arama

  A101 Arzum Dikey Elektrikli Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (10 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğu ürünlerinden olan Arzum AR-4069 Practical 2’si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge müthiş renkleri ve yüksek performansıyla birlikte dikkatleri üzerinde topluyor. Direkt görünüş olarak asil ve kararlı bir duruşa sahip bu elektrikli süpürgenin güç anlamında da aynı şekilde olduğunu söyleyebiliriz.

  Toz Torbasız Kullanım

  Mor – siyah renklerde tasarlanan ve görünümüyle dikkat çeken olan ürünün en dikkat çeken özelliklerinden biri toz torbasız olarak kullanılabilme özelliği olarak ön plana çıkıyor. Bu sayede sürekli toz torbası alma derdinden kurtuluyor ek maliyet çıkarmıyorsunuz. Maliyetin de yanı sıra evde toz torbası bittiği durumlarda arayış içerisine girmiyorsunuz.

  Motor Gücü

  800W motor gücü bulunan ürün bu sayede çok efsane bir çekim gücüne sahip olmasa da iyi bir çekim gücüyle karşınıza çıkıyor. Fiyatına göre çok iyi bir çekim gücü diyebiliriz. Çünkü bu fiyattaki diğer elektrikli süpürgelere baktığımızda bu ürünün çektiğinin çok küçük bir bölümünü bile çekemmektedir.

  Toz Haznesi Kapasitesi

  29 Kasım A101 aktüel kataloğundaki bu ürünün 1.5 litrelik toz kapasitesi bulunuyor. Buda her hafta temizlenen 3 oda 1 salon evin, 2 haftalık ev temizliğine eşit oluyor. Yani 2 hafta boyunca toz haznesini dökmeyebilirsiniz. Fakat ben dökmenizi öneriyorum, çünkü makine ömrü için bu gerekli.

  Yıkanabilir Filtre / Toz Haznesi

  Yıkanabilir filtre ve toz haznesinin bulunmasıyla birlikte ürün daha performanslı oluyor. Çünkü filtreye tozlar dola dola pamuk tarzında bir hal alıyor buda çekiş sorunu yaşatıyor. Yıkanabilir filtre olması sebebiyle böyle bir durumda direkt filtre çıkarılıp yıkanabilir.

  Kablo Uzunluğu

  Elektrikli süpürgenin 5 metrelik kablo uzunluğu bulunuyor. Bu sayede bir odaya fişe takıp diğer odayı temizlemeniz noktasında herhangi bir sorun yoktur kablo direkt olarak yetişecektir. Buda yine normal üzeri güzel bir özelliktir.

  Üçgen Başlık

  Dikey süpürgenin başlığı üçgen olarak belirlendi. B sayede köşelere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor, köşelerin temizlenmesi için ekstra bir efor harcamıyorsunuz. Tasarım harikası olarak öne çıkan bu Dikey elektrikli süpürge 29 Kasım A101 aktüel kataloğunun en fonksiyonel ürünlerinden biri.

  Garanti

  Ürün 3 yıl boyunca Arzum garantisiyle geliyor. Arzum’un resmi İnternet sitesi üzerinden yapılacak aktivasyonlarda ise bu garanti süresi 4 yıla uzatılıyor.

  Fiyat

  Arzum AR-4069 Practical 2’si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 129.95 TL fiyatla 29 Kasım’dan itibaren tüm A101 marketlerde satışa çıkarılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.