arama

  A101 Aprilla Saç Şekillendirici İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 aktüel kataloğunda yer alan Aprilla markalı AHS 2019 modelli saç şekillendirici bayanlar tarafından tarafımıza incelenmesi yönünde gönderilen en sık ürünlerden biri oluyor. Doğal bukle yapmanın en kısa yolu sloganıyla birlikte öne çıkan söz konusu ürünün yanında parmak korucuyu eldiven de hediye olarak gönderiliyor. Muhteşem tasarımı ve performansı bulunan bu ürün çok ucuz bir fiyata satılıyor ve fiyatına göre çok yüksek bir performans sergiliyor. Kesinlikle ihtiyaç durumunda alınması gereken bir ürün diyebiliriz.

  Konik Kıvırma Maşası

  25 mm’den 13 mm’ye kadar kıvırma imkanı sunan konik kıvırma maşası sayesinde saçlarınızı istediğiniz ölçüde, istediğiniz derecede kıvırabiliyorsunuz. Yine bu kıvırma işlemini yaparken sürekli olarak düz olup olmadığına bakmanıza gerek yok, ürünün ölçülerini ayarladığınız takdirde direkt düz bir şekilde saçlarınızı kıvıracaktır.

  Seramik Kaplamalı Konik Isıtma Elemanı

  Seramik kaplaması sayesinde ısıyı saça en iyi şekilde yayan ve çok daha iyi bir şekilde şekil almasını sağlayan ürünün bu özelliğine bakıldığında, aynı özelliği taşıyan ürünlerle kıyaslama altına alındığında çok büyük bir fiyat farkı olduğu gözle görülüyor.

  Güç

  Ürün 35W gücünde geliyor. Her ne kadar az bir güç gibi görünse de ürün tam anlamıyla ısındığında sunduğu performans gücün kat kat üstünde diyebiliriz. Seramik kaplaması ve daha sunduğu birçok özelliğiyle birlikte bu gücü en verimli şekilde kullanılıyor.

  360 Derece Dönen Kablo

  Saç şekillendirici ürünlerinin en büyük sorunu kabloları oluyor. Bu üründe böyle bir sıkıntı yok istediğiniz kadar çevirebilirsiniz kablo bükülmeyecek veya size sorun yaşatacak şekilde rahatsızlık vermeyecektir. Direkt olarak 360 derece dönmeye karşı kabloda dönmektedir.

  Her İki Elle de Kullanım

  Her iki ellede rahat bir şekilde kullanmanız için yalıtılmış soğuk uçları bulunan söz konusu saç şekillendirici bu hususta muhteşem bir özellik sunmaktadır. Aynı zamanda eldiven de yanında hediye olarak gönderildiği için saç şekillendirmek artık eziyet değil büyük bir zevk halini alacaktır.

  Fiyat

  8000’den fazla A101 mağazasında satışa çıkan bu söz konusu ürün %25 indirimle birlikte 29.95 TL karşılığında satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.