arama

  8 Şubat Bim Aktüel Kataloğu Ürünleri Yayınlandı! 8 Şubat Bim Fırsat Ürünleri Listesi…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (13 , Ortalama Puan: 3,15
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  8 Şubat tarihli Bim Aktüel kataloğu müşterilere ulaştırıldı. Bim aktüel takipçilerinin yayınlanan Bim Aktüel kataloğu ile birlikte yüzleri güldü. Birbirinden düşük fiyatlı ürünlerin sıralandığı söz konusu katalogdaki ürünler tamamen fiyat – performans ürünü olarak dikkat çekiyor. Telefon, kişisel bakım ürünleri ve yine birçok elektronik ürüne yer verilen 8 Şubat Bim aktüel kataloğunda tüm bu ürünlerin haricinde ev gereçleri, mutfak ürünleri, tekstil ürünleri de kendini gösteriyor. İşte 8 Şubat Bim aktüel kataloğu detayları… Kataloglar Sayfa Altındadır

  Huawei Y5 2018

  8 Şubat Bim aktüel kataloğunun ilk sırasında yer alan ürün Huawei tarafından üretilen Y5 2018 oluyor. Telefon sunduğu özelliklere göre çok düşük fiyatla birlikte satılıyor. Tasarımı, hızı ve dayanıklılığı ele alındığında aynı özelliklere sahip rakipleri minimum 1.500 TL bandında satılırken bu ürün yalnızca 899.00 TL karşılığında alınabiliyor. Huawei Y5 2018 modelli cep telefonunun özelliklerine bakacak olursak karşımıza ilk çıkacak özellik yüz tanıma özelliği olmaktadır. Ekran kilidini ön kameraya yüzünüzü okutarak açabiliyorsunuz. Bu süre ise sadece saliseler içerisinde gerçekleşiyor.

  Ürüne çift sim kart takarak hem iş hem şahsi hattınızı birlikte kullanma imkanınız da bulunuyor. Bunun için ek bir telefon almanıza gerek kalmıyor. 5.45 inç ekran boyutuna sahip Huawei Y5 2018, 16 GB dahili depolama alanıyla birlikte geliyor. Tüm bunların yanı sıra aynı zamanda 2 GB RAM ve 3000 mAh batarya kapasitesine sahip.

  Ayrıca ürünün ön kamerası 5 MP, arka kamerası ise 8 MP olarak tasarlanmış durumda. Android 8.1.0 işletim sisteminin tercih edildiği cep telefonu 2 yıl boyunca Huawei Türkiye garantisi altında müşterilere sunuluyor ve 4.5 G desteği bulunuyor.

  Braun Erkek Bakım Seti

  8 Şubat Bim Aktüel kataloğunun bir diğer dikkat çeken ürünü ise Braun’un ürettiği erkek bakım seti oluyor. Daha önce birkaç kez daha Bim’e gelmiş olan bu ürünü şahsi olarak bende yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum diyebilirim. Bugüne kadar herhangi bir sorun meydana gelmedi. Tamamen keskin uçlara sahip olan ürünün uçları çok uzun yıllar boyunca körelme durumuyla karşılaşmıyor. Saçınızı ve sakalınızı istediğiniz boyutta kesmeniz ve şekillendirebilmeniz için farklı uçlara sahip bu ürün saç ve sakalın yanı sıra kulak ve burun tüylerini alabilmeniz için yine ek bir uçla birlikte geliyor.

  Pil değil şarj kullanılan Braun erkek bakım setinde 10 saatlik aralıksız şarj sonucunda 45 dakikalık hassas şekillendirme işlemi yapabiliyorsunuz. Bu süre +10 / -10 dakika oynayabilir.

  Braun Epilator

  8 Şubat Bim Aktüel kataloğunun kişisel bakım ürünlerinden bir diğeri de Braun imzası taşıyan epilatör oluyor. Kalite anlamında daha önce ürüne sahip olan kişilerin yorumlarına göz attığımızda herhangi bir olumsuz yorum göremediğimiz bu ürün müşterilerini kesinlikle memnun edecektir. 20 cımbızlı sistemiyle birlikte vücudunuzda istenmeyen tüyleri kökünden alan ve tertemiz bir tene sahip olmanızı sağlayan Braun Epilatör koltuk altı ve etek altı bölgeleri için özel küçük başlıkla birlikte geliyor. 99.00 TL fiyatla satışa sunuluyor aynı zamanda 2 yıl boyunca garantiye sahip şekilde geliyor. Dilerseniz ürünü peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alabiliyorsunuz.

  Remington Saç Düzleştirici

  8 Şubat Bim Aktüel kataloğunda Remington’a ait çok sayıda ürün yer almakta. 3 farklı ürün Remington markası altında satışa sunuluyor. Bu söz konusu 3 üründen ilki saç düzleştirici oluyor. 200 derece sıcaklık ayarı bulunan bu ürün ortalamanın altında bir değere sahip fakat performans olarak birçok farklı saç düzleştiriciyi gölgesinde bırakıyor. Yani 200 derecelik ısı size yetiyor ve istediğiniz performansı fazlasıyla iletiyor.

  Mükemmel ortalama amacıyla imal edilen hareketli plakaların yer verildiği Remington saç düzleştirici, 60 dakika boyunca çalıştığı durumlarda 61. dakikada kendini otomatik olarak kapatarak olası bir problemin meydana gelmesini engelliyor. Saklama için plaka kilidine de yer verilen ürü pürüzsüz kayganlık sağlanabilmesi için seramik kaplama plakalarla geliyor. Yine epilatörle aynı fiyata 99.00 TL karşılığında satılıyor.

  Remington Saç Maşası

  8 Şubat Bim Aktüel kataloğunun bir diğer Remington ürünü saç maşası olarak dikkat çekiyor. 190 derece sıcaklık ayarına sahip söz konusu saç maşası soğuk uç ve ısı koruma standına sahip bir şekilde geliyor. Aynı zamanda saç düzleştiricinin sahip olduğu 61. dakika otomatik kapanma özelliği yine bu üründe de mevcut. Bu sayede yangın ,patlama veya ürünün kullanılmaz hale gelmesi gibi durumların önüne geçiliyor. 19mm seramik kaplamalı gövdeye sahip saç maşası 79.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  Remington Profesyonel Fön Makinesi

  2000 – 2200 Watt aralığında çalışan Remington markalı profesyonel fön makinesi 3 farklı ısı seviyesine ve 2 kademeli hız seviyesine sahip şekilde geliyor. Uzun ömürlü AC motora sahip olan bu ürün 1.8 m kablo uzunluğuyla birlikte 85.00 TL karşılığında satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.