arama

  A101 Aprilla Saç Kurutma Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 3,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  6 Aralık 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğu ürünlerinden olan Aprilla markalı saç kurutma makinesi özellikle bayan takipçilerimiz tarafından incelenmesi yönünde sık sık tarafımıza gönderilen ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Siyah renkte tasarlanan söz konusu saç kurutma makinesi gerek sunduğu özellikler gerekse fiyatıyla birlikte çok uygun bir şekilde A101 aktüel kapsamında Türkiye’de 8000 market sayısını geçen A101 mağazalarına geliyor.

  2 Farklı Hız Ayarı

  Üründe 2 farklı hız ayarı bulunmaktadır. Dilerseniz normal modda dilersenizde hızlı modda çalıştırabilirsiniz. Saçlarınızın hassasiyet ve sertlik derecesine göre hız ayarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Fön çekerken hızlı modda çalıştırmanız önerilir. Eğer kurutma amaçlı kullanıyorsanız bu durumda da saçlarınızın çok fazla dağılmaması için yavaş modda çalıştırmalısınız.

  2 Farklı Isı Ayarı

  Fön için sıcak özelliğini kullanmanız öneriliyor. Çünkü fön çekerken sıcaklık saçlarınıza çok daha kolay bir şekilde şekil aldıracaktır. Fakat hassas saçlar kolay yandığından dolayı soğuk ayarda fön çekilmesi daha sağlıklıdır. Bunun için üründe hem sıcak hem de soğuk üfleme özelliği bulunmaktadır. Hız ayarını ayarladığınız gibi yine sıcaklık ayarını da kafanıza göre ayarlayabilirsiniz.

  Difüzör Başlık Hediye

  Ürünün yanında bir de difüzör başlık hediye olarak gönderilmektedir. Saç kuruturken saçlarınızın arasında gezdirmenize olanak tanıyan difüzör başlık sayesinde çok daha rahat bir şekilde kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede uzun süre saç kurutma makinesini tutarak saçlarınızı yıpratmanıza  gerek kalmaz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Aprilla garantisi kapsamında gelmektedir. Üretici kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunda direkt olarak üretici firma garanti kapsamında onarım, tamir, değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Fiyat

  6 Aralık A101 aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Aprilla markalı AHD 2127 saç kurutma makinesi 49.95 TL karşılığında satılmaktadır.

  Ürünün detayları bu şekilde. Stoklarla sınırlı gelen söz konusu ürün hemen tükenebilir. Daha önce defalarca kez A101 mağazalarında gördüğümüz söz konusu saç kurutma makinesi tükenmeden almak istiyorsanız 6 Aralık tarihinde erken saatlerde en yakın A101 mağazasına giderek ürünü almalısınız. Stoklar tükendiği takdirde tekrardan farklı bir Aktüel kataloğunda yer almadan satışa çıkmayacaktır. Yeni aktüel kataloğunda yer alması da yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir .

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Gülçin
   5 ay önce

   Ürünün sağlamlığı hakkında bilgi almak için girmiştim sayfaya yardımcı olur musunuz?

   0
   yorum beğen