fön başlığı ve asma halkası hediye olarak gönderiliyor. 64.90 TL’ye 2 yıl boyunca garantili olarak satılan ürünü peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

  Sinbo Saç Maşası

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun son kişisel bakım ürünü Sinbo markalı saç maşası oluyor. Hızlı ısınma özelliği bulunan bu saç maşasını çalıştırdığınızda dakikalarca ısınması için beklemenize gerek kalmıyor. Güç gösterge lambası sayesinde ürünün açık olup olmadığını kontrol etme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra bu saç maşasına fırçada takarak saçlarınızı daha güzel hale getirebiliyorsunuz. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de 2 yıl boyunca garanti imkanı var. Fiyatı ise 29.90 TL.

  6 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu Mutfak Ürünleri Ürünleri

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda tüm bu ürünlerin haricinde birde mutfak ürünü bulunuyor. Bu ürün ise Teba markalı elektrikli çelik cezve olarak dikkat çekiyor. 800 W güce sahip olan söz konusu elektrikli çelik cezve 300 ml kapasiteye sahip bir şekilde üretilmiştir. Üründe gizli rezistans, 360 derece dönebilen kablosuz taban gibi ekler yer alıyor. Çok kolay bir şekilde temizleyebildiğiniz cezve tamamen paslanmaz çelikten üretildiği için herhangi bir şekilde paslanma, solma gibi durumlarla karşılaşmanızın önüne geçiyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor ve 44.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Herhangi bir vade farkı ödemeden 6 taksitle de satın alabiliyorsunuz.

  6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Düşük fiyata, yüksek kaliteli bir çok ürün alabileceğiniz ŞOK Aktüel kataloğunun görsellerini sizin için ekledik. Bu görsellere bakarak ürünle ilgili olarak görsel anlamda bilgi sahibi olabilir ve kararınızı daha iyi bir şekilde verebilirsiniz. 6 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteğinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.