arama

  A101 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 8 Raflı çok amaçlı dolap ile birlikte birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Banyoda, çalışma odalarında, ofislerde, yatak odalarında istediğiniz herhangi bir alanda yaratıcı zekanıza göre istediğiniz amaçla kullanabileceğiniz 8 raflı çok amaçlı dolap A101 7 Şubat kataloğuyla birlikte satışa sunuluyor. Düşük fiyatının yanı sıra taksit imkanıyla birlikte de alınabilen bu ürün stoklarla sınırlı olarak geliyor.

  A101 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap

  Tamamen beyaz renkte ve sade bir şekilde tasarlanan ürün üzerinde herhangi bir desen yer almıyor. 4 adet dekoratif ayağı ve yine 2 adet dekoratif kulpu bulunuyor. İstediğiniz amaçla, evinizin herhangi bir bölümünde kullanabileceğiniz bu ürün 8 farklı rafıyla birlikte birçok eşyayı içerisinde barındıracaktır.

  A101 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap Ölçüleri

  A101 Aktüel kataloğunda müşterilere ulaştırılan söz konusu 8 raflı çok amaçlı dolap 181 cm yüksekliğe, 50 cm genişliğe ve yine 37 cm derinliğe sahip bir şekilde geliyor. Evinizde koyma istediğiniz alanı ölçün ve eğer dolap uyumlu geliyorsa satın alın. Alanınıza göre büyük veya küçük oluyorsa tercih etmeyin.

  8 Raflı Çok Amaçlı Dolap Kaliteli mi?

  A101 aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu 8 raflı çok amaçlı dolap ile birlikte kalite anlamında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çünkü 1.sınıf malzemeden üretilmekte olup herhangi bir şekilde sorun yaşatmayacaktır. Onlarca yıl herhangi bir bozulma meydana gelmeden kullanma ihtimaliniz bulunan 8 raflı çok amaçlı dolap şahsen benim de kullanmakta olduğum bir ürün.

  Alınır mı Alınmaz mı?

  Ürüne yönelik ihtiyacınız varsa bu kalitede, bu kadar uygun fiyata bir ürün bulamayacağınızı belirtmek isteriz. O yüzden kaçırmadan satın almalısınız. Ama ihtiaç dışında alırsanız pek işe yaramayacaktır.

  Fiyat

  7 Şubat tarihi itibarıyla A101 aktüel kataloğu kapsamında satışa çıkarılacak olan  8 raflı çok amaçlı dolap 175.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılmaktadır.

  A101 Aktüel kataloğunda yer alan 8 raflı çok amaçlı dolap kesinlikle kaçırılmaması gereken ürünlerden birisi. İstediğiniz ürünü, istediğiniz rafa yerleştirebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız ortalıkta kalabalık oluşturmaz. Genellikle banyolarda havlu v.s. ihtiyaçlar için kullanılan 8 raflı çok amaçlı dolap; yatak odalarında eşarp, ayakkabı için, genç odalarında iç giyim ürünleri için tercih edilebilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.