arama

  9 Kasım 2018 BİM Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 , Ortalama Puan: 4,75
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  9 Kasım BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Birbirinden farklı çeşitlerin yer aldığı 9 Kasım tarihli BİM Aktüel kataloğunda fiyatlar çok uygun bir şekilde sıralanıyor. Her ihtiyaca uygun bir ürüne yer veren BİM, BİM Aktüel takipçilerini bu noktada sevindiriyor. Her hafta düzenli olarak yayınlanan BİM Aktüel kataloglarıyla, stoklarla sınırlı her zaman bulunmayan ürünlerin satışını yapan BM, 9 Kasım 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunu BİM Aktüel takipçileri ile buluşturdu.

  Mobilya – Raflı TV Ünitesi

  BİM Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden birincisi Raflı TV Ünitesi oluyor. 149.00 TL fiyatla satılan söz konusu raflı TV ünitesi, oturma odası ve salonlar için hoş bir görünüm oluşturuyor. Peşin fiyatına herhangi bir ek ödeme yapmadan 6 taksit fırsatıyla satılan bu ürünü 9 Kasım tarihinden itibaren tüm BİM Marketlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Simfer Konvektör Isıtıcı

  Havaların soğumasıyla birlikte BİM Aktüel kataloğunda Konvektör ısıtıcı da yer aldı. Simfer tarafından üretilen ve yüksek performans sağlayan bu söz konusu konvektör ısıtıcı 199.00 TL karşılığında geliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki bu ürün herhangi bir sorunda garanti kapsamında onarılıyor veya 0 ürünle değiştiriliyor.

  Klavyeli Kumanda

  BİM Aktüel kataloğunun diğer bir ürünü ise klavyeli pratik kumanda. Kablosuz mouse, kablosuz klavye, dilerseniz de tv kumandası olarak kullanabildiğiniz bu ürünü tüm Smart TV özelliğine sahip televizyonlarda rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. Diğer ürünler gibi 2 yıl garantili bu ürün 79.00 TL fiyatla geliyor.

  Tekstil Ürünleri

  BİM Aktüel kataloğunun tekstil ürünleri arasında çift kişilik yatak örtüsü, tek kişilik nevresim takımı, tek kişilik çarşaf ve çift kişilik çarşaf yer alıyor. Tamamı %100 pamuktan imal edilen bu söz konusu ürünlerden çift kişilik yatak örtüsü 109.90 TL, tek kişilik nevresim takımı 49.90 TL, tek kişilik fitted çarşaf 17.90 TL, çift kişilik fitted çarşaf ise 19.90 TL’ye satılıyor. Tekstil ürünlerinden yalnızca çift kişilik yatak örtüsünü 6 taksitle alabiliyorsunuz.

  Giyim Ürünleri

  BİM Aktüel kataloğu giyim kategorisi de dolu dolu ürünlerle kendini gösteriyor. Çocuklar için lisanslı puf yelek ve mont, yetişkinler için bayan polar pijama takımı, atkı – bere seti, ve kaşkolun yer aldığı giyim kategorisinde çocuklar için olan lisanslı puf yelek 39.90 TL, mont 29.90 TL, bayan polar pijama takımı 27.90 TL, kadın atkı – bere seti 17.90 TL, erkek çift taraflı kaşkol ise 9.95 TL’ye satılıyor.

  BİM Aktüel giyim kategorisi sadece bunlarla sınırlı değil aynı zamanda kadınlar ve kız – erkek çocuklar için botlar bulunuyor. 37-40 numara aralığında bayan kısa bot 39.90 TL’ye, 31 – 35 numara aralığında kız – erkek çocuk botu ise 29.90 TL’ye satılıyor. Tüm ayakkabılar termo tabanlı bir şekilde imal edilmiş.

  Mutfak Ürünleri

  BİM Aktüel kataloğunun mutfak ürünleri de bir hayli fazla ve dikkat çekici. İlk olarak 7 parçalı tencere seti göze çarpıyor. 20+24 cm derin tencere, 26 cm sığ tencere, 26 cm tavanın yer aldığı söz konusu tencere setinin içerisinde yer alan tüm ürünler çizilme ve aşınma karşısında dirençli iç kaplamadan oluşuyor. Bu kapsamda çizilmesi v.s. çok zor bir durum olarak öne çıkıyor. 199.00 TL’ye satılan 7 parçalı tencere setini dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz.

  Diğer bir öne çıkan mutfak ürünü ise BİM Aktüel kataloğundaki Portakal ve nar sıkımına uygun narenciye presi oluyor. 80 kilogramlık baskı gücüne kadar dayanış gösteren ve sıkım yapabilen söz konusu pres paslanmaz süzgeç ve döküm tabandan imal edilmiştir. Kale markalı bu ürün 89.90 TL fiyat ve peşin fiyatına 6 taksitle satılıyor.

  9 Kasım 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan ürünler bu şekilde. A’dan Z’ye her türlü ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunduğu BİM Aktüel kataloğunun fiyatları da gördüğünüz üzere uygun bir şekilde öne çıkıyor. 9 Kasım BİM Aktüel kataloğundaki bu ürünlerin farklı yerlerdeki satış fiyatları 5 TL’den başlayan fiyat artışlarıyla kendini gösteriyor. Bu sebepten ihtiyacınız olan ürünü BİM Aktüel kataloğu kapsamında BİM’den almanız daha ucuza sahip olmanızı sağlayacaktır.

  Bim Aktüel 9 Kasım 2016

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Bim 9 Kasım Cuma Aktüel Kataloğun Yayında! İşte Bugünün İndirimleri | Haber Kervanı
   7 ay önce

   […] BİM 9 KASIM AKTÜEL ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN >>  […]

   11
   yorum beğen