arama

  8 Mart Bim Aktüel Kataloğu ile Her İhtiyaca Uygun Fiyat Ürün!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  8 Mart Bim Aktüel kataloğunda birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek olduğunuz ürünlere yer verilmiş durumda. Ürünlerin tamamı uygun fiyatlarla birlikte geliyor. Öyle ki aynı marka ve model ürünlere farklı satıcılarda göz attığımızda çok daha yüksek fiyatlar olduğunu görebiliyoruz. İşte 8 Mart 2019 tarihli Bim Aktüel kataloğu ürünleri ve detayları…

  Hp Notebook

  8 Mart Bim aktüel kataloğunda ilk sayfada bizi Hp markalı notebook karşılıyor. Klasik ekran boyutuna sahip olan söz konusu ürün 15.6 inç ekran boyutuyla birlikte geliyor. HD çözünürlüğü bulunan bu ekran SVA yansıma önleyici ile birlikte çok daha iyi bir kullanım elde etmenize olanak tanıyor. Ekran WLED; yani 1366 x 768 px çözünürlüğe sahip olarak geliyor. AMD A4 işlemcisi bulunan Hp Notebook bu işlemciyle birlikte çok yüksek performans isteyen oyun ve programları kaldırmasa da, standart uygulamaları ve oyunları rahat bir şekilde ısınmadan açmanızı sağlayacaktır.

  Bu işlemcinin yanı sıra üründe 4 GB RAM yer alıyor. Bu RAM’ler ise 1’er GB olmak üzere 4 farklı şekilde konumlandırılmış durumda. Ekran kartı olarak ise yine Tümleşik AMD Radeon R2 ekran kartı tercih edilmiş durumda. üründe çift hoparlör yer alıyor ve ses kalitesi anlamında sizi kesinlikle memnun ediyor. 45 W’lık AC güç adaptörü,tüm destekli HP uygulamaları ve Windows 10 Home 64 bit işletim sistemiyle birlikte 1.499 TL karşılığında satışa çıkarılıyor. İsterseniz peşin fiyatına 6 taksit fırsatından yararlanarak da ürüne sahip olabiliyorsunuz.

  Hp Wi – Fi Yazıcı

  Hp’nin bir diğer ürünü olan Wi – Fi yazıcı da yine 8 Mart Bim aktüel kataloğunda satılanlar arasında yer alıyor. Söz konusu ürün All – In – One özelliği taşıyor. Yani 3 farklı fonksiyonu var. Dilerseniz baskı makinesi, dilerseniz fotokopi makinesi, dilerseniz de tarayıcı olarak kullanabiliyorsunuz. Çok kaliteli bir şekilde baskı elde etmenize olanak tanıyan yazıcı, yalnızca 175.00 TL fiyat karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte müşterilere ulaştırılıyor. 2 yıl boyunca da garanti imkanı var. Herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt garanti kapsamında bakım, onarım ve değişim hizmeti veriliyor.

  Trust Gamepad USB

  8 Mart Bim Aktüel kataloğunun içerisinde Trust markalı Gamepad, yani oyun konsolu da bulunuyor. 4 omuz düğmeli olan söz konusu gamepad, 5 yönlü tuşlara ve 9 farklı programlanabilen düğmeye sahip bir şekilde geliyor. Kusursuz bir kavrama sağlamak için tasarımsal olarak üzerinde çok çalışılan ve ergonomik bir şekilde tasarlanan Turst gamepad 1.5 metrelik kablo uzunluğuna sahip bir şekilde geliyor. Yazılım gerektirmeyen ürün direkt olarak bağlantı gerçekleştirilebilen ürünlerden birisi. Yani bilgisayarınıza takmanız yeterli. Fiyatı 19.90 TL ve 2 yıl boyunca garanti imkanı var.

  Meizu A20 Bluetooth Hoparlör

  8 Mart Bim Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise Meizu markalı A20 modelli bluetooth hoparlör oluyor. 1800 mAh bataryaya sahip olan söz konusu hoparlör Bluetooth 4.2 destekliyor. Ürün 10 metreye kadar çekim kapasitesine sahip. Böylece bir odadan diğer odaya rahatlıkla bağlantı sağlayabilirsiniz. 15 saat boyunca kullanım imkanınız bulunan ürünün bataryası ise 1800 mAh olarak üretilmiş durumda. 2 yıl boyunca garanti imkanı sunulan bu hoparlörde yine 75.00 TL’ye satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

  LCD Ekran Temizleyici Set

  8 Mart Bim aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise LCD ekran temizleyici set olarak kendini gösteriyor. PC, LCD, LED, plazma ve laptop ekranları, fotoğraf makinesi lensler, gözlük camları dış yüzeyi gibi birçok yerde kullanabilecek olduğunuz söz konusu temizleme seti muhteşem bir ürün. Öyle ki nereyi temizlerseniz temizleyin üzerindeki toz ve kirleri anında yok ediyor. Ekrana veya çerçevelere herhangi bir şekilde zarar vermiyor. 9.95 TL fiyat etiketi bulunuyor.

  Fakir Blender Robot Set

  Bim Aktüel kataloğunda defalarca kez satışa çıkarılmış olan Fakir Blender Set, 1500 Watt güçle birlikte satışa çıkarılıyor. Ürün pembe tasarımıyla birlikte mutfaklarda çok şirin bir görüntü elde etmenize olanak tanırken, paslanmaz çelik 1.sınıf kalitede imal edilen bıçakları, gücü en iyi şekilde kullanmanıza olanak tanıyan performansıyla birlikte sizi kesinlikle memnun edecektir. 169.00 TL fiyatı bulunuyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılıyor.

  8 Mart Bim Aktüel kataloğu ürünlerinı belirtilen tarihte Cuma gününden itibaren tüm Bim marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Katalogda yer alan ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa birkaç gün içerisinde satın almanızı öneriyoruz. Çünkü stoklar çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Ürüne sahip olmadan satıştan kalkması, büyük bir fırsat kaçırmanıza sebep olabilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.