arama

  A101 Arzum AR-2037 Mistost Tost Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 3,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa sunulan Arzum markalı AR-2037 modelli Mistost tost makinesi uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çekiyor. Ürün özelliklerine göz attığımızda fiyatına göre çok yüksek özelliklerin sunulduğunu görebiliyoruz. Arzum AR-2037 Mistost tost makinesini sizler için inceledik.

  Güç

  1800 W gücü bulunan Arzum AR-2037 Mistost tost makinesi çok kısa sürede tost yapmanızı sağlıyor. Bu kadar yüksek güç üretmesine karşılık tükettiği elektriğin rakiplerine kıyasla daha düşük seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. Performans olarak ürüne baktığımızda, memnun edici bir performansı bulunuyor ve 1800 W’lık gücü en etkin şekilde kullanmayı başarıyor.

  Izgara Olarak Kullanılabilme

  Ürün ızgara olarak da kullanılabiliyor. Özellikle binalarda oturan kişiler mangal yapma konusunda problem yaşıyorlar. Fakat Arzum AR-2037 sayesinde bu tarihe karışıyor. Mangal tadını alabileceğiniz ızgara düzeni sayesinde etrafa duman, mangal kokusu yaymadan çok leziz ızgaralar yapma şansınız bulunuyor. Balık, et, tavuk gibi tüm yiyeceklerinizi rahatlıkla pişirebilirsiniz.

  Sıcaklık Ayarı

  Ürün 3 kademeli sıcaklık ayarıyla birlikte geliyor. Yapacağınız yiyeceğe bağlı olarak düşükten yükseğe 3 farklı sıcaklık ayarından birini tercih ederek pişirme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kademelere göre güç ve dolayısıyla elektrik tüketimi artmaktadır. Bunu göz önüne alarak ısı kademesini artırmanızda fayda vardır.

  Ayarlanabilen Üst Gövde

  Pişirecek olduğunuz yiyeceğin kalınlığına göre 180 dereceye kadar ayarlanabilen üst gövdesi bulunan Arzum AR-2037 özellikle ızgara yapmak isteyenler için sunduğu bu 180 derecelik özellikle talep topluyor. Bulaşık makinesinde yıkarken de bu sayede zorluk yaşamıyor rahatlıkla yerleştirebiliyorsunuz.

  Çıkarılabilir Plaka

  Ürün plakaları çıkarılabilir olduğu için sadece plaka temizliği de yapma imkanınız bulunuyor. Sadece küçük bir kuvvetle direkt olarak çıkarılabiliyor. Çıkarmak için çaba harcamanıza gerek kalmıyor.

  Tasarım

  Ürün tasarımsal olarak şık ve zarif bir şekilde tasarlanmış olup mutfaklarda hoş bir görüntü oluşturacaktır. Bu sebepten dolayı tasarım anlamında aklınızda herhangi bir şüphe olmasına gerek yok .

  Garanti

  3 yıl boyunca Arzum garantisi altında korunan söz konusu ürün, eğer Arzum’un resmi sitesinden ürün kaydıyla kaydedilirse +1 yıl daha garanti süresi almaktadır.

  Fiyat

  7 Şubat 2019 tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkarılacak Arzum AR-2037 Mistost Tost Makinesi 149.95 TL karşılığında satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.