arama

  A101 Altus 3 Çekmeceli Derin Dondurucu İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda uygun fiyatıyla birlikte satışa çıkarılan Altus markalı 3 çekmeceli derin dondurucu özellikleriyle de dikkat çeken bir ürün olarak kendini gösteriyor. Geniş iç hacmi ve bu hacme göre çok uygun fiyatla satılan Altus 3 çekmeceli derin dondurucu bize neler sunuyor? Hangi özellikleri öne çıkıyor? Hep beraber inceleyelim.

  4 Yıldızlı Derin Dondurucu

  4 yıldızlı derin dondurucu sınıfında olan Altus markalı 3 çekmeceli derin dondurucu bu kapsamda performans olarak sizi gayet memnun edecek seviyede soğutma ve dondurma işlemi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda performanstan memnun olurken enerji tüketimi bakımından da düşüş meydana geleceği için daha memnun olacaksınız.

  Değiştirilebilir Kapı Açılış Yönü

  Ürünün tasarımsal olarak en güzel özelliklerinden biride kapı yönünün değiştirilebilir olması olarak ön plana çıkıyor. Çünkü bazen aldığınız ürünlerin kapı yönü duvara ya da dolaba denk gelmektedir. Bu yüzden ürünü kapı sebebiyle istediğiniz yere yerleştirmemekte olursunuz. Fakat Altus markalı 3 çekmeceli derin dondurucu sayesinde artık bunun önüne geçiliyor ve direkt olarak ürün kapısını dilediğiniz yere çevirebiliyorsunuz.

  Brüt Hacim

  Ürünün brüt hacmi 102 Litre. 3 çekmeceli bir derin dondurucu için çok güzel bir kapasite diyebiliriz. Birçok ürünü rahatlıkla yerleştirebileceğiniz 3 çekmeceli derin dondurucu depolama konusunda size herhangi bir şekilde yük olmamaktadır.

  3 Çekmece

  Toplamda 3 adet çekmece yer almaktadır. 3’ünde de etkin bir şekilde dondurma yapılmaktadır. Balık, et, kışlık yiyeceklerinizin tamamını rahatlıkla derin dondurucunun bu 3 çekmecesinde muhafaza edebilirsiniz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca ALTUS garantisi altında satılmakta olup ortaya çıkacak herhangi bir problemde direkt ALTUS garantisi kapsamında onarılmakta veya direkt olarak 0 ürünle değiştirilmektedir.

  Fiyat

  Hem A101 Aktüel kataloğundan hem de Online A101 sitesinden alabileceğiniz söz konusu 3 kapaklı derin dondurucu 499.00 TL’ye satılmaktadır.

  Söz konusu özelliklere sahip olan Altus 3 çekmeceli derin dondurucu 499 TL’lik fiyatıyla aynı özellikteki rakiplerine kıyasla çok daha uygun bir şekilde geliyor. Yaklaşık olarak 550 – 600 TL’den başlayan fiyatlarla bu özelliklere sahip bir ürün bulabiliyorsunuz. Yerli üretim damgasıyla gelen bu ürün stoklarla sınırlı geldiği için bu fiyata kaçırmayın ve hemen alın.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.