arama

  A101 Aprilla Dijital Baskül İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 marketlerde A101 aktüel kapsamında satışa çıkarılan Apirlla markalı mor renk detayları bulunan desenli dijital baskül çok uygun fiyatla birlikte kendini göstermektedir. ABS 1025 modelli söz konusu dijital baskül, kalibrasyon v.s. gibi konularda çok rahat uygulama özellikleri sayesinde kullanıcısını memnun etmektedir. Eczane, sağlık ocağı, hastane kullanımları içinde uygun olan söz konusu baskül çok uygun fiyatla satılıyor.

  Maksimum Ağırlık

  Ürün 150 kilogram ağırlığa kadar tartabilmektedir. Eğer 150 kilogramdan yüksek birisi tartıya çıkarsa veya 150 kilogram üzerinde herhangi bir şey koyulursa direkt olarak ürün kalibrasyonu bozulacak ve bir daha doğru tartmayacaktır. Bu sebepten 150 kilogram sınırına dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır.

  Aşırı Yük Göstergesi

  Ürünün zorlandığı aşırı yüklerde gösterge yanmaktadır. Bu gösterge yandığı durumlarda tartıdan inmekte fayda var. Çünkü herhangi bir sorun meydana gelebilir. Aşırı yük göstergesiyle birlikte formunuza çok daha dikkat edebileceksiniz.

  Temperli Cam

  Üründe yer alan temperli cam sağlamlık açısından yüksek dayanıklılık göstermekte olup, kirlenme açısından da çok zor bir şekilde kirlenmektedir.

  1X2034 Para Pil

  1 adet 2034 para pille çalışan söz konusu ürün batarya dayanıklılığı açısından da gayet uygun bir ürün olmaktadır. Herhangi bir şekilde sizi yarıda bırakmayacak ve aylarca kullanabileceğiniz bir batarya gücü bulunmaktadır.

  Otomatik Sıfırlama – Otomatik Kapanma

  Kullanılmadığı durumlarda kendini otomatik olarak sıfırlayan ve yine kapanan ürünün belirli bir zaman aşımı süresi vardır. Bu süreye gelindiğinde direkt olarak ürün kapanmaktadır.

  Garanti

  Aprilla markalı bu dijital baskülün herhangi bir şekilde garantisi bulunmaktadır .Fakat diğer satıcıların sitelerindeki yorumlara baktığımızda ürün için çok olumlu yorumlar bulunduğunu söyleyebiliriz.

  Fiyat

  8000’den fazla market sayısına sahip olan A101’de ürün 29.95 TL karşılığında satılmaktadır. Stoklarla sınırlı olarak gelen bu ürünü dilerseniz A101’in e ticaret sitesi olan online.a101.com.tr üzerinden de alabilirsiniz.

  Ürün özellikleri ve fiyatı yukarıda yer aldığı gibidir. Bu özellikler karşısında fiyatın çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Aynı özelliklere sahip olan basküllerin çoğu 50 TL’den daha düşük fiyata satılmamaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak ihtiyaç durumunda kesinlikle kaçırmamanız gereken bir ürün diyebilirim.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.