arama

  A101 Arzum El Blender Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 aktüel kataloğunda yer alan, farklı satıcıların çok daha yüksek fiyatlara sattığı Arzum markalı AR 1027 modelindeki el blender seti, A101 Aktüel takipçileri tarafından incelenmesi hususunda en çok sorulan ürün olarak öne çıkıyor.

  Blender Tipi

  El Blender seti çoklu set halinde geliyor. Doğrayıcı, parçalayıcı, öğütücü gibi birçok yan ürünü bulunuyor. Set halinde gelen söz konusu Arzum El Blender Seti bu sayede farklı farklı ürünleri satın almanıza gerek bırakmıyor. Direkt olarak tek bir sette her işinizi halledebiliyorsunuz.

  Gövde Malzemesi

  Gövdesi plastikten imal edilmiş olan blender seti bu hususta bir tık geride kalabilir fakat bu fiyata alabileceğiniz bir blenderın kesinlikle plastik harici maddeden yapılma ihtimali bulunmuyor. Tabi plastik olması uzun ömürlü olmaması anlamına geliyor. Kullanılan plastik herhangi bir şekilde çatlama, kırılma gibi durumlarla darbe almadığı durumlarda karşı karşıya kalmayacaktır.

  Bıçaklar

  Üründe yer alan bıçakların tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede herhangi bir şekilde paslanma, yıpranma gibi olumsuz durumlar yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır. Bıçakların kalitesi de aynı ürün gibi üst seviyededir. Yamulma durumları da imkanlar dahilinde yer almamaktadır. Doğrama ve parçalama işlemlerinde muhteşem keskinliğiyle büyüleyici bir performans sergilemektedir.

  Turbo

  Üründe ne yazık ki turbo bulunmuyor. Bu sebepten dolayı çok zor doğranan, çırpılan ürünlerde biraz fazla çalıştırabilirsiniz. 2 kademeli hız ayarı var fakat normal ve yüksek hız olarak bu hızlar şekilleniyor. Turboya dair herhangi bir özellik bulunmamaktadır.

  Depolama

  Ürünün doğrayıcı depolaması 700 ml olarak belirlenmiştir. Bu sayede sürekli doğradıklarınızı boşaltıp, tekrardan hazneyi takma durumunda kalmazsınız. Büyük alanıyla birlikte yiyeceklerinizi direkt olarak doğrayabilirsiniz. Hemen dolmayacaktır.

  Performans

  Ürün 700 w güçle birlikte geliyor. Buda performans anlamında yüksek performansa eşit olmaktadır. 700 W’lık gücüyle birlikte bıçakların keskinliği ve kalitesi müthiş bir şekilde uyum göstererek performans noktasında sizi kesinlikle memnun edecektir.

  Garanti

  Ürün 3 yıl boyunca Arzum garantisi ile birlikte geliyor. 3 yılın yanı sıra Arzum’un resmi sitesinden ürün kaydı gerçekleştirildiği takdirde garanti 4 yıla uzatılıyor. Yani Arzum tarafından +1  yıl garanti veriliyor.

  Fiyat

  Yazının başında ürünün diğer satıcılara kıyasla A101 Aktüel kataloğunda daha uygun fiyatla satıldığını söylemiştik. Ürün 99.95 TL karşılığında alıcılara ulaştırılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.