arama

  A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Hangi Ürünler Var?

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda birbirinden güzel birçok ürün bulunuyor. Gelin bakalım öne çıkan ürünler hangileri?

  Piranha 1125 Full HD Aksiyon Kamerası

  Aksiyon seviyor musunuz? Veya hobi amaçlı video çekmeyi. İşte bu ürün tamda size göre. Bisiklet sürerken, yüzerken, dalış yaparken, motorsiklet kullanırken, kamp yaparken, doğada yürürken, bungee jamping, atlayış, yamaç paraşütü yaparken ve daha birçok hususta kullanabileceğiniz Piranha 1125 Full HD Aksiyon kamerası tüm anılarınızı kaydetmektedir. Full HD bir şekilde 1080 P kalitesinde çekim yapan bu ürün, Youtube gibi sosyal ağlarda da net bir video imkanı sunmaktadır. Piyasada GO – PRO olarak tanınan bu türün Piranha versiyonu A101 30 Ağustos kataloğunda. Su geçirmez kılıfı, 2.0″ LCD ekranı, Micro SD Kart girişi ve 9 farklı aksesuarıyla birlikte gelen Aksiyon kamerası 2 yıl boyunca garanti kapsamında. Fiyatı ise 79.95 TL

  Piranha Oto MP3 Çalar

  18 kanallı FM radyoya sahip olan Piranha 7715 Oto MP3 Çalar USB ve SD kart girişlerini destekliyor. İsterseniz radyodan, isterseniz USB’den isterseniz de SD karttan müzik dinleme imkanınız var. 3.5 mm’lik AUX girişi de yine üründe yer alıyor. Yani AUX aracılığıyla telefonunuza bağlanarak telefondan da müzik dinleme imkanınız var. Ekolizer ayarlama şansınızda yine üründe mevcut. İster bas, ister tiz isterseniz de kendiniz ayarlayacağınız düzeylerle güzel ve kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Fiyatı 59.95 TL olan bu ürün 2 yıl garantili.

  Piranha 6106 Bluetooth FM Transmitter

  Piranha markalı 6106 modelindeki Bluetooth FM Transmitter AUX girişi olmayan ve USB ile bağlantı sağlanamayan ürünlerde yardımcı görevinde rol oynamaktadır. Aracın çakmaklık girişine bağlanan bu ürün sayesinde eğer radyonuzda AUX ve USB yoksa, AUX ve USB özelliklerini kullanabilirsiniz. TF kartda okuyabilen bu ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. 29.95 TL karşılığında sahip olacağınız ürün Bluetooth v4.2 versiyonunu destekliyor.

  SUNNY Aspiratör

  Mutfakların vazgeçilmez ürünü olarak öne çıkan Aspiratör A101’e geliyor. 220 – 240 V voltaj aralığında çalışan ve bunun karşılığında 95W güçle performans gösteren ürünün performans noktasına değinecek olursak çok güzel ve etkili bir şekilde çalışması olduğunu söyleyebiliriz. LED aydınlatmanın da yer aldığı ürün görünüm açısından da hoş bir şekilde boy gösterecektir. Çift filtreli bu ürün yine diğer elektronik ürünlerde olduğu gibi 2 yıl garantiye sahip. 99.95 TL’ye satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.