arama

  A101 3 Kapılı Gardırop İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğunda birçok mobilya ürünü satılıyor. Bu mobilya ürünlerinden birisi de 3 kapılı gardırop olarak ön plana çıkıyor. Tasarımsal ve ince detaylar açısından fiyatına göre gayet yüksek seviyede olan söz konusu ürün rakiplerine kıyasla düşük fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. Ürünün fiyatının düşük olması kalitesinin de düşük olduğu anlamına gelmiyor. Gayet sağlıklı ve kaliteli bir ürün. Sizler için A101 3 kapılı gardırop ürününü inceledik, alınır mı alınmaz mı? Kalitesi nasıl? Gibi sorulara yanıt verdik.

  A101 3 Kapılı Gardırop

  A101 3 kapılı gardırop beyaz renkte tasarlanmış, gümüş görünümlü kulplar eklenmiş olarak gayet sade ve beyaz renkte karşımıza çıkıyor. 2 adet kapağı sol bölümde yer alırken, sağ bölümde tek kapak bulunuyor. Söz konusu tek kapaklı alanda 4 adet raf yer alıyor. Bu sayede çok daha düzenli bir dolap alanı oluşturabiliyorsunuz.

  Ölçüler

  A101 3 kapılı gardırop 170 cm uzunluğa sahip bir şekilde üretilmiş durumda. Bunun yanı sıra 88,8 cm genişliği bulunuyor. Duvardan alana mesafesi olarak bilinen derinlik ise üründe 44.6 cm olarak tasarlanmış durumda. Yani net bir şekilde ölçüleri vermek gerekirse 170 x 88,8 x 44,6 cm diyebiliriz.

  Ürün Kalitesi Nasıl?

  A101 3 kapılı gardırop daha önce defalarca kez A101 Aktüel kataloglarında yer almış ve 8000’i geçkin A101’de satışa sunulmuştur. Kalite anlamında gayet diri olan bu ürün uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şekilde montajlanmıştır. Çok fazla çıkar – tak yapmazsanız, taşıma işlemlerinde tamamıyla sökmez herhangi bir yerine zarar verirseniz daha kısa süreli dayanabilir. Fakat genel olarak temiz bakıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilecektir.

  Alınır mı Alınmaz mı?

  Ürün fiyat bakımından son derece uygun bir şekilde geliyor. Bu sebepten dolayı eğer gardırop ihtiyacınız varsa kaçırmamanız gereken bir ürün diyebilirim. Çünkü dış satıcılarda bu ölçülere sahip hiçbir dolabı  bu kadar düşük fiyatla satın alamazsınız. Renginin beyaz, tasarımının ise gayet sade olması ise her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlaması için gereklidir.

  Fiyat

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğunda müşterilere ulaştırılan 3 kapılı gardırop 279.95 TL karşılığında satılıyor. Dilerseniz ürünü kredi kartına taksitli olarak da alabilirsiniz. Fakat kredi kartına taksit yaptırdığınızda cüzi bir miktar vade farkı eklemesi yapılacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.