arama

  A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Fiyatlar Neler?

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  2 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel Kataloğu yayınlandı. Her hafta düzenli bir şekilde yayınlanan, uygun fiyatlarla ürün satışı yapılan A101 aktüelinde bu hafta yine birbirinden güzel ürünler bulunuyor. A101’de bu hafta şaşırtan bir olay var. Oda A101 Aktüelindeki Honor markalı 9 Lite cep telefonu. Adı yeni duyulan fakat araştırdığımızda çok talep toplamış ve stokları neredeyse bitmiş olan bu cep telefonu A101 2 Ağustos Aktüelinde bulunuyor.

  Honor 9 Lite Cep Telefonu

  2 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüelindeki Honor 9 Lite cep telefonunu anlatmadan önce size bu telefonla alakalı can alıcı noktayı söylüyorum. Sıkı durun! TELEFONDA 4 KAMERA BULUNUYOR. 2 adet ön tarafta, 2 adet arka tarafta yer alan kameralardan arka tarafta bulunan ana kamera 13 MP, diğer kamera 2 MP, yine ön tarafta aynı şekilde 13 MP – 2 MP olarak kendini gösteriyor.

  Cihazın ekranına bakacak olursak bizi karşılayan ekran boyutu 5.65 inç oluyor. 3000 mAh bataryası bulunan telefon, bu bataryayla çok dayanıklı diyemeyiz. Günde birden fazla kez şarj etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü ekran büyük, işlemci ve RAM’de büyük, bu da doğal olarak fazla batarya tüketimini beraberinde getirecektir.

  Ekran çözünürlüğü beni çok şaşırttı. Çünkü bu fiyata bir telefonda 1080 x 2160 piksellik Full HD + ekran görmek çok zor. Çerçevesiz ekrana sahip olan telefon çok güzel görüntü kalitesine sahip. 32 GB Depolama alanı bulunan telefonun 3 GB Rami, 8 çekirdeği bulunuyor. Tüm bu özellikler karşısında fiyatı ne derseniz. Hazır olun! Bu telefonun satış fiyatı 1.199 TL.

  3 Çekmeceli Derin Dondurucu

  A101, 2 hafta önce yine REGAL markalı bir 3 çekmeceli derin dondurucu getirmişti. Fakat bu hafta gelen derin dondurucu ALTUS markasıyla birlikte geliyor. ALTUS markası altında 2 Ağustos 2018 2018 tarihli A101 Aktüelinde bulunan derin dondurucu 3 çekmeceli. Aynı zamanda derin dondurucunun en güzel özelliği kapağı. Çünkü çok yönlü takılabilen kapağı istediğiniz yere çevirebiliyorsunuz. Bu sayede evinizde de istediğiniz yere koyabilirsiniz.

  ALTUS markalı 3 çekmeceli derin dondurucu A+ enerji sınıfına mensup bir ürün olarak kendini gösteriyor. 499.00 TL’lik fiyatıyla kendini gösteren derin dondurucu dikkatleri üzerinde topluyor. Sınırlı sayıda gelecek bu ürünü almak istiyorsanız, hemen en yakın A101 mağazasına gitmelisiniz.

  Çok Amaçlı Bölmeli Dolap

  2 Ağustos 2018 2018 tarihli A101 aktüel listesindeki bir diğer ürün ise çok amaçlı bölmeli dolap. Evinizin istediğiniz her odasında kullanabileceğiniz bu dolap sayesinde dekorasyonunuz canlanacağı gibi aynı zamanda depolamanız da artacak. 120X85X35 cm ölçülerindeki bu söz konusu dolap, sade beyaz bir görünüme sahip. Bu sayede dekorasyon renginiz ne olursa olsun uyum yakalayabileceksiniz. Demonte olarak gelen bu ürün yani kurulumu size ait olarak geliyor. Fakat bu konuda korkmanızı gerektirecek bir şey yok. Çünkü kurulumu çok kolay. Her adımı anlatılıyor, ve 5 dakikanızı almıyor.

  Kiwi Çay Makinesi

  2 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüelindeki diğer bir ürün Kiwi markalı Çay Makinesi, elektronik çay makinesi her evin ihtiyacı diyebiliriz. Çünkü artık teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çaydanlıklar pek kullanılmamaya başlandı. Genel olarak ofislerde tercih edilen söz konusu çay setinin 1.8 litrelik su haznesi bulunuyor. Su haznesi büyük diye kaynatma süresi yüksek değil. Hızlı bir şekilde kaynatma yapılabiliyor. Su haznesinin yanı sıra 0.9 litrelikte çay haznesi var.

  Ürün su ısıtıcı olarak da kullanılıyor. Yani kettle görevi görüyor. Buda yine ek bir kettle almanıza gerek tanımıyor. Fiyatı 74.95 TL.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.