arama

  A101 Aprilla Epilatör ve Ayak Bakım Törpüsü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğu ürünleri arasında kendini gösteren Aprilla markalı Epilatör ve Ayak Bakım Törpüsü çok ucuz olduğu gerekçesiyle incelenmesi yönünde bize gönderilen ürünler arasında yer alıyor. Tavsiye ediyor muyuz? A101 Aprilla Epilatör ve Ayak Bakım Törpüsü alınır mı ? Gibi sorularınıza bu yazımızda yanıt bulabileceksiniz.

  360 Derece Dönebilen Silindir Törpü

  Ürünün en dikkat çeken özelliği 360 derece dönebilen silindir törpüsünün bulunması oluyor. Bu sayede sürekli olarak ürünü çevirmek zorunda kalmıyor direkt başlık üzerinden çevirme yapabiliyorsunuz. Buda çok daha az enerjiyle çok daha fazla performans anlamına geliyor. Yine törpü yaparken de bu törpünün önemini çok iyi farkedeceksiniz.

  Islak & Kuru Kullanım

  Ürünü ister ıslak isterseniz de kuru olarak kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir şekilde teninizin veya tırnağınızın ıslak olması ürüne etki etmiyor. Yani bozulma, yıpranma gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Fakat kendi sağlığınız için bu işlemi kuru yapmanızı öneriyoruz.

  Temizleme Fırçası

  Ürünü temizlemeniz için yanında bir de fırça gönderiliyor. Bu fırça sayesinde daha sağlıklı bir kullanım yapabilmek için ürünü çok rahat bir şekilde dakikalar içerisinde muhteşem seviyede temizleyebilirsiniz.

  Kablosuz Kullanım

  Ürün uygulaması yaparken pirize yakın olma gibi bir zorunluluğunuz yok. Kablosuz kullanım imkanı bulunduğundan dolayı herhangi bir zorluk yaşatmayacaktır. Yatakta uzandığınız yerde, koltukta oturduğunuz yerde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  2 x AA Pil İle Çalışma

  Kablosuz kullanımın dezavantajı olan pille çalışma özelliği genel olarak kötü fakat fiyatının düşük olması sebebiyle normal diyebiliriz. Piller ürünün yanında dahil bir şekilde gelmiyor. Ayrıca pilleri siz satın almak durumundasınız.

  Fiyat

  Ürün tüm A101 marketlerde 29.95 TL karşılığında satılıyor. Uygun fiyat ve yüksek özellikli bu ürün verdiğiniz fiyatı sonuna kadar hakkını veriyor.

  nA101 Aprilla markalı epilatör özellikleri bu şekilde. Belirtilen tarihten itibaren tüm A101 mağazalarında satışa çıkarılacak söz konusu ürün stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı tükenme tehlikesi bulunuyor. Bu sebepten kaynaklı olarak stoklar tükenmeden erken zamanda almanızı, stoklara yetişememişseniz A101’in e -ticaret sitesi üzerinden ürüne sahip olmanızı öneriyoruz. A101, internet üzerinden yaptığı alışverişlerde tutar 101 TL altındaysa kargo parasını müşteriden almaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.