arama

  A101 Aprilla Saç Düzleştirici Fırça İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda yer alan Aprilla markalı saç düzleştirici fırça, ziyaretçilerimiz tarafından en çok sorulan ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Siyah – beyaz renk tasarımıyla birlikte görünüş açısından modern bir görünümü bulunan saç düzleştirici fırça bize ne özellikler sunuyor? Kaliteli mi? Alınır mı? Hep beraber inceleyelim.

  LED Ekran

  Üründe LED ekran bulunuyor. Bu LED Ekran üzerinden ısı kontrolünü gerçekleştirebiliyorsunuz. Kaç derece ısıyla saçınızı şekillendireceğinize karar verdikten hemen sonra saçlarınızı düzleştirmek için taramaya başlayabilirsiniz.

  Maksimum Sıcaklık

  Ürün 230 derece sıcaklığa kadar yükselmektedir. Hassas saçlar için maksimum sıcaklıkta kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü hassas saçlarda bu sıcaklık saçları yıpratacaktır. Eğer saçınız zor şekil alan ve düzleşirken bir hayli uğraştıran bir saç türüyse maksimum sıcaklıkta düzleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Sıcaklık Kontrol Düğmeleri

  Ürünün üzerinde yer alan sıcaklık kontrol düğmeleriyle birlikte sıcaklığın kaç derece olacağını ayarlayabiliyorsunuz. Hemen yukarıda bahsettiğimiz hassas saç olayında sıcaklığı düşürebilir, zor saçlar için artırabilirsiniz. Ergonomik bir şekilde tasarlanan ürünün ısı ayarı da kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.

  Döndürülebilir Kablo

  Artık saçınızı düzleştirirken direkt cihazı döndürmek zorunda kalmıyorsunuz. Döndürülebilir kablosu sayesinde çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde saçınızın istediğiniz bölümünü düzleştirebilirsiniz.

  Aşırı Isınma Koruması

  Üründe yer alan emniyet sistemi sayesinde aşırı ısınma durumunda direkt olarak koruma devreye girmektedir. Bu hususta cihaz kendini kapatmaktadır. Aşırı ısınma durumlarında eğer bu emniyet sistemi olmazsa cihaz yanabilir. Bu yüzden çok faydalı bir uygulama diyebiliriz.

  Fiyat

  Ürün belirilen tarihten itibaren A101 aktüel kapsamında tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak. Stoklarla sınırlı olan ürüne talep çok fazla olduğu için hemen tükenebiliyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmanız yararınıza olacaktır. Eğer stoklar tükenirse Online A101 sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz. Ürün fiyatı 59.95 TL’dir.

  Anlattığımız üzere A101 Aprilla saç düzleştirici fırça bu şekilde. Uygun fiyatıyla ve sunduğu yüksek performansıyla birlikte A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu Aprilla saç düzleştirici, kesinlikle memnun kalacağınız ve şikayetinizin olmayacağı bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.