arama

  9 Şubat ŞOK Aktüel Kataloğu ile Birlikte Muhteşem Haftasonu İndirimleri!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş


  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Muhteşem haftasonu indirimlerinin yer aldığı 9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte her hafta olduğu gibi bu haftada da düşük fiyatlar karşılığında alışverişinizi yapıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte yıllardır süregelmekte olan 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyası da geliyor. Yani 25 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız anında %50’dan fazla indirim kazanacağınız ürünler satışa çıkarılıyor.

  9 Şubat Şok Aktüel Kataloğu Elektronik Ürünler

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı elektronik ürün yer alıyor. Söz konusu elektronik ürünlerden birisi su arıtma cihazı diğeri ise elektrikli çay makinesi olarak öne çıkıyor.

  Su Arıtma Cihazı

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan su arıtma cihazı 5 filtreli bir şekilde toplam 6 aşama sonunda arıtma yaparak suyu size en temiz ve sağlıklı haliyle sunmaktadır. Filtrelerin tamamı en kaliteli yapı malzemelerinden üretilmiştir. Üründe aynı zamanda bulunan mineral filtresiyle birlikte su mineral açısından zengin hale getirilmekte olup, mineral kaybının önüne geçilmektedir. Şebeke suyunun kesilmesi gibi durumlarda 12 litre kapasiteye sahip tankıyla birlikte su kesintisini hissettirmeyecek olan arıtma cihazının üzerinde avrupa tipi lüks muslukta yer almaktadır. Ücretsiz teslimat yapılan üründe gerekli tüm NSF ve ISO belgeleri yer alıyor. Ürün garanti bakımından ise 2 yıl boyunca garantili olarak gelmekte olup 450 TL fiyatla satılmaktadır. Kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

  Teba Elektrikli Çay Makinesi

  ŞOK Aktüel 9 Şubat 2019 kataloğunda yer alan bir diğer elektronik ürün ise Teba markalı elektrikli çay makinesidir. Ürün rakiplerine göre çok daha uygun fiyatla birlikte satılmakta olup, 2 yıl boyunca garantili olarak gelmektedir. Meydana gelecek herhangi bir problem karşısında direkt garanti kapsamında değişim, onarım ve bakım yapılmaktadır. Ürünün demlik bölümü 0.8 litrelik alana, su bölümü ise 1.8 litrelik kapasiteye sahiptir. 1500 Watt güce sahip elektrikli çay makinesi 89.90 TL karşılığında satılmaktadır. Ürünü peşin fiyatına 6 taksitle de satın alma imkanınız bulunuyor.

  Onas 30 Ledli Işıldak

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satılan bir diğer elektronik ürün ise Onas markalı 30 Ledli ışıldaktır. Ürün muhteşem seviyede ışık kalitesiyle birlikte 2500 mAh bataryaya sahiptir. İki kademeli ışık özelliğiyle isterseniz düşük modda, isterseniz de yüksek modda ışık kullanabilirsiniz. 24.90 TL fiyatla satılmaktadır.

  9 Şubat Şok Aktüel Kataloğu Mobilya Ürünleri

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu mobilya ürünleri arasında 1 adet ürün yer alıyor. Oda 4 kapaklı fırın dolabı olarak öne çıkıyor. Beyaz renkte, gayet sade tasarımla üretilmiş olan bu ürün fiyat bakımından gayet uygun fiyatla satılmaktadır.

  4 Kapaklı Fırın Dolabı

  4 Kapaklı fırın dolabı yukarıda da belirttiğimiz üzere sade ve beyaz renkte tasarlanmıştır. Beyaz tonu ise “parlak beyaz” olarak belirlenmiştir. Kulp bölümleri modern kulplardan oluşmaktadır. Yazının altındaki katalog görsellerinden ürüne yönelik detaylı görslelere erişebilirsiniz. Ürünün boyutları ise 164 x 32 x 56 cm olarak belirlenmiştir. 18mm suntalamdan imal edilen söz konusu ürün 179.00 TL’ye satılmaktadır. Peşin fiyatına 6 taksitle satılan 4 kapaklı fırın dolabı aylık 29.83 TL ile alınabiliyor. Yine diğer ürünlerde olduğu gibi 2 yıl boyunca da garantisi mevcuttur.

  9 Şubat Şok Aktüel Kataloğu Oyuncaklar

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa yapılan bir diğer ürün türü ise oyuncaklar olmaktadır. 6 farklı oyuncağa yer verilen 9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda oyuncak fiyatlarının genele göre uygun fakat normal olarak ele alındığında bir oyuncak için yüksek fiyatlar olduğunu söyleyebiliriz.

  Uzaktan kumandalı araç 99.90 TL, ilk arabam ATV 39.90 tl, Dinozorlar dünyası 7.99 TL, Gokidy Renkli arabalar 14.95 L, mini şef seti 24.90 TL, meyve kesme oyuncakları 15.95 TL olarak belirlenmiştir.

  25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda 25 TL ve üzeri alışerişlerde geçerli olmak üzere indirime giren 2 farklı ürün bulunuyor. Bu ürünler, dış piyasaya kıyasla diğer ürünlerde olduğu gibi çok düşük fiyatlarla birlikte geliyor. İşte indirimli ürünler.

  • Gliss Şampuan Çeşitleri – 14.90 TL yerine 7.00 TL’ye
  • Bingo Sıvı Deterjan – 34.95 TL yerine 19.00 TL’ye satılıyor.

  9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Sürekli olarak ürünlere belirmiş olduğu uygun fiyatlarla gündeme gelen ŞOK, 9 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan her ürünü stoklarla sınırlı olarak getiriyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmanız ürüne ulaşmanızı daha kolay hale getirecektir. Aksi takdirde stoklarında tükenmemiş ŞOK market aramak zorunda kalabilirsiniz.   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.