arama

  A101 Alcatel Çocuk Tableti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunda çok sayıda teknolojik ürüne yer verilmiş durumda. Bu teknolojik ürünlerden birisi ise Alcatel markası altında üretilmiş olan çocuk tableti olarak ön plana çıkıyor. Pembe ve mavi renk seçenekleriyle birlikte gelen söz konusu çocuk tableti, günümüz teknoloji dünyasında çocukların hızlı ve güvenli bir şekilde oyun oynamasını, İnternet’te gezinmesini sağlamaktadır. Ürünün fiyatına göre sunduğu yüksek özellikler birçok müşterinin dikkatini çekmektedir.

  Ekran

  Alcatel markalı çocuk tableti 7 inç boyutunda büyük bir ekranla birlikte geliyor. Bu söz konusu büyük ekranın çözünürlüğü ise 1024 x 600 piksel olarak tasarlanmış durumda. Çözünürlüğün çok üst düzey olmadığını belirtebiliriz fakat bir çocuk tableti için oldukça yeterli. Daha yüksek çözünürlükler gözde olumsuz etkiler yaratabilir.

  İşlemci

  Üründe işlemci olarak MediaTek markalı MT8321 modelli 4 çekirdekli işlemci kullanılmış durumda. Bu sayede uygulamaları açma hızı ortalamanın bir tık üzerindedir. Ayrıca ısınma gibi problemlerde uzun kullanımlarda dahi bu işlemciyle birlikte meydana gelmemektedir.

  RAM

  Üründe 4 çekirdekli işlemcinin yanı sıra 1 GB RAM bulunuyor. Bu RAM ile çok yüksek performanslı oyunları oynama noktasında problem yaşasanız da, çocukların oynayabileceği orta performanslı oyunların tamamı rahatlıkla açılabilmektedir.

  Depolama Alanı

  Üründe tüm bu özelliklerin yanı sıra 8 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Bu alan içerisinde çok fazla oyun, fotoğraf ve video ne yazık ki sığmıyor. Bu sebepten dolayı silip yenilerini yüklemeniz gerekiyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Alcatel garantisiyle birlikte geliyor ve kullanıcı hatasından kaynaklanmayan herhangi bir sorunda direkt olarak değişim, bakım ve onarım hizmeti sunuluyor.

  Fiyat

  379.00 TL fiyat etiketi bulunan Alcatel çocuk tableti sunduğu özelliklere bakılarak rakiplerine kıyasla en uygun cihazlardan biri denilebilir. Ayrıca ürünü taksitli olarak kredi kartına 6 taksit şeklinde satın alabiliyorsunuz. Bu durumda yalnızca 25 TL vade farkı ekleniyor ve fiyat 395.00 TL’ye çıkmış oluyor.

  Alcatel markası altında üretilen çocuklara özel bu tabletlerin dış görünüşleri gayet hoş bir şekilde tasarlanmıştır. Yere düşme gibi durumlarda dayanıklılığı artırılmış olan maddelerden üretilen söz konusu çocuk tableti kolay bir şekilde bozulma veya kırılma gibi bir durumla karşılaşmayacaktır. Standart bir tablet ile kıyaslandığında bu konuda kendini en iyi şekilde kanıtlamıştır diyebiliriz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.