arama

  A101 Arzum AR – 5038 Pery Saç Kurutma Makinesi İncelemesi ve Yorumlar

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 4,33
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  15 kasım 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan Arzum markalı AR – 5038 modelindeki Pery saç kurutma makinesi uygun fiyatı ve yüksek güç performansıyla birlikte incelenmeye değer bir ürün olarak öne çıkıyor. Peki neymiş bu Arzum saç kurutma makinesi? Gelin hep beraber bakalım…

  Güç

  Arzum’un kaliteli ürünlerinden birisi olan AR – 5038 Pery Saç Kurutma Makinesi 2300 W güce sahip. Bu sayede kurutma ve fön işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapabiliyor. Bu da hem zamandan tasarruf etmenizi, hem de daha rahat hareket edebilmenizi sağlıyor. Aynı noktada defalarca kez makineyi tutma durumunda kalmıyorsunuz.

  Hız / Isı

  Cihazda 2 farklı hız ve 2 farklı ısı ayarı bulunuyor. İsterseniz soğuk, isterseniz sıcak çalıştırabildiğiniz gibi isterseniz normal modda isterseniz de turbo modda çalıştırabiliyorsunuz. Fön çekme için turbo modu, saç kurutma için normal modu tavsiye ediyoruz. Yine ısı olarak da sıcak havayı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Kutu İçeriği

  Ürün içerisinden difüzör çıkmıyor. Difüzör sayesinde dalgalı saçlar daha güzel fönlenebiliyor. Fakat çıkmadığı için bu hususta yapacak bir şey yok. Dar uçlu boru çıkıyor. Bu sayede fön çok daha rahat ve iyi bir şekilde çekilebiliyor.

  Profesyonel bir saç kurutma makinesi olan 2300 Watt gücündeki bu cihaz, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte A101 aktüel kataloğundaki dikkat çeken ürünlerinden olmakta.

  Garanti / Fiyat

  Öyle ki,  aynı ürün hem mağazalar hem de İnternet üzerinden satış yapan platformlarda 80 TL’den düşüğe bulunamıyor. Fakat A101 bu ürünü yalnızca 59.95 TL karşılığında satarak müşterilerine iletiyor. Bu sebepten kaynaklı olarak son derece kaliteli bu ürünü bu fiyata almanızı öneriyoruz.

  Cihazın 3 yıl boyunca garantisi bulunuyor. Herhangi bir şekilde firma kaynaklı oluşabilecek problem karşısında Arzum gerekli destekleri veriyor. Gerekirse tamamıyla ürünü 0 cihazla değiştirip yine de ortadaki mağduriyeti kaldırıyor. Bu kapsamda hiç şüpheniz olmasın.

  Ürün Görseli

   

  Arzum AR – 5038 Kullanıcı Yorumları

  Arzum AR – 5038 ürününe yönelik Web üzerinde çok fazla yorum bulunmuyor. Toplam olarak 3 kişi tarafından belirtilen yorum bulabildik. Bu yorumlar ise olumlu – olumsuz arasında gidip geliyor. Peki millet Arzum AR – 5038 hakkında ne demiş?

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Hamiyet
   7 ay önce

   Daha bir yıl olmadan bozuldu A101den almıştım garantisi var geri yollucam

   0
   yorum beğen
  • Senanur
   8 ay önce

   iyi bir ürün uzun zamandır kullanıyorum tavsiye ederim sadece tutma yeri biraz kaba

   0
   yorum beğen
  • Kemal
   8 ay önce

   fiyatına göre çok iyi bir ürün tercih ediebilir. Eğer bu fiyata bir şey arıyorsanız alabileceğiniz en iyi ürünlerden biridir

   1
   yorum beğen
  • Rasim
   8 ay önce

   çok iyi fön çekmiyor gücü yetersiz kalıyor kaç saat fön çekmeye uğraştım alanlar buna dikkat ederek alsın

   0
   yorum beğen
  • Sevtap
   8 ay önce

   bayanlar için yetersiz kalıyor çok uzun süre boyuncak uruatamadı saçımı bizim 1100 w lık daha hızlı kkrutuyor

   0
   yorum beğen