arama

  A101 4 Raflı Kitaplık İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan 4 raflı kitaplık, daha önce çok kez A101’de satışa çıkmış bir ürün. Her geldiğinde birkaç gün içerisinde stoklarda tükenen 4 raflı kitaplık uygun fiyatlı olması sebebiyle yoğun talep alıyor. Peki fiyatının bu kadar düşük olması kalitesiz olmasına mı işaret? Tabi ki hayır. Şahsi olarak benim de kullandığım bu ürün kalite anlamında şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkarmadı.

  A101 4 Raflı Kitaplık

  A101 4 Raflı kitaplık beyaz renkte tasarlanmış olup geniş raf alanlarıyla birlikte dizayn edilmiştir. Uygun fiyata, yüksek kaliteli olarak satın alabileceğiniz söz konusu kitaplık sade ve beyaz renkli olarak tasarlandığı için her dekor tarzına uyum sağlamaktadır. Abes bir görüntü oluşturmamaktadır.

  A101 4 Raflı Kitaplık Ölçüleri

  A101 4 raflı kitaplık ölçüleri standart kitaplık ölçüleri doğrultusunda üretilmiş olup genç odaları, oturma odaları ve birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilir. 160 cm yüksekliğe, 44 cm genişliğe ve 3×20 cm’lik raflara sahiptir. Yani raf alanı 44 x 20 cm olarak belirlenmiştir. Buda her türlü kitap ve biblo için rahat kullanım alanı sunmaktadır.

  Kaliteli mi?

  Ürün kalitesi fiyatına göre üst düzeydir. Bu fiyata alabileceğiniz 4 raflı kitaplıkları ele aldığımızda en uzun ömürlü kitaplığın A101’de satılan bu ürün olduğunu söyleyebiliriz. 1.sınıf malzemeden imal edilmiştir.

  Alınır mı Alınmaz mı?

  A101 4 raflı kitaplık ihtiyaç halinde kesinlikle alınması gereken bir ürün. Bu fiyata kitaplık bulmanız güncel piyasa durumunda imkansız gibi bir şey. Bulacağınız kitaplıklarda kalite anlamında çok düşük ürünler olacaktır. Fakat bu ürün hem kalite anlamında yüksek hem de fiyat anlamında düşük olduğu için tercih edilmelidir.

  Fiyat

  7 Şubat 2019 tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu 4 raflı kitaplık 69.95 TL karşılığında satılmaktadır. Kredi kartına taksit imkanı ne yazık ki bulunmamaktadır. Demonte olarak gelen bu ürünü evde kurulum kılavuzuna göre kendiniz kuruyorsunuz.

  7 Şubat tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan 4 raflı kitaplık, ihtiyacı olan herkesin kesinlikle satın alması gereken bir ürün. Stoklar çabuk tükendiğinden dolayı 7 Şubat sabahı herhangi bir A101 markete giderek ilk siz satın alabilirsiniz. Bu sayede stoklar tükenmeden sahip olacaksınız.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.