arama

  A101 Arzum AR-695 Peta Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğu ile birlikte satışa çıkarılan Arzum markalı AR-695 modelli seramik tabanlı ütü sunduğu özellikler  ve düşük fiyatla birlikte A101 Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz için A101’de satışa çıkarılan Arzum Ar-695 Peta seramik tabanlı ütü incelemesini hazırladık. İşte detaylar…

  Güç

  Ürün 2400 W güce sahip bir şekilde geliyor. Güç – performans ilişkisi bakımından çok üst düzey bir şekilde kendini göstermese de yine fiyatına göre en yüksek performansı sunuyor diyebiliriz. Öyle ki bu fiyatlara alacağınız diğer ütüler, çok daha düşük performans gösteriyor. Kırışıklıkları anında yok edebilen Arzum Peta, kısaca güç anlamında fiyat – performans ürünü diyebiliriz.

  Sürekli Buhar / Şok Buhar

  Ürün dakikada 35 gram sürekli buhar özelliğine sahipken, dakikada 120 gram da şok buhar özelliğine sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kıyafetler yeteri miktarda nemlendiği için çok daha keskin ve düz bir şekilde ütülenecektir.

  Su Kapasitesi

  Ürünün su kapasitesi 260 ml olarak belirlenmiş durumda. Buda standart kapasitelerden biridir. Yani ne çok yüksek, ne de çok düşük. Tam ortada bir kapasiteye sahiptir. Orta halli bir ailenin bir haftalık ütü ihtiyacını bir kez su doldurarak karşılayabiliyorsunuz. Bu sayede sürekli olarak su boşaltıp geri doldurmak gibi büyük bir zahmetten de kurtulmuş oluyorsunuz.

  Taban

  Ürünün taban bölümü seramikten üretilmiş olup, bu fiyatlara alabileceğiniz tüm ürünler seramik tabanlı olacaktır. Kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunan seramik tabanlı ütüler kolay bir şekilde ısındığı ve kumaş üzerinde en iyi kayan cisim olduğu için rahat şekilde ütü yapmanıza olanak tanımaktadır.

  Garanti

  Arzum tarafından satılan ürün için 3 yıl garanti sunuluyor. Fakat ürün de şöyle bir güzellik var; Eğer Arzum’un resmi İnternet sitesi üzerinden ürün kaydı yapmaya zaman ayırır ve seri numarasıyla birlikte kayıt işlemini gerçekleştirirseniz garanti süresi 4 yıla çıkıyor. Bu sayede 4 yıl boyunca bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

  Fiyat

  109.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılan Arzum AR-695 Peta seramik tabanlı ütü 7 Şubat 2019 tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak. Stoklarla sınırlı gelen ürün, stoklar tükendiği takdirde satıştan kaldırılacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.